Zaloguj się, aby obserwować  
Kryszek

Dungeon Siege

124 postów w tym temacie

Mam problem,mianowicie nie moge polaczyc sie z ZoneMatch .
Wersja mojego DSa to 1.11
Jak Ktos chce pograc w Dungeona Siegea to prosze pisac na Gadu . 11419905
P.S Prosze od razu sie przedstawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 11:55, MEZIL napisał:

Mam problem,mianowicie nie moge polaczyc sie z ZoneMatch .
Wersja mojego DSa to 1.11
Jak Ktos chce pograc w Dungeona Siegea to prosze pisac na Gadu . 11419905
P.S Prosze od razu sie przedstawiac


Jak ktos chce przez siec , ze mna pograc *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi
czy Dodatek lEGEnds of aranna jest osobny ( zaczyna sie od 0 poziomu) czy w niego zaczyna sie grac jak skonczy sie podstawke dungeon siege???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 11:07, Zebek napisał:

Hi
czy Dodatek lEGEnds of aranna jest osobny ( zaczyna sie od 0 poziomu) czy w niego zaczyna sie
grac jak skonczy sie podstawke dungeon siege???

Zaczyna się od "0", to jest całkowicie osobna kampania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą ukończyłem DS-a. Genialna(i długa) gra trzeba przyznać. Tylko ten ostatni boss rozczarowuje. Nie robi on nic groźnego, wystarczy w niego nawalać aż w końcu padnie. Już bardziej wymagający była ta smoczyca z ponad 20 000 życiami, w VII rozdziale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak naprawić problem z tym że nie można wyjmować rzeczy z ekwipunku , zmieniać broni , wyrzucać ?Bo ja tak mam ( chyba coś kliknąłem ale nie wiem ) na jednym profilu , ale na drugim już działa normalnie .Prosiłbym o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie skasowalem gre DS no bo mi sie znudzila chcialem ponownie wrocic do niej mam savy z postaciami zeby przez neta pograc no i ciagle pisze mi ze nie moge sie polaczyc z zone match

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 18:41, Keymil napisał:

Mam pytanie skasowalem gre DS no bo mi sie znudzila chcialem ponownie wrocic do niej
mam savy z postaciami zeby przez neta pograc no i ciagle pisze mi ze nie moge sie polaczyc
z zone match

Zonematch niestety padł i raczej już nie wstanie.
Nie działa od listopada i nie ma żadnych wieści, ani od microsoftu, ani od GPG na temat jego reaktywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś DS LoA, zainstalowałem na laptopie i tu pojawił się problem. Otóż mniej więcej po kilkudziesięciu sekundach gry zaczyna ona mocno kracić, obojętne, w jakiej lokacji jestem. Dodam, że mam Vistę 64-bit SP1. Próbowałem minimalizować wszystkie ustawienia graficzne, kombinowałem z uruchamianiem w trybie zgodności (a to win98, a to xp), ale nic to nie daje. Nie mam pojęcia, co robić.
Dodam specyfikację laptopa: Intel Core2Duo T9400 2,53 GHz, GeForce 9600m GT, 4 GB RAM Kingston 800 MHz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś już przechodziłem tę grę, ale dość dawno temu i mam pewien problem. Jestem na zamku w Ehb, który został opanowany przez mucosy i jakieś demony (które się spalają po ich zabiciu). Na tym zamku gdzieś się ukrywa król, a ja mam za zadanie go znaleźć. Niestety go nie odszukałem, choć chyba zbadałem już cały obiekt. W pewnej części zamku słychać jakby trzaskanie metalową bramą czy coś w tym stylu, ale nic tam nie znalazłem.
Przydałaby mi się pomoc :)

20090423163215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Król jest w podziemiach zamku. Jak znalazłeś już tamtejszy specyficzny sklepik (prowadzony przez więźnia :D), to musisz się cofnąć dosłownie kawałeczek - powinno być gdzieś takie prostokątne pomieszczenie z zamkniętymi drzwiami (można je obejść dookoła :)). Nie pamiętam, jak się dostać do środka, ale chyba trzeba było kogoś ubić (w każdym razie nie była to jakaś zagadka wymagająca szczególnego wysiłku intelektualnego ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poziomy w DS bardzo rzadko się rozgałęziają, więc prędzej czy później dotrzesz tam, gdzie trzeba :). Sam zamek też ma bardzo liniową konstrukcję, miejsca, gdzie ścieżka mogłaby się rozwidlać są "sprytnie" zablokowane (a to jakiś gruz a to zabarykadowane drzwi).

Spoiler

Ogólnie, to od momentu wejścia przez bramę okrążasz główny budynek zamku, wchodzisz do środka, na mury i po dachu do wieży, w której znajduje się winda zjeżdżająca do podziemi.

Krótko mówiąc - w zamku Ehb na pewno nie zabłądzisz :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytanie. mam problem z przejściem do dalszej części gry i nie wiem co i jak zrobić dalej aby fabułę ciągnąć dalej. chodzi o to, że po uratowaniu króla w podziemiach i dostaniu od niego dwóch nowych questów nie wiem co dalej. przetrząsnąłem całe lochy i nigdzie nie mogę znaleźć co dalej z tymi zadaniami a tym bardziej z tym kluczem co dostałem od króla po jego uratowaniu. czy byłby ktoś w stanie mi pomóc bądź doradzić CO DALEJ?
z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 17:40, Arturro_R napisał:

witam. mam pytanie. mam problem z przejściem do dalszej części gry i nie wiem co i jak
zrobić dalej aby fabułę ciągnąć dalej. chodzi o to, że po uratowaniu króla w podziemiach
i dostaniu od niego dwóch nowych questów nie wiem co dalej. przetrząsnąłem całe lochy
i nigdzie nie mogę znaleźć co dalej z tymi zadaniami a tym bardziej z tym kluczem co
dostałem od króla po jego uratowaniu. czy byłby ktoś w stanie mi pomóc bądź doradzić
CO DALEJ?
z góry dziękuje :)

Jak dobrze pamiętam to za więzieniem są drzwi, które otwierają się po pogadance z królem. Przeszedłeś przez nie?
Ciężko mi sobie wyobrazić z czym dalej możesz mieć problem, bo nie ma tam jakiś ślepych uliczek, czy dziwacznych zagadek, które mogłyby cię wstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować