Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fanowski remake Vampire: The Masquerade skasowany

12 postów w tym temacie

Twórcy nie wiedzą co tracą :) jak dla mnie są śmieszni jak można odpuścić sobie taką okazję mogliby jeszcze na tym projekcie więcej zarobić bo trzeba mieć podstawkę ich strata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - CCP właśnie odebrało ode mnie pełnego niechęci maila. Pies ogrodnika wobec projektu i gry, która obrosła legendą, którą wspominam w samych superlatywach dzięki genialnemu projektowi i nastrojowi stworzonemu przez Troikę oraz jakiemukolwiek sensownemu działaniu zagwarantowanemu tylko i wyłącznie przez społeczność. Skoro od samego wydania prawie tylko społeczność utrzymywała istnienie gry i jej wsparcie mogło zachęcać do jakichkolwiek zakupów takie postawienie sprawy CCP wobec fanów jest strzałem w kolano. Prawdopodobnie niegroźnym bo społeczność fanów Bloodlines na pewno nie jest tak wielka jak ludzi płacących za EVE, niemniej jednak mają moją najgłębszą niechęć za te działania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CCP kolejny raz strzela sobie w kolano, wszyscy grający wiedzą o co chodzi. Nie dość, że skasowali swój projekt w uniwersum WoD to jeszcze blokują inicjatywę fanów (nawet o niej nie słyszałem) - we łbach się poprzewracało. Nic dziwnego, że im ludzie uciekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejni trolle którzy bezsensownie trzymają licencje tylko po to aby gniła w piwnicy.... Zmniejszyło by im to zyski? nie! Przyniosło straty? Nie, trochę osób znowu może by usłyszało o WoD? Tak!.. Ale nie bo wielcy panowie mają licencje i boją się że zaboli ich gotówka jeśli coś będzie o zgrozo za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że ci "ludzie" (żeby ich bardzo brzydko nie nazwać) nawet nie zrozumieli na czym ten fanowski projekt miał polegać i pewnie ich maili też nie czytali uważnie, tylko jak zobaczyli, że ktoś coś robi z ich grą to już pewnie pierwsza myśl, że próbują na ich marce zarobić i go zamknęli bezmyślnie. To już nawet nie jest śmieszne, to jest po prostu przykre. Szkoda mi ludzi, którzy włożyli kupę pracy w ten projekt i ludzi, którzy na niego czekali, a wszystko przez bezmyślność i ignorancję osób z prawami do marki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2014 o 07:48, Zgreed66 napisał:

Niech sobie C do CCP dopiszą.


+1 :)
Dałbym like''a gdyby się dało :)

A co do tematu newsa, to niestety dzisiejsze podejście wielu firm z branży. Kurczowe trzymanie łapy na licencji, choć nic się z nią nie robi, i straszenie pasjonatów, którzy próbują coś zrobić, sądem.
A to, że nie trafia do nich tłumaczenie, że trzeba posiadać oryginalną grę i remake jest darmowy to już totalny brak myślenia ze strony CCP.
Szkoda. V:TM-B to jeden z kultowych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować