Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 3: Dziki Gon opóźniony!

177 postów w tym temacie

Dnia 09.12.2014 o 15:30, TFClecho napisał:

W niczym nie zmienia to faktu że Arno Dorian, podobnie jak Aiden Pearce, jest wampirem
;)


Nie są wampirami, bo tekstury ich skóry nie błyszczą się w świetle słonecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie poruszenie ;p
Bardzo dobrze, ze przesuneli. Chcą dopracowac gre o granic perfekcji i jako fan sie z tego ciesze. Drugim powodem mojej radosci jest fakt, ze zdążę przeczytac ksiązki :p
Zbyt pozno do nich podszedłem a i inne mam do przeczytania. Dla mnie bomba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 15:44, PostSkriptum napisał:

Chcą dopracowac gre o granic perfekcji i jako fan sie z
tego ciesze.


Dopracować? Wolne żarty. Żadna gra CDPR nie była dopracowana. Oba Wiedźminy tuż po wypuszczeniu były ledwo grywalne i nie łudź się, że teraz będzie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesunęli premierę. Spoko, mają do tego prawo, skoro twierdzą, że trzeba dłużej popracować nad grą, by wyeliminować błędy.
Rozsądny człowiek to zrozumie, ale i też ten sam człowiek będzie wręcz wymagać, że gdy gra już wyjdzie, będzie maksymalnie dopracowana, a jeśli nie, to CDPR straci wiele w oczach graczy. A gracze bywają pamiętliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość. Będę miał więcej czasu na uzbieranie na nową kartę graficzną :) Niech przesuwają, byleby produkt finalny był (dosyć) dobrze dopracowany. Premierówki i tak nie biorę. Poczekam miesiąc lub dwa na pierwsze patche - dopiero wtedy kupię i zagram w produkt kompletny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oczekiwaniu na grę zawsze można poukładać wiedźmińskie puzzle lub pograć ze znajomymi w wiedźminską planszówkę, nie ma co lamentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2014 o 16:28, PrinceLaCroix napisał:

Dopracować? Wolne żarty. Żadna gra CDPR nie była dopracowana. Oba Wiedźminy tuż po wypuszczeniu
były ledwo grywalne i nie łudź się, że teraz będzie inaczej.


Cóż za optymizm i entuzjazm. A jaka wiara w twórców :) Jest to mało prawdopodobne że potrzebują czas właśnie na dopracowanie gry, ale prawdopodobne.
Lata już nie te, więc może to skleroza :), ale grałem w obie części Wiedzminka i jakoś nie zanotowałem aby były "ledwo grywalne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pijar atakuje: http://www.eurogamer.pl/articles/2014-12-09-prezes-cd-projektu-chcemy-rozminowac-opinie-ze-wiedzmina-3-nie-ma

"Nie zakładaliśmy, że będzie aż tak duża. Dopiero po złożeniu wszystkich elementów okazało się, że jest większa niż dwie pierwsze części razem wzięte."

Serio? Przy pierwszej zapowiedzi (w lutym 2013!) mówiliście, że świat będzie 40 razy większy niż w Wieśku 2. Zapomnieliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 10:32, wolverine napisał:

Lata już nie te, więc może to skleroza :), ale grałem w obie części Wiedzminka i jakoś
nie zanotowałem aby były "ledwo grywalne"


Hmm, może miałeś na nosie różowe okulary lub nie chciałeś dostrzec tego, o czym było w całym kraju głośno, zwłaszcza tutaj-na forum gram.pl. Może nie pamiętasz tego, jak Wiedźmin się wysypywał podczas loadingów. Jak w dniu premiery nie chciał się w ogóle włączyć. Nie mówiąc już o tym, co się działo w dniu premiery Wiedźmina 2, bo to materiał na dobrą komedię. Mi podczas grania w W2 pojawiał się blue screen. Tylko na tej jednej grze.
Ale racja, Tobie sie podobalo, wiec na pewno wszystko bylo okej! Polecam tym razem czytac, co ludziom sie dzieje z gra, nawet jesli u Ciebie wszystko bedzie cacy. Tak dla obiektywizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2014 o 12:55, PrinceLaCroix napisał:

Ale racja, Tobie sie podobalo, wiec na pewno wszystko bylo okej! Polecam tym razem czytac,
co ludziom sie dzieje z gra, nawet jesli u Ciebie wszystko bedzie cacy. Tak dla obiektywizmu.


Wiesz, najgorsze jest to, że Wy wrzucacie wszystkich do jednego worka i jeżeli ktoś nie miał / nie ma problemów z daną grą, to jest odsądzany od czci i wiary, bo nie hejtuje razem z wami.
Podobnie jest na innych forach, portalach, np. na Filmwebie, gdzie można się dowiedzieć, iż urodziło się bez gustu, bo przecież większości się dany film nie podoba, a ten, któremu się on podobał nie może być normalny ;) o posiadaniu gustu nie wspominając.
Tyle opini,i ilu ludzi, należy je szanować ale każdy ma prawo zostać przy swojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jęczcie mazepy do woli, ale ja mam duży szacunek dla CDPR za to co zrobili. Zamiast wysrać grę jak wielu twórców byle było na zapowiedzianą premierę, nie ważne czy gra skończona czy nie, zabugowana czy nie, tak Redsi widząc że praca jeszcze nie skończona postanowili ją zakończyć.

Nikomu krzywda od poczekania się nie stanie, a grze wyjdzie to tylko na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie musi. Może się okazać, że gra została opóźniona, bo jakiś ważny feature nie działa jak powinien (albo o zgrozo gra nie jest jeszcze kompletna) i trzeba na szybko coś wycinać, poprawiać, itp.
To wbrew pozorom może się odbić W3 czkawką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2014 o 12:55, PrinceLaCroix napisał:

Hmm, może miałeś na nosie różowe okulary lub nie chciałeś dostrzec tego, o czym było
w całym kraju głośno,


W całym kraju ?
No cóż przepraszam że nie miałem problemów z Wiedźminami ( albo ich nie pamiętam ), ale tak - dla mnie było ok. No może W2 trochę skakał :)Wiesz, trudno żebym ja narzekał dlatego że komuś coś nie działało... to by dopiero było niepoważne.
Z reguły jest tak że na forach negatywne opinie wyrażają Ci, którym coś nie działa, bo Ci którym działa, siedzą i grają :)

Dnia 10.12.2014 o 12:55, PrinceLaCroix napisał:

Ale racja, Tobie sie podobalo, wiec na pewno wszystko bylo okej! Polecam tym razem czytac,
co ludziom sie dzieje z gra, nawet jesli u Ciebie wszystko bedzie cacy. Tak dla obiektywizmu.

Jednym się psuje inny nie. Nawet przy całej tej nagonce na ostatniego Assassinia znam ludzi którzy nie maja pojęcia w czym reszta świata ma problem. Ich subiektywna opinia. Tak samo jak moja w odniesieniu do Wiedzimna, dlatego napisałem Ja nie miałem problemów.

Tak czy siak W3 to osobny temat. Pewnie będą tacy którym coś tam się gdzieś wysypie, a będą tacy którym będzie działać. Pożyjemy zobaczymy
Rozumiem że masz złe doświadczenia, ale zrozum że są tacy którzy ich nie mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.12.2014 o 15:32, wolverine napisał:

Z reguły jest tak że na forach negatywne opinie wyrażają Ci, którym coś nie działa, bo
Ci którym działa, siedzą i grają :)

masz jakieś zdjęcia grających posiadaczy EK dwójki, którzy grali zamiast "wyrażać negatywne opinie" bo dla nich pierwszego dnia nie zabrakło 50MB? :)

Dude, srsly. Jakby było tak cudownie to nie wydawaliby jeszcze trzech patchy w ciągu trzech miesięcy, i to poprawiających wcale nie małe babole, z wydajnością na czele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, kolejny raz, to się już zaczyna robić się rutyną w CDP. Przecież były już informacje że gra jest ukończona, a tu taki wałek, heh może nie przeszła certyfikacji na konsole?! Kolejny miesiąc w plecy, a co mają powiedzieć ci co kupili preordery, Wszystko zaplanowane z grą a tu poślizg. AH szkoda już słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie mogą przesunąć jeszcze bardziej, ale nie chcę żeby powtórzyła się sytuacja z premiery dwójki. Pamiętam jak nie mogłem ukończyć jednego, obszernego questa z aktu 1(psychiatryk) bo był po prostu zbugowany. Nawet glicze graficzne nie psują klimatu tak bardzo jak niemożność ukończenia zadania na które poświęciło się prawie godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować