Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2007 o 16:04, maly maciek1 napisał:

Siemka !
Mógłbyś mi powiedzieć jaki jest kod instalacyjny do TQ bez dodatku bo zgubiłem ksiązeczke Prosze

Właśnie ci powiedziałem :P
Wiesz takie sprawy to załatwia się przez pomoc techniczną, ja niestety ci pomóc nie mogę, każdy kod jest unikalny i przypisany danemu egzemplarzowi więc rozumiesz, że nie mogę ci podać. Jeśli masz oryginał to jakoś kod odzyskasz , ale jeśli to pirat to mi bardzo przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Znalazłam Jadeitową figurkę. Doszłam już na górę Olimpu, niestety nie daję rady zabić Tifona. Moja postać to 35 poziom, walka+duch. Moje pytanie brzmi: do czego służy ta jadeitowa figurka i jak zabić Tifona. Doczytałam, że najpierw należy zabrać się za tych strażników, ale oni nie są aktywni:| Z góry dziękuję za jakieś rady, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 11:32, emi3city napisał:

witam!
dodalam immortal throne i nie mam nic w okenkach. zero tekstu. ani opisu postaci ani
przedmiotow, ani dialogow ...
co robic, co robic ?? :(


przeinstaluj dodatek , też miałem podobny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurka jest z questa. Bodajże portal Chiński Mur i w wiosce jest koleś co oferuje ten quest.

Tyfona trzeba z doskoku. Ja go pare razy załatwiłem Wojna+Natura i Wojna+Obrona. Zostaw posągi w spokoju i patrz co on robi. Jak rzuca zaklęcie to uciekaj. Jak wali to doskok i bij. Wykorzystaj kapliczki do podniesienia wartości bojowych. I już. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z Tyfonem szczególnie na normalu to z każdym patchem coraz większe przegięcie.

W samym TQ w pierwszych patchach Tyfonowi specjalne ataki dawały posągi, więc rozbicie ich powodowało że Tyfon ich nie używał co oczywiście upraszczało grę.... W kolejnych patchach i W IT coraz bardziej Tyfona podrasowywali.... ( Posągi są już niezniszczalne ) Teraz chyba jest niemożliwością zabicie go inaczej jak taktyką hit&run. A już całkowicie niemożliwe jest go pokonanie bohaterem, który oparty jest na zwierzątkach . Mając wymaksowane wilczki razem z sercem dębu i z leczeniem pierwsze wyssanie życia zabija wszystkie 3 wilki i po zabawie... Faktem jest, że Tyfon na legendzie był za prosty ( polecam obejrzenie filmików, jak Tyfona pon 3 minut bez potów rozwalali ) jednak ciągłe podnoszenie siły bossa spowodowało, że na normalu jest on cięższy do zabicia niż na legendzie.

Sumując, Tyfona da się rozwalić ale prosto to raczej nie ( postacie z dużym AC i resami i HP mają łatwiej ). Jest taki myk ułatwiający grę, Tyfon nigdy nie wychodzi z kręgu, więc można go zaatakować, uciec na schodki, odczekać aż hp będzie na maxie i z powrotem. Długa droga ale skuteczna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś set legionisty na stanie??????????????????????????????????????????????????????????? A jak już to niech nie szykuje handlu takiego, że "to już mam, daj coś innego" ;/ Mam przygotowany stuff (w fioletach) i po krzyku. Jak nie mozesz go uzyc. opyl go komus innemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 11:28, maly maciek1 napisał:

Ja mama orginala !


1. Przeczytaj regulamin forum
2. Napisz do wydawcy gry o zgubieniu instrukcji i poproś o nowy cd key.
3. Na słowo to Ci nikt ne uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 21:18, Dante PL napisał:

Mam dziwne pytanie a mianowicie gdzie zapisują sie screeny zrobione w TQ??


W Moje dokumenty\My Games\Titan Quest - Immortal Throne\Screenshots dla Immortala, a myślę ze podobną ścieżkę ma podstawka czyli Moje dokumenty\My Games\Titan Quest\Screenshots

Ewentualnie w pamięci podręcznej, czyli aby uzyskać to trzeba wyjść po zrobieniu screena do windy (Alt + Tab) uruchomić program graficzny (np. Paint) i użyć kombinacji klawiszy Crtl + V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Kupiłem TQ w seri TS i nie wiem dlaczego ale po wyjsciu z jakiejkolwiek jaskini zawsze resetuje sie mi komp i wyskakuje raport o blędach.. O co tu chodzi. Dziwi mnie to tym bardziej ze jest to orginal a nie kopia. Dodam ze Patch nic nie pomagaja w tej kwestii a sterowniki do karty graf. mam dobre. Proszę o pomoc bo łśyszlaem ze w ielu przypadkach to sie zdazalo. Pozdrawiam
Wajsien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to ni emoże być to poniewaz dzieje mi sie tylko z TQ. Może podam parametrym komputera. Jest juz stary na na TQ powinno wystarczyc. ati radeon 9200 128MB, 768 MB Ram Procek 2,8 GHZ. wedlug danych wymaganych powinno isc tym bardziej ze nic nie majstruje w boisie i ni eprzestawiam coby sie wlansie nic ne przegzewało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 19.12.2007 o 15:20, Wajsien napisał:

ni eprzestawiam coby sie wlansie nic ne przegzewało.


Jak wyżej, zadzwoń do pomocy technicznej.

PS. Gdy wychodzisz z jaskini program wczytuje duuużo tekstur krainki więc możesz mieć:
1. mało pamięci lub uszkodzoną ( ram lub karta ), coś ze sterami, coś z teksturami ( polecam reinstalkę TQ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którą waszym zdaniem tarczę powinienem wybrać do noszenia (bo dają różne bonusy i sam nie wiem- patrzcie też na staty postaci- czyli blok itp)??

20071220195742

20071220195801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować