Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Mam pewne pytanko i moze ktoś miał podobny problem. Otóż mam wersję demo Titana, chcąc sprawdzi gierkę zanim ją kupię i tu mam następującego buraka:) ... Gdy chcę zainstalować demo, w miejscu gdzie masz do wybrania katalog gdzie ma byc zainstalowany Titanik pokazuje mi sie informacja przy ilości miejsca na dysku - Space Available mam 47gb, space Required 0?? I co teraz? Miejsce potrzebne do zainstalowania Tytana wynosi 0! I nie chce mi sie zainstalowac bo mam wskazać dysk na którym jest wystarczająco dużo miejsca, ktoś wie jak rozwiązać ten buraczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:36, Stwór napisał:

Mam pewne pytanko i moze ktoś miał podobny problem. Otóż mam wersję demo Titana, chcąc sprawdzi
gierkę zanim ją kupię i tu mam następującego buraka:) ... Gdy chcę zainstalować demo, w miejscu
gdzie masz do wybrania katalog gdzie ma byc zainstalowany Titanik pokazuje mi sie informacja
przy ilości miejsca na dysku - Space Available mam 47gb, space Required 0?? I co teraz? Miejsce
potrzebne do zainstalowania Tytana wynosi 0! I nie chce mi sie zainstalowac bo mam wskazać
dysk na którym jest wystarczająco dużo miejsca, ktoś wie jak rozwiązać ten buraczek?


Instaluj :) kumpel miał podobnie w gothicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:40, Fragles213 napisał:

Instaluj :) kumpel miał podobnie w gothicu


Nie zrozumieliśmy się, nie mogę zainstalować bo nie pozwala mi na to instalator pokazując ze nie mam dostatecznie dużo miejsca wolnego, a mam 47gb:)

Ps. Czytaj dokładniej moje posty:) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 17:50, Fragles213 napisał:

Dziwne on miał podobnie a jednak zainstalował !! Ja już nie wiem o co chodzi..


Tylko ty jako przykład podałeś Gothica, a to Titan:))) Po prostu instalator pisze że potrzeba 0k do instalacji Titana, wolnego mam 4724092k ;) I chcąc kontynuować instalację pisze że mam za mało miejsca na dysku co jest absurdalne! Bo przecież pisze że wymaga 0k do instalacji, co podsuwa tylko jedną mysl że to jakiś burak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2007 o 21:57, Abi Dalzim napisał:

1) Odinstaluj Titan Questa (jak masz jakieś save, to skopiuj je w bezpieczne miejsce).

2) Wyczyść ręcznie wszystkie pozostałości.

3) Zainstaluj TQ (najlepiej na innym dysku niż był wcześniej).

4) Wrzuć patch (uprzednio ściągnięty do tego katalogu: C:\Documents and Settings\Administrator\Moje
dokumenty\My Games\Titan Quest

5) Kliknij na niego (gra ma być wyłączona). Powinien zacząć się rozpakowywać.

6)Jak już się rozpakuje, to gra powinna sama wystartować.

7)Jeżeli tak się nie dzieje, to pozostaje Ci jedynie pomoc techniczna CDP. http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=488

Aha, czy Twoja karta spełnia wymagania gry?



no pewnie ze spelnia ... jak by nie spelniala to chyba by wogule mi sie nie wlanczal tq nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:34, Taless napisał:

A powiedzcie mi czy z tymi patch''ami jest ogólnie jakis problem czy tylko Kasai ma takowe?bo nie wiem czy
instalowac.

Jak jeszcze miałem grę, to nie było żadnego problemu z aktualizacją. Czy to przez neta czy ręcznie - żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 18:03, Abi Dalzim napisał:

A próbowałeś na innej partycji? Skąd ściągałeś demko? Bo może jakiś błąd się wdarł podczas
ściągania...


Ech ściągałem demko 2 razy z stronek gram.pl i gamestar:) I nadal to samo, na różnych partycjach, różnych katalogach.. kurde i jak mam kupic tytana? Nie chce wydac 60 zeta na coś co nie wiem czy fajne:) Choc D2 bardzo mi się podobał.. Niby siekanka, ale fajna;) Czasem najfajniejsze jest to co proste a zarazem grywalne ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 22:06, Kasai napisał:

ta fajna dopuki dalo sie patchowac

W sumie to sporo osób miało problemy z patchami, ale zawsze przyjnajmniej jeden ze sposobów się sprawdzał ( albo reinstalka, albo ręczna instalacja ), po prostu masz pecha..... zostaje pomoc techniczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 20:34, Taless napisał:

A powiedzcie mi czy z tymi patch''ami jest ogólnie jakis problem czy tylko Kasai ma takowe?bo
nie wiem czy instalowac.

Ostanio nie sprawdzałem ale bodajże do 1.15 było bezproblemowo.

Stwór --> a ile masz miejsca na systemowym? Nie pamiętam już, ale być może przed instalką TQ wypakowuje tam jakieś tymczasowe pliki? A co do tego czy warto, to sądzę, że pograsz z 2 m-ce i wrócisz do D2:) Radzę poczekać aż wyjdzie w jakiejś taniej serii i wtedy kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przedwczoraj skończyłem całego TQ ... i czuję pewien niedosyt. Przydałby się już ten dodatek :)

Tyle, że troszkę sobie zabawę zepsułem, bo skończyłem poziom legendarny na 56lvl no i wskoczyłem na jakiś serw na necie, żeby dobić sobie do maxa no i miałem 65 poziom w 30 sekund :\
Jedno zabicie jeden poziom wyżej - i to jest największa wada TQ ... że to nie BN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 11:32, GeoT napisał:

A ja przedwczoraj skończyłem całego TQ ... i czuję pewien niedosyt. Przydałby się już ten dodatek
:)

Tyle, że troszkę sobie zabawę zepsułem, bo skończyłem poziom legendarny na 56lvl no i wskoczyłem
na jakiś serw na necie, żeby dobić sobie do maxa no i miałem 65 poziom w 30 sekund :\
Jedno zabicie jeden poziom wyżej - i to jest największa wada TQ ... że to nie BN :)


hę, co tak wolno...??

ściągnij sobie mapkę getitall :), po wejsćiu na mapę doastajesz 65 level, a mapka to platforma z wszystkimi setami epikami i legendarami, a dodatkowo wszystkie relikty :)))

Brak BN - brak przyszłości dla TQ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować