Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 18:15, vader13 napisał:

siema mam 33 level jako wojownik walcze dwoma mieczami i mam problem czy doszedł ktos na olimp
bo jest tam taki koles duzy którego nie wiem jak rozwalic pomocy gg 1687004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 18:15, vader13 napisał:

siema mam 33 level jako wojownik walcze dwoma mieczami i mam problem czy doszedł ktos na olimp
bo jest tam taki koles duzy którego nie wiem jak rozwalic pomocy


Tak się składa, że np. ja tam doszedłem, a potem jeszcze raz i jeszcze raz... i za każdym razem go zabijam ;) Moglibyśmy się umówić na necie to bym go za Ciebie zabił... albo podbij jeszcze troszkę lvl (chociaż na 33 już go powinieneś położyć bez problemów), zbierz dużo mikstur życia i postępuj wg. wzoru:

podbiegasz > uderzasz > pijesz miksturkę uciekając w kółko > podbiegasz > uderzasz... itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:02, Bartuc napisał:

> siema mam 33 level jako wojownik walcze dwoma mieczami i mam problem czy doszedł ktos
na olimp
> bo jest tam taki koles duzy którego nie wiem jak rozwalic pomocy

Tak się składa, że np. ja tam doszedłem, a potem jeszcze raz i jeszcze raz... i za każdym razem
go zabijam ;) Moglibyśmy się umówić na necie to bym go za Ciebie zabił... albo podbij jeszcze
troszkę lvl (chociaż na 33 już go powinieneś położyć bez problemów), zbierz dużo mikstur życia
i postępuj wg. wzoru:

podbiegasz > uderzasz > pijesz miksturkę uciekając w kółko > podbiegasz > uderzasz...
itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 22:13, vader13 napisał:


a tych posagów nie trzeba rozwalic co sa do okoła

Jeśli to było pytanie to:

Do wersji 1.2 opłacało się je rozbijać, gdyż posągi dawały Tyfonowi ataki specjalne ( nie pamiętam dokładnych powiązań ), ale patch 1.2 + skończył z tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem jeszcze raz i jestm wojakiem i władcą burz /.../
Mianowicie mam straszny problem! Od dzisiaj rana zaczyna mi wywalać gra a windows informuje mnie standardową informacjią, co mam robić? Problem jest o tyle dla mnie ważny, że ciągle muszę wykonywać tą samą czynność ( właśnie dostałem zadanie żeby iść do aten w tej grocie gdzie był te trzy potwori OK zapisałem, było puźno więć wyłączyłem grę) i od tej fontany zaczynam, te wręcz dziesiątki wrogów omijam bo nie chce mi się z nimi walczyć walczyć dochodzę do tego kamiennego cyclopa i.. zawsze w tej okolicy wywala mi gra!
Pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 09:53, In The End napisał:

Zagrałem jeszcze raz i jestm wojakiem i władcą burz /.../

. . .

Dnia 18.11.2006 o 09:53, In The End napisał:

Pomocy:(

Jedyna sensowna według mnie rada:
Przeinstaluj TQ, zpatchuj do 1.2 i ze strony http://titanquestvault.ign.com/ ściągnij program SoulSeekor TQ defiler i ( może nie wykryć wersji gry i trzeba zmienić w settings manualnie.. ) i tam jest opcja fix me i patch me dla postaci. Nie wiem jak twoja znajomość angielskiego więc:
Otwierasz TQ ( tylko do strony głównej) otwierasz TQdefiler ładujesz ( klikając) na postaci i naciskasz 2 guziczki fix me i parch me... jeśli nie pomoże to niestety masz pecha.

PS program dysponuje sporą ilością modów i cheatów... np mnożnik expa, zwiększa szansę na dobre itemki, wprowadza stałą godzinę gry ( brak trybu noc/dzień) i cała gama modyfikacji cech postaci ( łącznie ze zmianą mistrzostw :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :*, lecz sądzę że przeinstalowanie gry będzie najbardziej sęsowne, widać jakiś błąd wyskoczył którego przed tem nie było/.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podstawce są tylko dwie specjalizacje. Jak wyjdzie dodatek (ponoć już niedługo, bo w przyszłym roku), to będzie można wybrać więcej i limit lvl się zwiększy. Więcej o tym dodatku masz na tej stronce w tym wątku, wystarczy troszkę poszukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem już na epiku i kończę Egipt i co? Tak mnie gra załatwiła, że mi się grac odechciało :(
Miałem dwa śliczne wypasione unikalne majchery dmg coś koło 70-80. Przeinstalowywałem Windę. Instaluję grę uruchamiam save''a i co? Kicha. Lokalizacja ta co trzeba, prawie wszystkie itemy te co miałem, tyle że mieczyki mam te co miałem przed tymi dwoma (dużo gorsze) ... i się zastanawiam czemu ginę gdy potworków jest na raz więcej niż 3 ;\
Normalnie ślad po nich zaginął ... ech ...
Mieliście takie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2006 o 11:22, GeoT napisał:

Mieliście takie coś?


Ja po reinstalowaniu windy wogole nie mogłem starej postaci odtworzyć( sevy miałem schowane ale reinstalce gry i systemu echo nie ma żadnych postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 19:19, Mindflyer napisał:

Spróbujcie tego i na przyszłość CZYTAJCIE TROCHĘ WSTECZ....


Nie wiem czy to do mnie było ale w moim przypadku sprawa inaczej wygląda. Po przeinstalowaniu windy przez pomyłkę zapodałem patch 1.15 zamiast 1.20 i wywaliło mi te itemki.
I nie uogólniajmy na przyszłość ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 11:09, GeoT napisał:

Hmm ... zwiększenie lvl do 75. A jakie jest teraz?

65

wczoraj znowu zaczalem grac - 43lv, 4200hp, 1100dmg/s (dwie kosy), 171% szybkosci ataku, koncze grecje na legendarnym i juz wiem dlaczego gra sie na poczatku nudzi - jest za latwa, dopiero teraz sa jakies wyzwania - chwila nieuwagi i byle pajak odgryza glowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 12:16, Abi Dalzim napisał:

> chwila nieuwagi i byle pajak odgryza glowe :)
Daj screena postaci bez głowy ;)

co, ja nie dam?;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować