Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 18:22, piero92 napisał:

Są w tej grze bronie dwuręczne (np jakieś fajne miecze, topory)???
Bo właśnie ja sobie wgrałem i nie wiem czy jest tu taka broń
PS A jak są bronie dwuręczne to potrzeba do nich jakiś specjalnych umiejetności??


O ile mnie pamięć nie myli to sa bronie dwuręczne...

Łuki i kostury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, narescie znalazlem jakis temat o titan quescie, bo na gry-online wszystkie wymarly :D

Gram wojem, powojne udezenie i pilnie poszukuje jakis fajnej zbroji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:39, Kasia44 napisał:

O, narescie znalazlem jakis temat o titan quescie, bo na gry-online wszystkie wymarly :D

Gram wojem, powojne udezenie i pilnie poszukuje jakis fajnej zbroji


To się rozczarujesz :) bo większość nie gra już w TQ ale powinieneś sprawdzić stronę http://titanquestvault.ign.com jest to w tej chwili centrum TQ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzsiaj pod choinkę Titan Questa, jednak po zainstalowaniu gry i patcha 1.20 gra włącza się, jednak ekran cały czas jest czarny a kursor myszki zmienia się w klepsydre. Co zrobić?? Błagam pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam.czy ktoś ma moze jakieś przedmioty na początek ? dziś na gwizadkę dostalem titan questa oryginalego i nic nie mogę znaleźć? bylbym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by cos sypnął ...
kontakt przez gg:744727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 23:25, piero92 napisał:

Jakie są krainy w Titan Quest?
Bo z tego co wiem to Grecja, Egipt i Chiny, a jest niby 4. Jaka jest 4 kraina??

chodzi o to że 3 akt jest podzielony tak jakby na 2 części.babilon i azję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 23:25, piero92 napisał:

Jakie są krainy w Titan Quest?
Bo z tego co wiem to Grecja, Egipt i Chiny, a jest niby 4. Jaka jest 4 kraina??


"Czwartą krainą" jest Olimp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak mnie ostatnio naszło - z kim naparza się na końcu Titan Questa?
gierki nie zmęczyłem (wysiadłem w Egipcie - straaasznie nudna była) a ciekawość mnie zżera ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem:
Wyszedłem z bibliotek po zabraniu zwoju na początku Egiptu, wszystko obszedłem (rozwaliłem potwora z misji pobocznej) i nie mogę znaleść drogi do świątyni patha w Saits. Wszysko obszedłem i nie znalazłem drogi. Wszystko jest otoczone górami. Może ktoś z Was wie, jak dostać się do tej wiochy???
Plz Help!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 11:07, piero92 napisał:

/.../


Nie podejrzewałem, że można się zgubić w tak liniowej grze ;) No ale... postaram się pomóc :)

Z tego, co pamiętam, to połączeniem między tym czysto pustynnym terenem otoczonym górami z drogą do Saits jest kamienny most. Jeśli nie masz zainstalowanego moda, to nie możesz kręcić kamerą, więc most ten znajduje się mniej więcej na godzinie 9-10, czyli jakoś po środku/troszkę powyżej środka lewej krawędzi ekranu. Na pewno znajdziesz :) A potem idź dalej wzdłuż Nilu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal gram w TQ,

jak ktos chce cos fajnego to prosze powiedziec dla jakisj postaci i jak cos znajde to moge dac, tylko ze ja mam 40 lvl i przedmioty wypadaja mi min na 30 lvl ;/

pomocy z potworkami tez udzielam ale narazie do 2 katu na epicu

Na koncu gry zabija sie TYFONA takie strasznie mocne bydle, te cale telkiny przy nim to pyszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gra ktoś z Was w Titan Questa przez jakiś program emulujący Pixel Shadery?? Jeżeli tak to prosiłbym aby podalibyście mi nazwe programu i jego ustwienia, ponieważ moja karta (Geforce 4 MX420) nie obsługuje shaderów. Sam próbowałem uruchomienia TQ przez 3D Analyzer, jednak dało to marne efekty. :( Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 11:35, Bartuc napisał:

Z tego, co pamiętam, to połączeniem między tym czysto pustynnym terenem otoczonym górami z
drogą do Saits jest kamienny most. Jeśli nie masz zainstalowanego moda, to nie możesz kręcić
kamerą,(...)

Mógłbyś podrzucić linka do tego moda - tak, żeby działał z najnowszą wersją - oczywiście PL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:28, Kasia44 napisał:

Ja nadal gram w TQ,

jak ktos chce cos fajnego to prosze powiedziec dla jakisj postaci i jak cos znajde to moge
dac, tylko ze ja mam 40 lvl i przedmioty wypadaja mi min na 30 lvl ;/

pomocy z potworkami tez udzielam ale narazie do 2 katu na epicu

Na koncu gry zabija sie TYFONA takie strasznie mocne bydle, te cale telkiny przy nim to pyszcze
:P

ja mogę z toba pograć.kotakt przez gg.dziś chyba będę przy kompie od jakieś 11 do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2006 o 02:42, Robin666 napisał:

ja mogę z toba pograć.kotakt przez gg.dziś chyba będę przy kompie od jakieś 11 do 16



A ja nie wiem czy dzis moge grac bo moja siora jest ;/
A gdzie teraz jestes ? Ja wlasnie zabilem telkina w 2 akcie na epicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem TQ pod kontem gry sieciowej...tylko niechcialbym sie niemile zaskoczyc jak po Dungeon Siege 2 ktory niedawno zakupilem rowniez do gry w sieci...wchodze w muliti patrze a tam kilkanascie osob raptem siedzie i sa aktywne z 3-4 gry to jest zenujace...w zwiazku z tym moje pytanie brzmy i jak sie ma multi w Titanie czy moge liczyc na spora ilosc graczy i gier podobnie jak to sie ma w zankomitym Diablo 2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimoNeeN ->

Odpalilem TQ, serwerkow nie brakuje aktualnie, chociaz wiekszasc teraz jest na chaslo ;/
Zawsze jednak zostaje opcja (kiedy nie ma servow) ze sie umawiamy i przez chamachi dajemy :D

jak kupisz a serwow nie bedzie to ja za to nie odpowiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować