Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2007 o 11:32, GeoT napisał:

miałem 65 poziom w 30 sekund :\ Jedno zabicie jeden poziom wyżej


To tak się w ogóle da zrobić? I to było normalnie na takiej zwykłej grze jakiegoś usera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 12:20, Abi Dalzim napisał:

To tak się w ogóle da zrobić? I to było normalnie na takiej zwykłej grze jakiegoś usera?


No sam byłem zdziwiony ... coś mi tam Bartuc tłumaczył, że ktoś tam jakiegoś moda włączył, który expa dodaje, ale ja dokładnie nie wiem jak to działa :)
W każdym razie wolałem powoli i legalnie to zrobić no ale cóż zawsze jeszcze mogę w Defilerze przywrócić poprzednie ustawienia, tyle że nie wiem ile expa trzeba mieć dla 56lvl :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 14:03, GeoT napisał:

mogę w Defilerze przywrócić poprzednie ustawienia, tyle że nie wiem ile expa trzeba mieć dla 56lvl :\

Możesz skopiować save w bezpieczne miejsce, a na doświadczalnym się bawić metodą prób i błędów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 08:17, Abi Dalzim napisał:

W takim razie masz problem ze sprzętem. Inaczej nie można tego wyjaśnić...


Ba nie moge mieć problemów gdy inne gierki, NFS: Carbon, Black & White 2, WoW, HOMM 5 Działają bez problemów:)
Lecz okazuje się że podobno demko ma jakieś dziwne problemy z polskimi wersjami windowsa;-) Sprawdzałem to demko też u kuzyna i to samo:) A sama pełna wersja działa już dobrze.. Zabugowane jest demko i tyle;)

Ale czy warto kupować TQ w ciemno?

flymar Mam jakieś 8gb wolnego na systemowym ^_^


Dzięki za próby pomocy, choć to nie wina moja tylko podobno zbugowanego demka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.01.2007 o 22:01, Stwór napisał:

Ale czy warto kupować TQ w ciemno?

flymar Mam jakieś 8gb wolnego na systemowym ^_^


Dzięki za próby pomocy, choć to nie wina moja tylko podobno zbugowanego demka:)



Z tego co pamiętam, to największy bugiem było ''tag not found", ale no to szybko znaleziono radę...
A co do zakupu TQ...... gra może Ci się podobać, ale szerokiego grona graczy nie ma... no i ten brak BN-a :(


Abi, GeoT: w modach można robić wszystko....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się nie odzywałem, ale pewien gość chciał bardzo dostać się na mój komputer. Dosłownie utrudniał, mi pracę na komputerze. Więc go poszukałem. Teraz to on ma problemy. Domorosły haker. Tacy są najgorsi.
Do Abi Dalzim - obiecałem info którymi postaciami mozna bezproblemowo przejśc grę. Z tych co robiłem to:
1.Wojna - obrona
2. Ziemia - wojna
3. Obrona - ziemia
Te postacie można na różny sposób rozwijać z przewaga jednej albo drugiej gałęzi. Radzą sobie one dosyć dobrze pod warunkiem, że dbamy o szybkość postci i broni.

Z moich przemyśleń wynika jednak, że najlepszą postacią jest połączenie Wojny z Naturą.
Taką postać ostanio robię jestem na epiku i radzi sobie ona najlepiej z wszystkich postaci które do tej pory zrobiłem. Nawet mając słaby sprzęt idzie nią grać bezstresowo.

Do postów powyżej.Wprost nie nawidzę różnych pomagaczy do gier bo one psuja cały urok.
Nie ma jak troche adrealiny i własnych pomysłów.
Denerwowało mnie to w diablo i tutaj też. Jak widzę, że ktos mam broń o nie samowitych mozliwościach to odechciewa mi sie wszystkiego. A takich osób parę widziałem.
Według mnie jedynym programem, który dopuszczam jest TQVault.
Czekam z niecierpliwością na dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 11:25, Gomesz napisał:

2. Ziemia - wojna

Ja gram taką postacią. Na razie inwestuję tylko w Wojnę i radzę sobie bez problemów, chociaż zaliczyłam już 6 zgonów. Na usprawiedliwienie dla Maga Bojowego powiem, że to była wina mojego gapiostwa ;P

Dnia 16.01.2007 o 11:25, Gomesz napisał:

Z moich przemyśleń wynika jednak, że najlepszą postacią jest połączenie Wojny z Naturą.
Taką postać ostanio robię jestem na epiku i radzi sobie ona najlepiej z wszystkich postaci
które do tej pory zrobiłem. Nawet mając słaby sprzęt idzie nią grać bezstresowo.

Mam zamiar zrobić taką postać, gdy Mag Bojowy zacznie szwankować ;) Zastanawiałam się, czy nie wziąć Natury zamiast Ziemi, ale jednak zdecydowałam się na to drugie rozwiązanie i z tego co tu czytam to był chyba mój błąd...

Jak dla mnie trochę denerwujące są przedmioty. Chodzi mi tutaj o to, że znalazłam w Grecji Obsydianowy Napierśnik i nadal go używam, choć jestem już dosyć daleko w Egipcie. Tak samo z broniami. Przedmioty powinny się pojawiać coraz lepsze wraz z upływem gry i postępami postaci, a ja mam wrażenie, że tej zbroi będę używać do końca gry na poziomie trudności Zwykłym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2007 o 11:52, Magwisienka napisał:

Jak dla mnie trochę denerwujące są przedmioty. Chodzi mi tutaj o to, że znalazłam w Grecji
Obsydianowy Napierśnik i nadal go używam, choć jestem już dosyć daleko w Egipcie. Tak samo
z broniami. Przedmioty powinny się pojawiać coraz lepsze wraz z upływem gry i postępami postaci,
a ja mam wrażenie, że tej zbroi będę używać do końca gry na poziomie trudności Zwykłym :(


Tutaj masz trochę racji. Ja na normalu ma załozony 4 części obsydianowego zestawu i to starcza. Za nim nie znalazłem lepszych rzeczy to grałem tym zestawem nawet do połowy epiku.
Najważniejsze nie ginąć wtedy coraz częściej będziesz znajdowac lepsze rzeczy.
Miejmy na dzieję, że w dodatku to poprawią ( z info wygląda, że to poprawili ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 11:52, Magwisienka napisał:

a ja mam wrażenie, że tej zbroi będę używać do końca gry na poziomie trudności Zwykłym :(

To jest właśnie poważny minus tej gry. ja kiedyś używałem hełmu, który kupiłem w Delfach (na normalnym poziomie), aż do połowy Epika!!! To jest przegięcie. Po prostu to co znalazłem lub widziałem w sklepie miało tylko lepszą obronę, ale staty były do bani.

--> Gomesz - jakie skille z Natury wybrałeś dla takiego "Naturalnego Obrońcy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest fajna.Niestety u mnie na ziemi migająciągle cienie.Takie małe kwadraciki.Gra też się zacina.Nie wiem czemu przecież spełniam wymogi sprzętowe.Oto mój komp:Intel 4 2.80GHz,512 RAM,Nvidia GeForce FX 5600 128 Mb.Jak ktoś wie co zrobić żeby nie było tych migających,denerwujących cieni i żeby gra się nie zawieszała to pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tymi cieniami to jest tak że jak pokombinuję w ustawieniach grafiki to w końcu znikają.Ale nie zawsze przy tych samych ustawieniach.Czasem znikają na średnich a czasem nie.Z tym zacinaniem to się zawsze zacina.A co do ramu to spójrz na podpis.A i jeszcze jedno czasami nawet znika ziemia i w miejsce ziemi pojawia się czarna odchłń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:14, Abi Dalzim napisał:

> a ja mam wrażenie, że tej zbroi będę używać do końca gry na poziomie trudności Zwykłym
:(
To jest właśnie poważny minus tej gry. ja kiedyś używałem hełmu, który kupiłem w Delfach (na
normalnym poziomie), aż do połowy Epika!!! To jest przegięcie. Po prostu to co znalazłem lub
widziałem w sklepie miało tylko lepszą obronę, ale staty były do bani.

--> Gomesz - jakie skille z Natury wybrałeś dla takiego "Naturalnego Obrońcy"?


Na razie wybrałem tylko cztery jestem na 35 poziomie.
Jeżeli dobrze pamietam to nimfa i skile nad nią oraz pierwszy skil z lewej od dołu.
Po angielsku to - Sylvan Nymph, Overgrowth, Nature''s Warth i Heart of Oak.
Dobrze sie gra i na razie jeden zgon przez nie uwagę.
Jest tutaj trochę mozliwośći rozwoju. Można pokombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:28, Master J napisał:

A z tymi cieniami to jest tak że jak pokombinuję w ustawieniach grafiki to w końcu znikają.Ale
nie zawsze przy tych samych ustawieniach.Czasem znikają na średnich a czasem nie.Z tym zacinaniem
to się zawsze zacina.A co do ramu to spójrz na podpis.A i jeszcze jedno czasami nawet znika
ziemia i w miejsce ziemi pojawia się czarna odchłń:)


Dograj nowe sterowniki do karty - jedna opcja.
To z czarną otchłanią - masz słabe łącze internetowe lub ktoś z kim grasz ma słaby komp i łacze i Ci laguje.
( Pingi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:28, Master J napisał:

A z tymi cieniami to jest tak że jak pokombinuję w ustawieniach grafiki to w końcu znikają.Ale
nie zawsze przy tych samych ustawieniach.Czasem znikają na średnich a czasem nie.Z tym zacinaniem
to się zawsze zacina.A co do ramu to spójrz na podpis.A i jeszcze jedno czasami nawet znika
ziemia i w miejsce ziemi pojawia się czarna odchłń:)


Jeszcze jedno masz mało ramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:40, Abi Dalzim napisał:

Nie grałem nigdy naturą, ale ponoć nimfa na Legendzie jest dość cienka...
A co powiesz na coś takiego: http://miniurl.pl/guardian ?


Też nad watachą myslałem ale wybrałem nimfę ze względu na ten środkowy skil bo walczę w zwarciu.
A buld niczego sobie. Zdam póżniej relację jak nimfa sie spisała na legendarnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 12:43, Master J napisał:

W minimalnych pisze że trzeba mieć 512 a ja mam 512.


Sorry, ale 1 giga i tak sie czasami muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować