Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 19:05, HumanGhost napisał:

Spoko, dzięki. Czyli nie wywalać dobych rzeczy z powodu braku miejsca. Poczekam na dodatek
w TS i sobie eksportuje co lepsze itemki. :-)

wiesz co? jesli masz sporo dobrych itempow to gwarantuje ze sama karawana nie wystarczy... dlatego polecam sciagnac przydatny programik o nazwie TqVault. jest to programik ktory "magazynuje" itemy. i wtedy mozesz ich napychac ile chcesz;p przyda sie mowie ci;p sam mam dziesiatki dziesiatek itemow wiec gwarantuje satysfakcje bo bez tego programu wiele bym musial wyrzucic;/ poleacam i pozdrawiam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 01.11.2007 o 19:34, Samildanach napisał:

itemow wiec gwarantuje satysfakcje bo bez tego programu wiele bym musial wyrzucic;/ poleacam
i pozdrawiam;p


Nie mówiąc już, że bardzo prostą metodą te przedmioty się duplikuje, co jest bardzo pomocne przy reliktach i artefaktach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie takiej masy przedmiotów nie mam, więc wole nie korcić i nie narażac się na duplikowanie przedmiotów. Wszelkie takie ułatwienia psują mi tylko zabawę. Może kiedyś. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwijcie mnie idiotą, ale muszę się zapytać bo moja podświadomość mi nie daje spokoju:
Czy mistrz snów (czy jak tam) może mieć jednocześnie kostur i np. miecz? (pewnie nie, ale mi to nie daje spokoju)
Oraz może jeszcze jakąś podpowiedź:
Czy Sny z Obrońcą to dobre połączenie, czy może umrę od razu przy 3 gorgonach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:05, Rusty Mike napisał:

Nazwijcie mnie idiotą, ale muszę się zapytać bo moja podświadomość mi nie daje spokoju:
Czy mistrz snów (czy jak tam) może mieć jednocześnie kostur i np. miecz? (pewnie nie, ale mi
to nie daje spokoju)
Oraz może jeszcze jakąś podpowiedź:
Czy Sny z Obrońcą to dobre połączenie, czy może umrę od razu przy 3 gorgonach?

stanowczo nie polecam tej kombinacji
aha i kostur jest dwureczny wiec nie mozesz miec dodatkowo miecza;p chyba ze w drugim zestawie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:05, HumanGhost napisał:

Spoko, dzięki. Czyli nie wywalać dobych rzeczy z powodu braku miejsca. Poczekam na dodatek
w TS i sobie eksportuje co lepsze itemki. :-)


Do przechowywania rzeczy możesz używać TQValut''a... sam z braku miejsca musiałem sprzedawać legendarne itemy, ale teraz trzymam wszystko w TQValut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 21:53, Samildanach napisał:

stanowczo nie polecam tej kombinacji


Tak? Gram tą klasą (sen - 1; obrona - 2) i w zasadzie już przeszedłem normalny tryb i zaczynam epicki (czy tam legendarny, nie wiem). Było kilka zgonów, to na pewno (choćby przy Cerberze) ale np. przy Hadesie nie było większych problemów zarówno z zabiciem jak i obroną. Tylko, że z przedmiotami jakoś żałośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:51, Rusty Mike napisał:

> stanowczo nie polecam tej kombinacji

Tak? Gram tą klasą (sen - 1; obrona - 2) i w zasadzie już przeszedłem normalny tryb i zaczynam
epicki (czy tam legendarny, nie wiem). Było kilka zgonów, to na pewno (choćby przy Cerberze)
ale np. przy Hadesie nie było większych problemów zarówno z zabiciem jak i obroną. Tylko, że
z przedmiotami jakoś żałośnie...

a wiec widac ze malo grasz w titana. bo normala przechodzi sie bez zadnego deda:) wiec juz pokazales pierwsza watpliwa "zalete" tej kombinacji. takie hybrydy pokazuja swoje slabosci pozniej jeszcze bardziej. aha i ty naprawde musisz grac krótko skoro nie wiesz co jest po normalu. oczywiscie ze epik... wiec o czym tu mowa kolego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:47, Mindflyer napisał:

ciach
> itemow wiec gwarantuje satysfakcje bo bez tego programu wiele bym musial wyrzucic;/ poleacam

> i pozdrawiam;p

Nie mówiąc już, że bardzo prostą metodą te przedmioty się duplikuje, co jest bardzo pomocne
przy reliktach i artefaktach :)

przyznam ze do takiego celu nie stosowalem tego programu:) nie wiem jak sie duplikuje za jego pomoca;p on sluzy mi tylko jako bagaz:)
P.S. wlasnie zauwazylem ze stalem sie brygadzista:) i to jest drugi post w brygadzie:) yupi!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu się kłócić, bo widzę, że natrafiłem na hardcorowego gracza...
Ale ja nie jestem hardcorowym graczem, więc przejście normal mi wystarcza całkowicie... chociaż, że czasem dokańczam to co zacząłem, po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 18:40, Rusty Mike napisał:

Nie ma sensu się kłócić, bo widzę, że natrafiłem na hardcorowego gracza...
Ale ja nie jestem hardcorowym graczem, więc przejście normal mi wystarcza całkowicie... chociaż,
że czasem dokańczam to co zacząłem, po jakimś czasie.

eee tam od razu hardcoreowego:) przyznam ze sporo gram ale nie fanatycznie:) srednio 2-3 godzinki dziennie choc potrafilem wbic na... naprawde duzo:D:D:D ile to domysl sie sam:) nie bede robil z siebie jakiegos nalogowego gracza;p jak przejdziesz legenda to wtedy opisz wrazenia;p zobaczysz jaka bedzie zabawa;p szczegolnie grajac taka kombinacja. gwarantuje niezapomniane wrazenia i spora liczbe dedow;p osobiscie wole grac wojownikami niz magami. i tu zdecydowanie dominuje zdobywca (wojna+obrona). ladnie spisywal sie tez nadzorca (lowy+obrona) haruspik (lowy+sen) a nawet czempion (wojna+natura). i ten ostatni byl jedyna taka kombinowana postacia. wiecej mistrzostw magicznych z silowymi nie mieszalem. i osobiscie tego nie polecam...
pozdrawiam i polecam sie na przyszlosc jakbys chcial zagrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 19:25, truptus napisał:

Czy burza i duch by był dobrym magiem??

jesli nie masz Immortal Throne to najlepszym z mozliwych;p bo gdybys mial dodatek to polecalbym raczej burza+sen lub duch+sen:) ale wiadomo rozni ludzie-rozne gusta:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 20:19, Samildanach napisał:

> Czy burza i duch by był dobrym magiem??
jesli nie masz Immortal Throne to najlepszym z mozliwych;p bo gdybys mial dodatek to polecalbym
raczej burza+sen lub duch+sen:) ale wiadomo rozni ludzie-rozne gusta:) pozdrawiam

nie chcem snu a jaka by była najlepsza strategia dla łucznika raczej łuczniczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:20, truptus napisał:

> > Czy burza i duch by był dobrym magiem??
> jesli nie masz Immortal Throne to najlepszym z mozliwych;p bo gdybys mial dodatek to polecalbym

> raczej burza+sen lub duch+sen:) ale wiadomo rozni ludzie-rozne gusta:) pozdrawiam
>
nie chcem snu a jaka by była najlepsza strategia dla łucznika raczej łuczniczki???

no ja dla lucznika dalem wlasnie sen i powstal wymiatajacy haruspik:) ale jak nie sen to dobre jest lotrostwo i natura jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dzięki. Przynajmniej sobie wyrobię cierpliwość, jak umrę po raz 87 raz z rzędu przy Nessusie. ;)
Mam także inne profile, takie jak:
Burza+Sen
Obrońca+Złoczyńca
Łowy+Natura
Pewnie zginę jeszcze nimi kilkaset razy, ale o to chodzi w tej grze! Nie ma samych porażek oraz nie ma samych zwycięstw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:51, Rusty Mike napisał:


nie no na Nessusie mi sie nie zdazylo jeszcze;p ale wszystko przed toba:)
ja mam miedzy innymi:
wojna+natura
wonja+obrona
wojna+lowy
wojna+lotrostwo
wojna+sen
obrona+lowy
lowy+lotrostwo
lowy+sen
reszte usunalem. magami nie gram wiec wszystkich skasowalem:) preferuje wojownikow co chyba widac powyzej:) jak przejdziesz legenda to jz bedziesz dobry gracz mowie ci:) tylko niektorzy bossi na legendzie... ehhh sam sprawdzisz:) to bedzie "mila" niespodzianka;p dla mnie pierwsza taka niespodzianka jak zaczynalem byla wielka mantikora w jaskini przy fajum;p jak ja przejdziesz to zobaczysz jaki z niej "kociak";p hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 21:59, Samildanach napisał:

to zobaczysz jaki z niej "kociak";p hehe


Tylko, że ten kociak jest dwulicowy... ba - trzylicowy! ;)
To rozumiem, że w Legendarnym normalni bossowie są częściej? Fajno! Jeszcze więcej zgonów na moim koncie! ;)
Na razie próbuję rozwijać głównie Burza+Sen - potrafi wyrządzić niezły damage. Ale jeśli grupka potworów się do mnie dobierze.... ałć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:04, Rusty Mike napisał:

Tylko, że ten kociak jest dwulicowy... ba - trzylicowy! ;)
To rozumiem, że w Legendarnym normalni bossowie są częściej? Fajno! Jeszcze więcej zgonów na
moim koncie! ;)
Na razie próbuję rozwijać głównie Burza+Sen - potrafi wyrządzić niezły damage. Ale jeśli grupka
potworów się do mnie dobierze.... ałć...

no to tak... dlatego preferuje typowego barbariana-zdobywce;p co prawda nie rozwalam na dystans ale jak przybiore forme kolosa przywolam legendarnych wojownikow zapodam sztandar wojny i kilka dodatkowych motywow to tyfon ucieka z placzem do mamusi:) mowie ci wojna+obrona=nóż przez masło:) ale jak preferujesz magów to wybrales ladne polaczenie;p tylko we snie mi sie nie podoba wyglad tego "koszmaru". on dla mnie wyglada jak latajaca barbie ktorejs ktos poodrzynał konczyny i wyrwał jedno oko poczym wrzucic do wiadra z granatowa farba:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować