Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2007 o 15:46, Abi Dalzim napisał:

TQ ma ładniejszą grafikę, super ragdoll (czy jak to się tam zwie - chodzi mi o sposób upadania
monsterów po śmierci), niezłą fizykę itp. Ale nie ma tego klimatu co D2. Widocznie te dwie
plansze to dla ciebie za mało, żeby wgryźć się porządnie w grę. Może zaczęłaś grać niewłaściwą
postacią (niedostosowaną do Twojego stylu gry)? Różne mogą być przyczyny...

Grałam barbarzyńcą-w tego typu grach znoszę tylko walkę w zwarciu, bez magii i innych bzdet. Ja też nie wiem, czemu mi się D2 nie spodobał... W każdym razie teraz męczę Titan Questa i bawię się znakomicie, a przy D2 się po prostu się nudziłam i cierpliwości starczyło mi tylko na dwie mapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak kto woli, nie kazdemu kazda gra siada:)ja w diabełka gram juz od 7 lat!terazmoze juz mniej ale kiedys...Zgadzam sie z przedmówcami co do klimatu brakuje tym wszystkim grom tego co było w diablo, wiadomo sa ekstra wypasione mnóstwo bajerów ale na długo nie ma z nimi zabawy
ps. Grałem NEKRO 90-ty poziom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Titana poszłem postacią tez na zwarcie gdyż diabełka tez tak zaczynałem oczywiscie BARB i"szał":)po rozwinięciu postaci(dwie pierwsze mapy tego nie gwarantuja:0) i walce na piekle czy to z diablo czy z balem było mase zabawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem ;p polega on na tym ze po zainstalowaniu gry odrazu chce wejść na neta i pograć z innymi i zaczyna mi sie sciagac patch (...) gdy sie konczy sciagac pojawia mi sie to okienko i daje na "tak" a potem sie wylancza moze znacie na to rade /

P.S szukalam na forum i jakos nie znalazlam...
sorki za ortografie :)

prosze o rade albo o linka do tematu o ile taki jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zlookaniu trailera do LOKI moge jak na razie stwierdzic ze fajna puszke mozna zrobic, a reszta troche denna - szybka walka, szybko czary leca, i w ogle wsio za szybko chyba jest.

Co do problemu z patchowaniem to sprobuj sciagnac patcha oddzielnie i zainstalowac a nie sciagac przez gre.
W tym temacie zdaje sie bylo to juz pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2007 o 19:54, Palmerex napisał:

Jaka jest najlepsza kombinacja dla spiritualisty ?


Hmmm ciekawe są z: stormem, naturą i chyba z atakiem i obroną.. reszty nie przerabiałem...

Gniewny> jesli Ci chodzi o dodatke to coś koło 2007 :) wiosna lub lato w wersji angielskiej a polskiej... któż to wie :) :(

Kasai> spróbuj odinstalowaqc grę razem z katalogiem ustawień....( Document end Settings\.....\Titan Quest.. )
i zainstalować ponownie a później patchować od najwcześniejszego patcha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 12:30, Mindflyer napisał:

> Jaka jest najlepsza kombinacja dla spiritualisty ?

Hmmm ciekawe są z: stormem, naturą i chyba z atakiem i obroną.. reszty nie przerabiałem...

Gniewny> jesli Ci chodzi o dodatke to coś koło 2007 :) wiosna lub lato w wersji angielskiej
a polskiej... któż to wie :) :(

Kasai> spróbuj odinstalowaqc grę razem z katalogiem ustawień....( Document end Settings\.....\Titan
Quest.. )
i zainstalować ponownie a później patchować od najwcześniejszego patcha...



@UP

robie tak i nic ;/ a gre mam odrazu 1.11 ;/ i wyzej sie nie da ... poprostu sie wylancza patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Odinstaluj Titan Questa (jak masz jakieś save, to skopiuj je w bezpieczne miejsce).

2) Wyczyść ręcznie wszystkie pozostałości.

3) Zainstaluj TQ (najlepiej na innym dysku niż był wcześniej).

4) Wrzuć patch (uprzednio ściągnięty do tego katalogu: C:\Documents and Settings\Administrator\Moje dokumenty\My Games\Titan Quest

5) Kliknij na niego (gra ma być wyłączona). Powinien zacząć się rozpakowywać.

6)Jak już się rozpakuje, to gra powinna sama wystartować.

7)Jeżeli tak się nie dzieje, to pozostaje Ci jedynie pomoc techniczna CDP. http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=488

Aha, czy Twoja karta spełnia wymagania gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 08:38, Abi Dalzim napisał:

Polskiej stronki na razie dobrej (ani nawet niedobrej) nie ma.


Ja bym z Tobą polemizował co do tego stwierdzenia... :P Ale ja nic nie mówię, niech Geo się wypowie :P A tymczasem polecam zerknąć w mój opis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie promocyjnej ceny TQ...czy tylko w sklepie gram.pl mozna go nabyc za ~60 zl?? Bo planuje jutro odwiedzic empik w celu zakupu TQ bo nie mam nerwow czekac na przesyleczki;/...czy tam nie zwali mnie z nog stara cena 99zl????;/ Ewentualnie zsostaje zakup z wirtusa.pl gie tez jest za ~60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak Titan Quest w empiku kosztuje 62.95.Ale na gram używając WPLN możesz kupić TQ jeszcze taniej.A przesyłka to tylko 3-4 dni robocze.Polecam gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować