Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Assassin`s Creed Unity pojawią się anomalie czasowe

34 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2014 o 18:58, ela1234 napisał:

I tak dużo ludzi nie będzie mogło zagrać w tą grę bo wymagania są z kosmosu :)

To niech se kupią nowego kompa który nie jest drewniany albo konsolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę z gry akcji robią grę SCI-FI.

Mam pytanie natomiast czy w tej grze będą w końcu zmienne warunki pogodowe, pora dnia i nocy? Czy będzie to oskryptowane?

ela1234 Nie zagrają bo uwierzą w to co napisało im Ubi pod przewodnictwem Nvidii ;).

Jemsebanana Nie każdego stać na kompa za 2k tak samo jak nawet niektórych nie stać na konsole za 1,5k i wydawanie na gry 200 zł zamiast 120 powiedzmy. Po za tym ze spekulacjami i proroctwami że komuś nie pójdzie poczekajcie do premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę całego wątku z animusem i współczesnością. Dlaczego to nie może być normalna gra z asasynami, umiejscowiona w różnych okresach historycznych? To psuje klimat... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, przecież animus tylko odtwarza wspomnienia. Jeśli to znowu "nowa wersja" animusa to Arno jest kierowany przez kogoś, kto siedzi w animusie (bo przecież jakiś człowiek wydaje polecenia osobie ze współczesności, żeby uciekał - chyba nie jest to polecenie do samego Arno?).. czyli zachowanie Arno w fabule powinno nie być naturalne, bo to nie on, tylko ktoś ze współczesności w jego ciele.
Szkoda, że ludzie lecą na takie bajery i większości nie przeszkadzają niespójności, jak ta z animusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamiast "Ubisoft postanowił zaskoczyć fanów i wprowadzić do serii Assassin''s Creed nowy element - anomalie czasowe, co otwiera przed twórcami ogrom nowych możliwości." powinno być:

"Ubisoft wprowadzi w Unity jeden, góra dwa etapy, w których przeniesiemy się do innego czasu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > I tak dużo ludzi nie będzie mogło zagrać w tą grę bo wymagania są z kosmosu :)
> To niech se kupią nowego kompa który nie jest drewniany albo konsolę
Niektórzy maja ciekawsze życie niż tylko gry komputerowe. Ogólnie w minimalnych jest karta która jeszcze niedawno kosztowała kolo 2k zł. Ja np. wolałbym kupić sobie konsole i mieć spokój,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle tylko płacz, że wymagania za duże. Jak was nie stać, żeby raz na dwa, trzy lata kupić kompa za 3-4k to chyba macie słabą prace. Proproście rodziców, żeby wam konsole kupili jak chcecie pograć na minimalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2014 o 19:08, Nathnin napisał:

Mam pytanie natomiast czy w tej grze będą w końcu zmienne warunki pogodowe, pora dnia
i nocy? Czy będzie to oskryptowane?


Noc i dzień są od dwójki, zmienna pogoda na pewno jest w 4 chociaż wydaje mi się że w 3 też coś było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, jest nowa wersja Animusa, która się "wykrzacza" (ergo ma glitche, bugi... jak każdy software), strzela fochem (a la Windows) i nagle stwierdza, że fajnie byłoby się przenieść gdzie indziej (co, jak widziałem, jest już elementem matematycznej losowości programu).

Co ma do tego Arno, skoro jest on jedynie katalizatorem pomiędzy wydarzeniami a korzystającym z jego pamięci genetycznej obiektem? Dla Arno nic się nie zmieniło - żył i umarł, był obserwatorem lub uczestnikiem wydarzeń historycznych, nie ganiał po wieży Eiffel. Sytuacja zmienia się jedynie dla badanego obiektu - i nie wpływa w żaden sposób na desynchronizację lub wydarzenia historyczne.

Gdzie tu niespójność? Nie wiem, może jestem głupi, a może moja wyobraźnia jest dalej dziecięca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się takie rozwiązanie bardzo podoba, zawsze to jakaś nowość w serii. Życzyłbym sobie tylko, żeby owych anomalii nie dało się policzyć na palcach jednej ręki (ale też żeby nie występowały co 15 minut), a także aby było ich przynajmniej kilka rodzajów, tj. kilka zróżnicowanych epok i miejscówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować