Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Gadu-Gadu

2431 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2011 o 19:48, zerohunter napisał:

Jak zrobić co by mój brat nie widział opisów moich na gg?

Najpierw zaznaczasz "Pokazuj status tylko znajomym". Potem klikasz Edytuj na kontakcie i zaznaczasz "Ukrywaj przy opcji "Tylko dla znajomych". Proste. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:04, zerohunter napisał:

Niby tak, ale nigdzie nie widzę tej pierwszej opcji, a na dodatek wszędzie mam zaznaczoną
tą drugą, wtf?

A jaką masz wersję GG? A może jakieś hybrydy typu AQQ, Miranda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2011 o 17:45, zerohunter napisał:

10,5 potraktowaną gg tunerem.

Klikasz ikonkę, którą zmienia się status. Na samym dole jest "Pokazuj status tylko znajomym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja mam problem - w jaki sposób ustawić sobie własny dźwięk [ domyślne pliki dźwiękowe programu są w formie wav ] np: gdy dostaję wiadomość? Moich plików nie odczytuje poprawnie. Jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiększyć okienko gadu? Tzn. wiem jak powiększyć, ale przy każdym ponownym uruchomieniu okienko jest takie samo jak domyślnie... Da się jakoś zmienić rozmiar okna gg na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 19:42, Kwasu93 napisał:

Jak powiększyć okienko gadu? Tzn. wiem jak powiększyć, ale przy każdym ponownym uruchomieniu
okienko jest takie samo jak domyślnie... Da się jakoś zmienić rozmiar okna gg na stałe?


też szukałem takiej opcji i niestety nie znalazłem, więc raczej nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam że posiadam stare GG i nie wiem czy z tego powodu mam pewien problem. Mimo tego że siedzę na niewidocznym to tak wszyscy widzą mnie jako dostępnego .WTF ? Restartowałem kilka razy za każdym razem ale i tak nic z tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak są newsy na gg i ja dam komenta, podpiszę się i wyskoczy mój nick z avkiem na gg to można tym sposobem wyszukać numer w jakiś sposób? Kolega bawił się moim komunikatorem i trollował, przez co obawiam się ludzi co będą wrzeszczeć jakby w ten sposób mogli znaleźć numer. Można czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (a właściwie dzisiaj w nocy) korzystałem z GG na telefonie, dzisiaj po wejściu na normalne GG zauważyłem całą swoją listę kontaktów z telefonu w grupie "Telefon" (dodam, że jestem pewny, iż nie importowałem żadnych list). Usunąłem tę grupę i zostałem zaskoczony ponownie - w moich zwykłych kontaktach też pojawiły się numery telefonów znajomych. Co najlepsze, nie trafiły tam wszystkie numery z mojej książki telefonicznej, lecz część. Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć, co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 21:16, Gumisiek2 napisał:

Wczoraj (a właściwie dzisiaj w nocy) korzystałem z GG na telefonie, dzisiaj po wejściu
na normalne GG zauważyłem całą swoją listę kontaktów z telefonu w grupie "Telefon" (dodam,
że jestem pewny, iż nie importowałem żadnych list). Usunąłem tę grupę i zostałem zaskoczony
ponownie - w moich zwykłych kontaktach też pojawiły się numery telefonów znajomych. Co
najlepsze, nie trafiły tam wszystkie numery z mojej książki telefonicznej, lecz część.
Jest ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć, co się stało?


Rosyjskie oprogramowanie szpiegowskie zaimportowało numery telefonów na twoje gadu.
Wg. mnie to jedyne racjonalne wyjaśnienie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zwiechy chyba nie ma ale dość ciężko jest się połączyć niezależnie od programu pod jakim się siedzi. W każdym razie coś nie trybi do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować