Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Mam male pytabnie zwiazane ze swiateczna edycja konkursu an najlepsze avatary: Czy ten http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15953&u=13 temat to "oficjalny" temat konkursu na najlepzego swiatecznego avatara, czy jakas niezalezna produkcja? Gdzie bedzie sie odbywala ta edycja? Pisze, bo nie wiem, czy mam sie zglaszac do konkursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 20:02, Wiadroman napisał:

Mam male pytabnie zwiazane ze swiateczna edycja konkursu an najlepsze avatary: Czy ten http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15953&u=13
temat to "oficjalny" temat konkursu na najlepzego swiatecznego avatara, czy jakas niezalezna
produkcja? Gdzie bedzie sie odbywala ta edycja? Pisze, bo nie wiem, czy mam sie zglaszac do
konkursu...


Ten temat jest oficjalny i w tym temacie będzie oficjalny konkurs i tutaj się zgłoś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, to chyba i lepiej. :) No, a kiedy w sumei zaczyna sie ten konkurs (jesli jzu jest to ustalone, to sorry, ale nei znalazlem tej informacji przegladajac dwie ostatnie strony)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2006 o 21:28, Wiadroman napisał:

OK, to chyba i lepiej. :) No, a kiedy w sumei zaczyna sie ten konkurs (jesli jzu jest to ustalone,
to sorry, ale nei znalazlem tej informacji przegladajac dwie ostatnie strony)?


''Nie podano jeszcze terminarzu myślę, że jużx niedługo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 08:39, maja96 napisał:

Już znalazłeś coś lepszego, Budo?


Hehe, lepszy awatarek już czeka na dysku, ale jeszcze sie do końca nie zdecydowałem ^_^
Jak będa zapisy to wybiorę ostatecznie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 14:54, Budo napisał:

Hehe, lepszy awatarek już czeka na dysku, ale jeszcze sie do końca nie zdecydowałem ^_^
Jak będa zapisy to wybiorę ostatecznie ;]

To się zapowiada ciekawa rywalizacja :] Przygotuj się psychicznie na najgorsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2006 o 15:02, gaax napisał:

To się zapowiada ciekawa rywalizacja :] Przygotuj się psychicznie na najgorsze ;p


Spoko, Homer w czapce mnie nie pobije.
Btw ta edycja będzie obligowała uczestników do zgłaszania tylko awków świątecznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 15:07, Budo napisał:

Spoko, Homer w czapce mnie nie pobije.

Pff, myslisz że wystawię Homera? ;)

Dnia 15.12.2006 o 15:07, Budo napisał:

Btw ta edycja będzie obligowała uczestników do zgłaszania tylko awków świątecznych?

Jeśli będzie to edycja świąteczna to chyba jasne, że tematyka będzie świąteczna ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky nie miał czasu więc poprowadze za niego konkurs świąteczny.
Kokurs świąteczny odbędzie się od 22.12.2006 do 26.12.2006. Zgłaszanie avatarów zacznie się od 22.12.2006 godz. 6.40 do 24.12.2006 godz. 12.00. Głosować będzie można od 24.12.2006 godz.14.00 do 26.12.2006 godz.12.00. Wyniki będą podane 27.12.2006.
Zasady takie same (najlepiej zgłaszać avatary świąteczne z czapeczkami itp. nie jest toobowiązkowe).
Czy zgadzacie się żebym brał udział w konkursie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 18:32, Adam k. napisał:

Kokurs świąteczny odbędzie się od 22.12.2006 do 26.12.2006. Zgłaszanie avatarów zacznie
się od 22.12.2006 godz. 6.40 do 24.12.2006 godz. 12.00. Głosować będzie można od
24.12.2006 godz.14.00 do 26.12.2006 godz.12.00.
Wyniki będą podane 27.12.2006.


A może by tak przesunąć konkurs tak, aby wyniki podać w drugi dzień świąt? Wtedy konkurs będzie jeszcze bardziej świąteczny :)

Dnia 15.12.2006 o 18:32, Adam k. napisał:

Czy zgadzacie się żebym brał udział w konkursie?


Ja sie zgadzam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha :D
Opracowałem manewr taktyczny, który pozwoli mi pokonać wszystkich ;]

PS
Powinniśmy ustalić jednoznaczną zasadę. Czy prowadzący powinien brać udział w głosowaniu, czy nie. Lepiej tak zrobić, niż za każdym razem zapychać wątek "pozwoleniami" forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 20:21, Monastor napisał:

Powinniśmy ustalić jednoznaczną zasadę. Czy prowadzący powinien brać udział w głosowaniu, czy
nie. Lepiej tak zrobić, niż za każdym razem zapychać wątek "pozwoleniami" forumowiczów.

Przecież to łamanie ciszy wyborczej! ;p Dobra żartuję - jestem za ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować