Zaloguj się, aby obserwować  
Kubeczek77

Titan Quest - Temat ogólny

13255 postów w tym temacie

Dnia 11.12.2007 o 15:44, cmurder napisał:

mam pytanko czy postać specjalizująca się w włóczni i obronie to dobry wybór?

Jeśli lubisz grać włucznią to tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o jakich godzinach i kiedy gracie w titan quest?? bo za każdym razem jak gram to żadnego polaka na normalu nie ma plzz o szybką odpowiedź z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta sala w której umieszczam kamienie i otwieram skarbiec Hadesa?? Tzn w jaki portal muszę wejść, żeby tam dojść, bo zapomniałem gdzie to było. Hades nawiasem bardzo prosty, już więcej mi problemów sprawił Tyfon na Olimpie czy Cerber ( 2 zgony , pewnie przez głupotę, no ale tak już bywa, taktyki nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:29, marian538 napisał:

Gdzie jest ta sala w której umieszczam kamienie i otwieram skarbiec Hadesa?? Tzn w jaki
portal muszę wejść
, żeby tam dojść, bo zapomniałem gdzie to było. Hades nawiasem bardzo
prosty, już więcej mi problemów sprawił Tyfon na Olimpie czy Cerber ( 2 zgony , pewnie przez
głupotę, no ale tak już bywa, taktyki nie było).

Hehe...taktyka w hack''n''slash''ach i tak jest mocno zaniżona...Ale TQ fajny, fajny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam taki mały problem z tq. Czasami mi gra poprostu się wyłączała a teraz przy bossie mino zawsze. Co z tym zrobić ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema ja zastanawiam sie nad kupnem gry.Ale nie jestem pewien czy mi wejdzie wszystko sie zgadza tylko że ja mam procesor Sepron 3000 GHz wejdzie mi czy nie ??. Odpowieci najlepiej jak byscie wysylali na moj emial
mateusz14091994@o2.pl ale mozecie tez pisac na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 17:37, mateuszek02 napisał:

Siema ja zastanawiam sie nad kupnem gry.Ale nie jestem pewien czy mi wejdzie wszystko sie zgadza
tylko że ja mam procesor Sepron 3000 GHz wejdzie mi czy nie ??. Odpowieci najlepiej jak byscie

Ja mam Athlona XP 2000 i idzie całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta sala w której umieszczam kamienie i otwieram skarbiec Hadesa?? Tzn w jaki portal muszę wejść, żeby tam dojść, bo zapomniałem gdzie to było.
Możesz coś pomóc? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:10, HumanGhost napisał:

A prosze bardzo: http://www.gamebanshee.com/titanquest/walkthrough/cityoflostsouls.php
Zapomniałem jak po przetłumaczyli te City of Lost Souls. Miasto Zagubionych Dusz? :-)

Dzięki, znalazłem, sprawiłem :), Żówik za 3 razem z Hadesa, idę za chwilę zobaczyć co i jak, mam jeszcze jedno pytanie, pamiętasz zadanie " 3 siostry" w 3 akcie, jedna była na wzgórzu gdzieś, gdzie ta na bagnach czyli ta druga??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie. Sprawdź na tym mapach na gamebanshee, powinno być to miejsce zaznaczone. Ja tam zawsze mapuje cały teren i w końcu jakos się znajduje. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:41, marian538 napisał:

/.../
Sprawę z zadaniem rozwiązałem, już zrobiłem, jak w sekretnym poziomie otworzyć na końcu szkatułę-
skrzynię???


Trzeba rozwalić wszystkich bossów w sekretnym lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 20:53, piero92 napisał:

> /.../
Trzeba rozwalić wszystkich bossów w sekretnym lvl.

zrobiłem to i nic, chyba ze tego na samym początku "V" z levelem 1 też, ale albo jego na końcu, albo nie wiem, jak bo umrzeć to on nie chciał jak go tłukłem, tzn odradzał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2007 o 23:57, marian538 napisał:

zrobiłem to i nic, chyba ze tego na samym początku "V" z levelem 1 też, ale albo jego na końcu,
albo nie wiem, jak bo umrzeć to on nie chciał jak go tłukłem, tzn odradzał się.


Tego potwora "V" nie da się zabić. Ja zabiłem w sekretnym lvl wszystkich bossów (niektórzy w klatkach byli) i skrzynie dało się otworzyć. Może ominąłeś w jakiejś klatce ognika (nieraz też tak miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować