Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Batman: Arkham Knight równe na wszystkich platformach

18 postów w tym temacie

I to mi się podoba. Nie dość, że ta seria jest jedną z niewielu w ciągu ostatnich 10 lat, w które gram/grałem z pasją i do końca, to jeszcze nie trzeba kupować brazylian razy żeby zobaczyć to co "oni chcieli, ale nie mogli".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "na premierę będzie trzeba zaczekać do lutego". - chyba raczej do czerwca.

O kurde nawet nie wiedziałem o kolejnej obsuwie i chyba nie tylko ja lol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to już będzie raczej taka pokazówka. Gdzieś nie bije od niej klimatem jaki był w Arkham Asylum. Chociaż z drugiej strony Rocksteady zapewne wie co robi i mogę spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory, seria Arkham zawsze wyglądała świetnie i to przy bardzo niskich wymaganiach sprzętowych.
Ludzie z Rocksteady na prawdę potrafią dobrze wyeksploatować poczciwy UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równość zawsze oznacza równanie w dół, bo w górę nie można. Każdy sprzęt ma swoje ograniczenia i jak dla wszystkiego robią równo, to MUSZĄ dostosować wszystko do najgorszego. No, chyba, ze naprawdę staną na uszach i rąbną świetną grafikę przy małych wymaganiach. Dotychczas im się udawało w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli wersja PC nie pokaże pazurków, aby PS4 i XBONE nie poczuło się smutno, dobrze rozumiem?
Trochę tak to brzmi. Ale dotychczas było przyzwoicie.
> Podobało mi się tylko Arkhamczyli pierwsza część , reszta to tylko imo mokry, niespelniony,
> sandboxowy sen twórców.
Jak już to Asylum. "Arkham" to nazwa serii". 1. cżęśc to Arkham Asylum. Taki fan, a nazwy nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 13:16, NemoTheEight napisał:

> Czyli wersja PC nie pokaże pazurków, aby PS4 i XBONE nie poczuło się smutno, dobrze
rozumiem?
Trochę tak to brzmi. Ale dotychczas było przyzwoicie.
> Podobało mi się tylko Arkhamczyli pierwsza część , reszta to tylko imo mokry, niespelniony,

> sandboxowy sen twórców.
Jak już to Asylum. "Arkham" to nazwa serii". 1. cżęśc to Arkham Asylum. Taki fan, a nazwy
nie zna.

Arkham skończyło się na "kill''em all" ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 11:53, MisioKGB napisał:

reszta to tylko imo mokry, niespelniony,
sandboxowy sen twórców.

Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2014 o 16:04, Madoc napisał:

Co to znaczy?

Chyba to że Batman Arkham City nie jest (na szczęście) grą w której przez 90% czasu przemierzasz pustą przestrzeń żeby dotrzeć do Czegoś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że sam wierzę w to, co mówi Rocksteady, bo wszystkie ich gry z Batmanem to, nie oszukujmy się, arcydzieła. A najnowszy Arkham Knight wygląda na zdjęciach kapitalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kitu, te platformy nie są równe więc i gra nie powinna taka być. Na PS4 gra powinna być graficznie lepsza niż na XO, a najlepsza powinna być na PC. Najgorzej na wyrównywaniu jakości gier zawsze wychodzi PC. Twórcą po prostu nie chce się wysilać i Tworzyć czegoś lepszego na silniejszy sprzęt, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle gram źle przetłumaczył i podał błędny news cholera to już zaczyna być gorzej niż to co fakt odstawia.

Graficznie ma być tak samo ale tylko na konsolach(O PC nie było nawet wzmianki) i tutaj chodzi o poziom graficzny.
Natomiast nie wiadomo czy 1080p i 30 fps będzie osiągalne na XB1 i PS4 w tej kwestii rocksteady milczy.

Natomiast już podczas E3 powiedzieli jasno chcesz najlepszą grafikę to bierzesz PC-ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "na premierę będzie trzeba zaczekać do lutego". - chyba raczej do czerwca.
Może to jakiś trik, gra na prawdę wychodzi w lutym a czerwiec to zmyłka :D. Albo ktoś W3 z Batkiem pomylił :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować