Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 4 - przegląd ocen

16 postów w tym temacie

Wszystko rozumiem, ale Guardian to przesadził i to kilometr.
Ja nawet swoim ukochanym grom, które ogrywałem wielokrotnie, nie dałbym 100/100.
Zawsze są jakieś drobiazgi do poprawki.
A to w samej rozgrywce, a to w warstwie fabularnej, a to w warstwie graficznej.
Ideałów nie ma i kropka.
Jak widzę 100/100 to mi się włos jeży na mojej łysej głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mając wybór darmowej gry spośród AC: Unity, FC4 i The Crew, właśnie wybrałem FC4... Asasynów olałem już po AC3, w ścigałki już nie gram, a akurat miałem znowu instalować FC3.. Ale skoro trafiła się darmowa gra do GTX 970, to czemu by nie. Piszą że słaba fabuła, a jakoś ta z FC3 jajek nie urywała, i też momentami dziwna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE kumam. 10/10 to według recenzentów dar Boży, a 7/10 to już gra która jest po prostu spoko, można pograć. Naprawdę recenzenci mają tak oszpecony kręgosłup moralny pod tym względem? Nie ma już czegoś takiego jak 10 punktowa skala ocen? To jakaś paranoja nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 17:29, MisioKGB napisał:

NIE kumam. 10/10 to według recenzentów dar Boży, a 7/10 to już gra która jest po prostu
spoko, można pograć. Naprawdę recenzenci mają tak oszpecony kręgosłup moralny pod tym
względem? Nie ma już czegoś takiego jak 10 punktowa skala ocen?

Jest. Po prostu wszyscy recenzują tylko gry zasługujące na 7-10. Widziałeś na IGN rezenzje gier typu Astralforever Your Dreams Forever ( https://www.youtube.com/watch?v=84SAQMyFheU&index=14&list=PLlRceUcRZcK17mlpIEPsV8gRg_Kjxuy_3) albo Chickenman is Faboules ( https://www.youtube.com/watch?v=a5Hy8_QLZtg&index=18&list=PLlRceUcRZcK17mlpIEPsV8gRg_Kjxuy_3)? A to też są gry, których twórcy aktywnie zabiegają o dodanie do sprzedaży na Steamie. Widziałeś gdzieś recenzje setek casualowych "kulek" lub gier typu Świat Kucyków albo Wyścigi Traktorów? Albo crapiatych gierek z RPG Makera dystrybuowanych na Desurze ( http://www.desura.com/games/the-princess)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NIE kumam. 10/10 to według recenzentów dar Boży, a 7/10 to już gra która jest po prostu spoko, można pograć. Naprawdę recenzenci mają tak oszpecony kręgosłup moralny pod tym względem? Nie ma już czegoś takiego jak 10 punktowa skala ocen? To jakaś paranoja nie sądzicie?
Nie to nie jest Paranoja. Również dziwiło mnie kiedyś że na gry "siódemkowe" ludzie machają ręką z politowaniem. Dziwiło aż do momentu w którym życie zmusiło mnie do podjęcia pracy(w końcu ma się już te 23lata:P). Konkludując, lubię czytać, podróżować, fotografować, pracuję posiadam dziewczyną a to wszystko sprawia że ocenia 7 jest dolną granicą użyteczności gry. Dlaczego? A no dlatego iż po prostu brak mi czasu na średniaki które mogły by być dobre ale są po prostu średnie!! Już nie mam czasu na myślenie o grze X że to takie troszeczkę gorsze Y, po cóż mam grać w gorszy zamiennik i tracić czas którego nie mam? Niestety taka jest prawda iż wyrastając z pewnego wieku zaczyna myśleć się inaczej, mieć inne priorytety każące spadać średnim rozrywkom na drzewo. Tyle moich przemyśleń na temat "czy wato grać w gry ocenione na mniej niż 7" nie, nie warto, lepiej iść na spacer bądź przeczytać dobrą książkę. Dobrą nie średnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > NIE kumam. 10/10 to według recenzentów dar Boży, a 7/10 to już gra która jest po
> prostu
> > spoko, można pograć. Naprawdę recenzenci mają tak oszpecony kręgosłup moralny pod
> tym
> > względem? Nie ma już czegoś takiego jak 10 punktowa skala ocen?
> Jest. Po prostu wszyscy recenzują tylko gry zasługujące na 7-10. Widziałeś na IGN rezenzje
> gier typu Astralforever Your Dreams Forever ( https://www.youtube.com/watch?v=84SAQMyFheU&index=14&list=PLlRceUcRZcK17mlpIEPsV8gRg_Kjxuy_3)
> albo Chickenman is Faboules ( https://www.youtube.com/watch?v=a5Hy8_QLZtg&index=18&list=PLlRceUcRZcK17mlpIEPsV8gRg_Kjxuy_3)?
> A to też są gry, których twórcy aktywnie zabiegają o dodanie do sprzedaży na Steamie.
> Widziałeś gdzieś recenzje setek casualowych "kulek" lub gier typu Świat Kucyków albo
> Wyścigi Traktorów? Albo crapiatych gierek z RPG Makera dystrybuowanych na Desurze ( http://www.desura.com/games/the-princess)?

Mam 22 lata i myślę podobnie ale dalej mnie zastanawia to chociaż dziękuję za komentarz dared fajnie się Wypowiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 36 lat i nie kieruję się recenzjami przy zakupie gier, np. w ubiegłym roku jednym z moich ulubionych tytułów był " Remember Me ", który nie dostał zbyt wysokich ocen, itp. Każdy ma trochę inne preferencje i sama ocena 7 czy 10 na 10 to za mało w kwestii oceny danej gry, np. Simsy czy FIFA z oceną 10 / 10 to dla mnie nadal gra nie warta uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NIE kumam. 10/10 to według recenzentów dar Boży, a 7/10 to już gra która jest po prostu
> spoko, można pograć. Naprawdę recenzenci mają tak oszpecony kręgosłup moralny pod tym
> względem? Nie ma już czegoś takiego jak 10 punktowa skala ocen? To jakaś paranoja nie
> sądzicie?
Większość osób uważa 5 za nisko a poniżej 5 za kompletnie niewarte czasu nawet za darmo. To nie skala szkolna 6-punktowa (albo 4-punktowa nn studiach). tylko bardziej jak szkolna/uczelniana %.
>90-bdb
90-75-db
75-60-dst
<60-ndst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam już dawno przestałem zwracać uwagę na oceny:P Jak już, zwracam uwagę na emocje i subiektywną ocenę recenzenta;) Jak gra jest dobra, to jest dobra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2014 o 21:59, kris090 napisał:

"bachanaliowym poczuciem wolności" i mózg [m]


Degrad -2
za słownictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować