Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 17:06, piero92 napisał:

Ale ja mam pecha...żadne dobre itemki mi nie lecą a jak juz to dla innej klasy postaci ;/

A gdzie jesteś? Ja jestem w Egipcie na zwykłym i mam jakieś 10 epickich itemów, z czego 3 założone na postać: Ścianę Cierni, Zbroję Edypa i Babilońskie Nagolenniki :) Chyba całkiem nieźle jak na ten etap gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:06, piero92 napisał:

Ale ja mam pecha...żadne dobre itemki mi nie lecą a jak juz to dla innej klasy postaci ;/

Ja mam zawsze też tak samo. Jak gram postacią walczącą wręcz, to lecą mi przedmioty dla maga.
Ale od czego jest TQValut? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh...nareszcie pokonałem te okropne meduzy w delfickich jaskiniach.Było trudno.Za pierwszym razem ojciec mnie zawołał że mam zejść na dół a w tym czasie ostatnia meduza zdążyła zregenerować całe swoje życie.Wkurzyłem się i wyłączyłem grę.Potem po południu włączyłem kompa i jakoś je pokonałem.Teraz jestem w drodze do Aten.Gram na zwykłym.Na razie moja klasa to zdobywca.Łącze mistrzostwo obrony oraz mistrzostwo wojny.Korzystne połączenie dla wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:35, Master J napisał:

Huh...nareszcie pokonałem te okropne meduzy w delfickich jaskiniach.Było trudno.

Nie są takie trudne - wystarczy wyciągać je pojedyczo i wykańczać.

Dnia 01.04.2007 o 18:35, Master J napisał:

Łącze mistrzostwo obrony oraz mistrzostwo wojny.Korzystne połączenie dla wojownika.

Zaryzykowałbym twierdzenie, że najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 20:02, Abi Dalzim napisał:

Zaryzykowałbym twierdzenie, że najlepsze :)


A ja mam wojownika i ie narzekam (nie lubie biegac z tarczą)... w mistrzostwie wojny są też umiejętności poprawiające obronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:22, piero92 napisał:


> Zaryzykowałbym twierdzenie, że najlepsze :)

A ja mam wojownika i ie narzekam (nie lubie biegac z tarczą)... w mistrzostwie wojny są też
umiejętności poprawiające obronę :P


Hmm caly wic polega na tym jak dana postac sobie poradzi na legendary:))Wiele rzeczy musisz wziasc pod uwage tworzac postac zreszta i itemy tez sa diabelnie wazne.Z tego co zaobserwowalem juz wczesniej w podstawce ze jednak resisty sa dosc potrzebne gdyz sporo jet magow bijacych zywiolami .Natomiast w dodatku zwlaszcza w komnatach od 5-1 jest strasznie duzo lucznikow wiec mam zgryza i kombinuje jaka postacia grac.
Za daleko nie wybiegam z tematem bo sam na razie robie 3 postac ale tylko na etapie normal ze wzgledu na to ze sie zaparlem na artefakty :)) ot taka przekora losu.Jak zobaczylem mozliwosci artefaktow ktore mozna wykonac pozniej czyli tych uzytecznych od 50 lvl to postanowilem pozbierac troche recepturek i charmow.Poza tym nie narzekajcie na to ze nie leca itemki :))po to wlasnie jest losowe generownie dropu aby kazdy znaleziony przedmiot cieszyl,zreszta po to sa takie gry.Szczerze przyznam ze tutaj w tej grze drop jest okrutnie maly a ilosc itemow zastraszajaca i to wlasnie najbardziej mnie w tej grze pociaga.Ile mozna bylo bic Mephista czy Baala w Diablo zreszta tam drop byl do przewidzenia a w Titanie niestety nie jest do przewidzenia,oprocz tego ze na epiku pojawiaja sie przedmioty legend i itd.A jaka radocha jest pozniej jak juz po wielu godzinach lazenia i szukania uzbierasz sobie caly secik.I naprawde itemy nie leca tylko ze skrzynek i z bossow leca takze z podstawowych potworkow wiec czesto wciskajcie Alt aby podejrzec co leci :))
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 22:19, stg.Olo napisał:

leca takze z podstawowych potworkow

Dokładnie. Mi kiedyś na epiku w Egipcie ze zwykłego leszcza na pustyni wyleciał fioletowy topór (Opór Engidu chyba się zwał ten toporek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.04.2007 o 22:19, stg.Olo napisał:


Hmm caly wic polega na tym jak dana postac sobie poradzi na legendary:)


To może później najwyżej dodam mu jakieś mistrzostwo aby go trochę "podkręcić"
PS Mi przeważnie dobre itemki (np epickie na normalu) lecą z jakiś leszczy ^^ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grasz wojownikiem to najlepsze rozwiązanie.Pierwsze punkty które wydasz na te mistrzostwa radzę ładować w umiejętność walki, sztukę noszenia pancerza i ewentualnie jeśli twoja postać walczy dwiema broniami (a z tego co ze screenów pamiętam to tak) to walka dwoma mieczami.A no i oczywiście inwestuj w szturm bo ja tylko dzięki niemu pokonałem gorgony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 13:44, Abi Dalzim napisał:

Kiedy ruszy stronka o TQ? Wiadomo już coś?


Praktycznie już. Pod względem merytorycznym jest jeszcze sporo pracy, ale to będzie uaktualniane na bieżąco.

Dnia 02.04.2007 o 13:44, Abi Dalzim napisał:

Będą przetłumaczone wszystkie artefakty?


Jeśli chodzi o itemy to legendarne mamy opracowane w połowie ... strasznie tego dużo. A teraz po wyjściu dodatku opisanie artefaktów, przepisów itd ...sam rozumiesz ;)
Cel: wszystko od epickich w górę. Bo niżej to moim zdaniem nie ma co (przynajmniej na razie) schodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:58, GeoT napisał:

Praktycznie już.

Czyli na dniach? Z CDP wszystko dograne w sprawie Kolektywu?

Wracając do stronki. Nie wiem czy to kwestia budowy strony czy po prostu brak bazy, ale po kliknięciu na "Buildy" przenosi do głównej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam 29 lvl i mam tylko jedną profesję, a mianowicie obronę. Narazie nie myślę o wyborze drugiej profki i wszystkie punkty inwestuję w obronę dzięki czemu jeszcze żaden przeciwnik nie był dla mnie porządnym wyzwaniem. Na początku wszystkie pkt pakowałem w atak tarczą i dzięki temu gorgony czy cyklop nie sprawili mi żadnych trudności, a wręcz byli śmiesznie łatwi do pokonania. Niestety nie zachowałem czystego konta zgonów (jeden zgon jak do tej pory) z mojej winy, ponieważ podczas grania jednym słowem obrzerałem się i grałem jedną ręką co zaowocowało nie wciśnięciem klawisza odpowiadającego za wypicie mikstury i śmierć bohatera. Wybranie narazie samej obrony jest według mnie opłacalne, a wiem co mówię bo gram już drugi raz (za pierwszym razem grałem wojownikiem i walczyłem dwiema broniami). Natomiast w niedalekiej przyszłości mam zamiar wybrać drugą profkę a mianowicie sen. Czy może mi ktoś napisać czy taka konfiguracja sprawdzi się na epiku i legendzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.04.2007 o 14:19, Master J napisał:

no i oczywiście inwestuj w szturm bo ja tylko dzięki niemu pokonałem gorgony.


Gorgony... to cienkie potworki były... zobaczysz późnioej z czym przyjdzie ci walczyć (wiem bo już raz przeszedłem grę :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja zadam kolejne pytanie z serii "co i jak?",Mianowicie chodzi mi o to jak ułatwić sobie pokonanie tytana w Ateńskich katakumbach??Ciągłe bieganie z fontanny do tytana jest męczące i nieopłacalne bo w czasie kiedy biegam tytan zdąży zregenerować sobie dużo paska życia i...musiał bym go zabijać cały boży dzień.


Szmondrowski ----->Miałeś tylko jeden zgon?!Gdybym chciał zliczyć wszystkie moje to bym się nie doliczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować