Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2006 o 16:22, gaax napisał:

W tej edycji atakowałem pierwszą piątkę, ale cóż dobnre i to ;] Przynajmniej jestem przed Budo,
a tak się chwalił że jak on startuje to nie mam szans ;D Pora na świątecznego avka :)


Widzisz, miałeś farta, bo Budo akurat zatrudnił kiepskiego speca od marketingu ;]
A mówiłem wziąć sówke
O rly?
;]
btw mój świąteczny Katsumoto już na miejscu, Azrathel już potrzebuje melisy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, drugie miejsce. :D Dzięki wszystkim, którzy na mnie głosowali. ;) Ja pragnę tylko powiedzieć: Kapelani rządzą. :]

Adamido - nom, miałem fart z tym jednym punktem. :P A swoją drogą kto by pomyślał, że znaczek Offspringa ma taką siłę przebicia, hehe.

Budo - co Ty mówisz, Hulk Hogan kiepski? No beeez żartów... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Co za upadek... Na nastepny arz msuze sie zdecydowanie bardziej postarac... Oczywiscie gratuluje zwyciezcom i dziekuje wszystkim, ktorzy na mnie glosowali! :) Tylko Wy sie znacie na avatarach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:53, Deejay napisał:

piąte miejsce :) Macie dobry gust bo mi się ten avek też najbardziej z moich dotychczasowych
podoba :D

Niewiele mi brtakowało do Ciebie :) Całkiem wyrównane wyniki. Następnym razem się wepchnę do pierwszej piątki, nie ma co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:06, gaax napisał:

Niewiele mi brtakowało do Ciebie :) Całkiem wyrównane wyniki.

Ano. wystarczyłoby mi żeby ktos zagłosował max na mnie i drugie miejsce :)

Dnia 05.12.2006 o 19:06, gaax napisał:

Następnym razem się wepchnę do
pierwszej piątki, nie ma co :]

Tylko trzeba będzie coś oryginalnego wymyślić bo z tego co się zapowiada, to każdy swojej dotychczasowej postaci dorzuci czapkę mikołaja i tyle... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:17, Deejay napisał:

Tylko trzeba będzie coś oryginalnego wymyślić bo z tego co się zapowiada, to każdy swojej dotychczasowej
postaci dorzuci czapkę mikołaja i tyle... :/

Obrażasz mnie :p Homer jest na codzień, do konkursów wystawiam coś ciekawszego :) A teraz dostał czapeczkę, żeby było świątecznie. Ale mi się zrymowało ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 19:33, gaax napisał:

Obrażasz mnie :p Homer jest na codzień, do konkursów wystawiam coś ciekawszego :) A teraz dostał
czapeczkę, żeby było świątecznie. Ale mi się zrymowało ;D


Ehehe ale łach... Po przeczytaniu twojego posta rozdziawiłem usta i szeroko otworzyłem oczy... Kompletnie nie wiedziałem o co ci chodzi... Dopiero po chwili zajarzyłem i wcisnąłem ctrl+F5... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho ho ho. Zaszalałem. 6 miejsce* - całkiem nieźle jak na debiut;)
Ale edycję świąteczna mam zamiar wygrać. Mam juz przygotowany dokładny plan zwycięstwa. Zakładam 100 kont i oddaję głosy na swojego avatara <szaleńczy śmiech> Nikt mnie nie pokona!!! <obłąkańczy śmiech> Wygrrraaaam!!! <śmiech a la Lepper>;)


* liczyłem oczywiście od końca.;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 14:12, Jaracz napisał:

Jak chciałbyś zmienić avatar, skoro już jest po głosowaniu? :O

- Normalnie, moje konto -> moj avatar itp :p Przeciez nie mialem na mysli podmiany avatara konkursowego :D

A co do mojego wyniku - 15 miejsce, to lepiej niz 25, 62 punktu to lepiej niz 39, znaczy jest postep :) Choc i tak wolalbym by wiecej z was docenilo mojego avka :p Bede probowal dalej o ile znowu uda mi sie znalezc jakas ciekawa "czarujaca dlon" ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:55, maja96 napisał:

hej jak wam sie podoba mój nowy avatar na edycję świąteczną?


O kurcze, jak nie będzie nic lepszego to ode mnie masz dyche ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać - jakich programów używacie do obróbki avatarów? Po prostu paint, czt też jakieś bardziej zaawansowane? Ja np. mam jakąś starą wersję Corela, lecz nie do końca potrafię wykorzystać możliwości [będzie trzeba się poduczyć], a chciałbym przygotować av na edycję świąteczną konkursu...
Swoją drogą ciekawie wypadła punktacja czołówki w tej edycji ^^ . Cinus’ wygrał z dużą przewagą ,lecz miejsca 2-5, to już ciekawsza sprawa ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować