Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE LA: Hardline to inny smak Battlefielda, który nie wszystkim przypadnie do gustu

18 postów w tym temacie

Powiem tak, grałem w bete i było strasznie nudne... Z trailerów gra jest fajna, ale tylko z trailerów. Równie dobrze mogli zrobić DLC do Battlefielda 4 na to samo by wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 11:37, Aludra napisał:

Nie wiem czemu ale czuje że będzie to gniot jakich mało


Cóż nie jest tajemnicą, że dwie największe gry AAA tego gatunku prezentują obraz nędzy i rozpaczy. Od wielu lat. Co oczywiście nie przeszkadza w milionowej sprzedaży, więc po co się starać? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli twórcy tak usprawiedliwiają krytykę gry to czuje że to będzie niezła porażka. Zgadzam się że mogło to wyjść jako DLC nawet za 89zł DLC ale jako DLC. Wydawanie tego produktu jako osoby to strata czasu graczy jak i twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem tej fali krytyki pod adresem nowych odsłon z tej serii. Przyznam się, nie kupiłem edycji premierowej, poczekałem, mam BF4 Premium za sporo mniej i jestem bardzo zadowolony. Strzelanie w tej jak i poprzedniej odsłonie jest nie do podrobienie i gra się mega przyjemnie. Hardline nie kupię z prostego powodu, nie odpowiada mi ten klimat, wolę czysto wojenne strzelanie. Zarzuty jakoby najnowsze gry Battlefield prezentowały obraz "nędzy i rozpaczy" są totalnie nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam tak jak wyżej. Seria BF jest nie do podrobienia. W zasadzie jedyny symulator wojenny w pełnej krasie (piechota i pojazdy) nie ma konkurencji. Hardline to bardzo ryzykowny krok, który już teraz wiadomo, że się nie opłacił. Wszędzie ludzie marudzą, a to że to nie battlefield, a to że są zawiedzeni czwórką, a to że wolą mario kart. Trzeba było zrezygnować z kampanii i wydać to jako DLC i by się opłacało. A tak to szkoda tylko ludzi od Dead Space''a, bo w dużej mierze na nich odbije się słaba sprzedaż i jeszcze bardziej przetrzebią ich szeregi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 14:52, ozoqq napisał:

W zasadzie jedyny symulator wojenny
w pełnej krasie (piechota i pojazdy) nie ma konkurencji.


Zgadzam się. Tylko nie wiem, czemu piszesz to tutaj, bo to news o Battlefield a nie ArmA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2014 o 14:58, Bambusek napisał:

> W zasadzie jedyny symulator wojenny
> w pełnej krasie (piechota i pojazdy) nie ma konkurencji.

Zgadzam się. Tylko nie wiem, czemu piszesz to tutaj, bo to news o Battlefield a nie ArmA
:)

ArmA to nie ta liga mimo wszystko. A może trafniej powiedzieć, że to faktycznie symulator, a Battlefield to jednak arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > W zasadzie jedyny symulator wojenny
> > > w pełnej krasie (piechota i pojazdy) nie ma konkurencji.
> >
> > Zgadzam się. Tylko nie wiem, czemu piszesz to tutaj, bo to news o Battlefield a
> nie ArmA
> > :)
> >
> ArmA to nie ta liga mimo wszystko. A może trafniej powiedzieć, że to faktycznie symulator,
> a Battlefield to jednak arcade.

Z battlefielda taki symulator jak z koziej brody trąba jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio skusiłem się na próbę Titanfall. W sumie spodobała mi się gra i tu jest połowa rzeczy które oczekiwałem od nowych BFów (mam na myśli od 3 wzwyż).

A tym Hardline mogą sobie tylko strzelić w stopę, bo jakoś nie winszuje imbastycznej sprzedaży kolejnego DLC do BF 3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Symulator wojenny?????Chyba kpisz, symulator z samej nazwy to coś co ma wiernie odwzorować pole walki.Nijak ma się do tego wyskakiwanie z samolotu i strzelanie drugiemu pilotowi ze snajperki w głowę w powietrzu a potem ponowne wskoczenie do samolotu.James Bond przy tym to pikuś.ARMA to symulator BF to nieco rozbudowany strzelak ale strzelak i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować