Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Wypada coś z hydry ciekawego?? Bo ją ubiłem już ok 20 razy i nic ciekawego nie polecialo (same niebieskie itemy i jeden fioletowy, ale ogolem cienizna). Pytam się bo nie wiem czy opłaca się chodzić ją ubijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:11, Turner Wlliam napisał:

Rusty Mike jakim cudem ktoś zabrał Ci ekwipunek ?


Gdybym wiedział, odpłaciłbym się.... wiem jedynie, że po tej walce zniknął mi Jadeitowy Napierśnik oraz nogawice....
---------
Co do Templariusza, to grałem, ale, że tak powiem trochę spieprzyłem go w rozwoju i nie najlepiej mi się nim grało. :/ Chociaż, że ten specjalny atak snu (chyba nazywał się Potężny Atak czy coś), który pozwala pojawić się pod nosem wroga i zadawanie przeogromnych obrażeń - był naprawdę niesamowity.
--------
Piero92 - może na niczym się nie znam, ale dla mnie same niebieskie wypadające z Hydry i jeden fioletowy, to wystarczający powód, by ją ubić co najmniej jeszcze 52 razy. :D
Dobry Boże! Jestem dopiero na normalu, a jak wypada coś niebieskiego to czuję się jak w niebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.12.2007 o 19:14, Rusty Mike napisał:

Piero92 - może na niczym się nie znam, ale dla mnie same niebieskie wypadające z Hydry
i jeden fioletowy, to wystarczający powód, by ją ubić co najmniej jeszcze 52 razy. :D
Dobry Boże! Jestem dopiero na normalu, a jak wypada coś niebieskiego to czuję się jak w niebie!


No ale co z tego, że te przedmioty są epickie lub legendarne jak są cienkie?? Ja szukam bossa z którego dropnie coś lepszego np cos w stylu zbroi achillesa itp.
PS W grecji w ogole z jakiegos bossa cos dobrego wypada?? Jaki drop ma telkin legendarny z grecji, bo bym moze na niego polazil?? Bo jak narazie slabo jest i wypadl mi tylko helm Aleksandra (ze sterty kosci :P), jakas zbroja dla maga (ze skrzynki) i slaby amulet (ze skrzyni od hydry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 19:33, Turner Wlliam napisał:

Rusty Mike, a powiedz mi jeszcze czy grałeś przez normalną grę czy przez własną(własne mapki)
?


Normalny świat. Jeśli to coś pomoże, to grałem u Niemców. Gość mnie dopadł przed Rzeką Styks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 14:51, Rusty Mike napisał:

Normalny świat. Jeśli to coś pomoże, to grałem u Niemców. Gość mnie dopadł przed Rzeką Styks.


Ale chodzi mi o to, czy wybierane było: rozpocznij grę/dołącz/internet czy własna gra/dołącz/internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 15:48, Turner Wlliam napisał:

Ale chodzi mi o to, czy wybierane było: rozpocznij grę/dołącz/internet czy własna gra/dołącz/internet?


No i odpowiadam: normalny świat. Kampania Titan Quest. Rozpocznij Grę. Z Grecją, Egiptem etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 14:26, Turner Wlliam napisał:

Na 1 poziomie wybierasz pierwsze, na 8 drugie. Instrukcji nie masz? a może pirat...

Nie jest to pirat,ale nawet jak by był to by nie zależało od tego czy mam 2 czy 1 mistrzostwo :D
Dzięki,narazie mam 7 lvl,no co gram od wczoraj :)
_________________________________________
Może umówilibyśmy się wszyscy w jednym miejscu i pofarmili,albo ktoś by pomógł np. mi przejśc dalej kampanie :P o ile można,?Chyba że już to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 17:05, Rusty Mike napisał:

No i odpowiadam: normalny świat. Kampania Titan Quest. Rozpocznij Grę. Z Grecją, Egiptem etc.


To jeśli tak, to żaden gracz nie może Cię zabić, w zwykłej grze nie ma pvp. I na dodatek nie ma takiej możliwości jak zabranie ekwipunku, chyba sprzedałeś i nie pamiętasz.
I pytałem tyle razy, bo Twoja odpowiedź nie była jasna, a we własnej grze też możesz mieć kampanię z Grecją, Egiptem, już rozumiesz...

Lawenda, większe obrażenia mógłbyś mieć.

Kolumb22, nie zależałoby od tego czy masz 1 czy 2 mistrzostwa, ale przy piracie nie miałbyś instrukcji w której napisane jest o mistrzostwach, nie chce się czytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 18:20, lawenda napisał:

Fajny bonus mi się trafił w zbroi :)) +2 do Zdjęcie xD A tak w ogóle jak oceniacie mojego
zdobywce????


No i trochę zbroi więcej by się przydało... ew. trochę większa szybkość broni, ale ogólnie jest nawet-nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche jeszcze połaziłem na hydrę i oto co udało mi się z niej ogółem zebrać. 3 itemy wypadly mi w drodze do niej w tym z satyra Rożen Telamona (mialem go wczesniej bo dostalem go od Turner Wlliam''a, ale ten co mi wypadl jest troche lepszy- ten daje +21% obrazen, a tamten +20% :P)
Ogółem cienkie itemki wypadły (miałem nadzieję na jakieś z wyższej półki np pierscien apollina albo cos dla zdobywcy co daje +x% dmg :/).

Oto screeny:

PS Chyba szybko dojde do telkina i go troche poubijam- moze cos fajnego dropnie :)

20071225225033

20071225225054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanko...
Różne rodzaju niebieskie pisma napotkane (Artius Wspaniały, Oda do Cienia, ew. patrzcie na screeny Piero92 - lewy dolny róg ekwipunku) - to one służą do czegoś, czy są tylko dla jaj? Na razie je olewałem, ale wolę wiedzieć, czy mają jakieś zastosowanie - w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2007 o 23:00, Rusty Mike napisał:

Małe pytanko...
Różne rodzaju niebieskie pisma napotkane (Artius Wspaniały, Oda do Cienia, ew. patrzcie na
screeny Piero92 - lewy dolny róg ekwipunku) - to one służą do czegoś, czy są tylko dla jaj?
Na razie je olewałem, ale wolę wiedzieć, czy mają jakieś zastosowanie - w co wątpię.


No twóry trochę chcieli dodać grze humoru i powstały te wiadomości :) Ja sobie je zbieram jako mini kolekcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie , nie wiem czy moze byc zadane w tym topicu ale mniemam iz tak ;P , mam ochote na jakiegos dobrego h&s , wacham sie pomiedzy TQ ktore ma juz troche czasu oraz nad LOKI ktory wyszedl dosc niedawno . Dodam ze wazny jest dla mnie rowniez tryb multi , pozrdawiam i dzieki z gory za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować