Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

lampthai jakbyś zwiedzał dokładnie całą mapę i wchodził wszędzie gdzie się da to byś wiedział, albo po prostu poczytaj w zadaniach, jest też gamebanshee przytaczane już nie jeden raz.

Piero tak, na epicu ale są bardzo rzadkie, chyba smok ma największe prawdopodobieństwo. Chana Ci nie dam, ale tą drugą mogę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2007 o 20:24, lampthai napisał:

kamienie dusz.. jaki skarbiec,gdzie on jest?


Te kamienie dusz potrzebne są do otworzenia skarbca Hadesa. Skarbiec umieszczony jest bodajże gdzieś w Mieście Dusz. Szukaj a znajdziesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:50, cmurder napisał:

> witam!
> dodalam immortal throne i nie mam nic w okenkach. zero tekstu. ani opisu postaci
ani
> przedmiotow, ani dialogow ...
> co robic, co robic ?? :(

przeinstaluj dodatek , też miałem podobny problem

dziekuje, ale kiepsko to widze. u ciebie podzialalo, a u mnie nie. dalej nie wiadomo co jest co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2007 o 20:44, Turner Wlliam napisał:

Piero tak, na epicu ale są bardzo rzadkie, chyba smok ma największe prawdopodobieństwo. Chana
Ci nie dam, ale tą drugą mogę.

Pozdrawiam.


To napisz do mnie na gg i umówimy się na gre :P
Nr 10101234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:26, lampthai napisał:

.. ale wielkie dzięki za pomoc,ide jeszcze odwidzic żółwika w rodos;)))


Jedna z lepszych rzeczy w tym obskurnym Hadesie :)
Tylko jeden kościotrup mnie tam wnerwia - jednym ciosem zabiera mi (33 lvl) około 2700 punktów życia :/ Ale i tak nie daje za wygraną!
[EDIT]
Ale nie jest aż tak źle... Korsarz (obrona+łotrostwo) dopiero teraz pokazuje pazurki... a jeszcze dwa poziomki i będę miał purpurową broń Doxa Kalo! Tym to się będzie machało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 00:41, lampthai napisał:

no to gratuluje gustu! też jestem korsarz, aktualnie 52lvl, a dopiero zaczynam orient na epiku;)


Ja mam aktualnie 35 lvl i taki na razie zostanie (gram z kumplem na LANie nim, a żeby różnica poziomów była minimalna, to go nie ruszam). Jestem na razie w Stygijskich Bagnach i nie narzekam, nawet, jeśli jestem sam (2 graczy = 2x trudniejsze potworki, tak?) Nastawiłem się nim głównie na obronę, chociaż, że potrafi przywalić porządnie. Zwłaszcza, jeśli zostanie aktywowana umiejętność "Wymierzony Cios" (co 4 cios zadaje monstrualne obrażenia - mam go na fulla). Trucizna też coś daje... za dużo potworków jest, no to wjeżdżam, atakuje 2-3 razy po kilka stworków i cofam się i czekam. Po 8 sekundach te kilka stworków leży na glebie...
--------------
Ogólnie lubię mistrzostwo Łotrostwo (chociaż nie tak jak Obronę), mam także inną postać Zbója (łowy+łotr.), który sieje zniszczenie z dobrym łukiem i trucizną... szczególnie jeśli pociski potrafią przedziurawić kilka celów naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wymieżony atak, trucizna i zabójcze uderzenie jest mistrz, ale bez maltretowania i szarży chyba bym nie zdzierżył, inwestuj, w to;)
masz dobrą tarcze, to kroisz ich w dzwonka;-> a nie jakieś łuki.... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 01:26, lampthai napisał:

wymieżony atak, trucizna i zabójcze uderzenie jest mistrz, ale bez maltretowania i szarży
chyba bym nie zdzierżył, inwestuj, w to;)


Maltretowanie mam już prawie na maksa zrobione (umiejętność spowalniania tym ciosem kilku wrogów naraz jest wręcz nieoceniona). Co do szarży... to niestety nie biorę, bo atak specjalny chcę mieć podpisany pod PPM, a pod PPM przypisane jest Maltretowanie. :/
Bym wtedy musiał szarże zrobić pod 2 czy 3 czy 4, a takie coś mnie lekko denerwuje.
I jeszcze powiedz mi, czy wg. Ciebie warto inwestować w równowagę. Z tego co na razie się zorientowałem, to jednak coś daje na późniejszych etapach... oraz czy warto wpychać w Adrenalinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie mam kolejne pytanie. Otóż jak jestem Wojna/Obrona to czy moge jakichś skilli uzywać? Bo bije calyczas tylko z miecza a widzialem ze jest pasek skilli tam tez sa miksturki ale nie mam pojecia jak tam cos wsadzic....Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pasek na dole ekranu mozesz zapełnić klikajac na każde okienko prawym przyciskiem myszy. Pojawi Ci się wybór opcji co mozesz przypisać pod dany klawisz. Wstawiasz co tam masz wybrane. Np. mozesz tam wstawić skill "Sztandar bitewny" jesli grasz Wojną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh,to ja zasuwam jak na pianinie,każdy klawisz obstawiony;) prawie jak u druida na diablo..
równowagi nie mam,a nad arenaliną zaczynam sie zastanawiac,szczególnie ten odruch obronny jest dośc kuszący,ale póki co to mandragora i mażdżący cios rządzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynie potworki w TQ są wredne. Ja im "wesołych świąt", a one "kijem go!!! kijem!!!" Nie mówiąc już o pewnym graczu w internecie (nicka nie podam - mam trochę wyrozumiałości), który w ramach "świątecznego nastroju, zabił mnie i zabrał część ekwipunku. Wesołych świąt, bydlaku. :D
----------------
Aha, czy ktoś już próbował grać Zwiastunem (wojna+sen)? Ciekawi mnie, jak inni widzą tę postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:04, Rusty Mike napisał:

Aha, czy ktoś już próbował grać Zwiastunem (wojna+sen)? Ciekawi mnie, jak inni widzą tę postać.


Ja gram. Jak na razie nie miałem problemów choć jestem w 2 akcie na normalu. Tylko ostatnio nie mam czasu grać :/
Wyszkoliłem swoją postać głównie w mistrzostwie Snu, a z wojny wziąłem tylko te automatyczne umiejętności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 13:50, HumanGhost napisał:

Co najlepiej pasuje do Snu? Wziąłem nową postać i wybrałem te mistrzostwo jako pierwsze.


Moim skromnym zdaniem to tu pasuje najlepiej Wojna i Obrona. tylko szkoda, ze nie można dać tych dwóch mistrzostw naraz.
W Wojnie masz szkolenie w broni w połączeniu z psionicznym ostrzem (tak to się zwało? ) zwiększają się obrażenia zadawane i szybkość ataku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować