Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Czy ja gdzieś napisałem że była to ciężka robota ? Nie ! Powiedziałem tylko że sam go robiłem, a nie sciągnąłem z tea gotowego avatara. Co do czasu nad nim spędzonego, jakieś 15 minut xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2007 o 12:05, hunter22 napisał:

Jest to konkurs na najlepszego avatara tylko, że avatary nie są brane pod uwagę tak jak powinny
być. Bardziej zaczyna się (tak w ogóle to liczy się od dawna) liczyć popularność userów...


No wkońcu jakiś człowiek który zgadza się ze mną, a ja z Twoją wypowiedzią zgadzam się w 100%, może nawet w 200% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:05, PAPISHON napisał:

Czy ja gdzieś napisałem że była to ciężka robota ? Nie ! Powiedziałem tylko że sam go robiłem,
a nie sciągnąłem z tea gotowego avatara. Co do czasu nad nim spędzonego, jakieś 15 minut xD

Masz rację, ale ja naprawdę nie widzę, że robiłeś go sam. Bo nigdy bym nie uwierzył w twe artystyczne talenty dzięki którym jesteś w stanie narysować ślicznego, gładkiego Hitmana ;).
A jeśli chodzi ci o to, że ktoś użył strony z gotowymi awatarami to właściwie się z tobą zgadzam

hunter22

Dnia 04.02.2007 o 12:05, PAPISHON napisał:

Jest to konkurs na najlepszego avatara tylko, że avatary nie są brane pod uwagę tak jak powinny być.
Bardziej zaczyna się (tak w ogóle to liczy się od dawna) liczyć popularność userów...

Mnie to wkurza od dawna. Co ma do rzeczy popularność usera? Ja na przykład zawsze głosuję tylko na te avki, które mi się naprawdę podobają. Dlatego nie zagłosowałem np. na Azrathela (mimo że jest chyba moim najlepszym kumplem), bo mi się jego Johny Depp po prostu nie podoba. Na marginesie dodam, że ostatnio martwię się o Azrathela, bo ostatnio ma świra na punkcie Jacka Sparrowa. Azra już zaczyna kupować gadżety z Kapitanem Sparrow. Mam nadzieję, że mu to przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh jak to mam takie zdanie. Zajełem 30 miejsce. Tak myślałem że wygrają Ci którzy na forum siedzą bardzo dużo i są przewodniczącymi i sekretarzami. Myślę że wiele osób po prostu chciało im się podlizać i dlatego na nich głosowali. To moje osobiste zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 12:48, Doreczek napisał:

heh jak to mam takie zdanie. Zajełem 30 miejsce. Tak myślałem że wygrają Ci którzy na forum
siedzą bardzo dużo i są przewodniczącymi i sekretarzami. Myślę że wiele osób po prostu chciało
im się podlizać i dlatego na nich głosowali. To moje osobiste zdanie.


To już duża przesada! Noż, ja rozumiem, że wiele osób kierowało się tym, kto jest właściciwele avka, ale nie przesadzajmy, bo widzę, że coraz więcej osób próbuje znaleźć jakieś wymówki na swoje niskie miejsce, a to tylko zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. To może wprowadźmy oddzielne edycje dla (Obywatel, Robotnik, Przodownik), (Brygadzista, Delegat) oraz (Przewodniczący, Sekretarz, WT)? Wypaczacie sens tego konkursu rzucają sie tylko dlatego, że zajęliście odległe miejsca. Jak Budo wygrał też się rzucaliście... A YOUlia zajełą wysokie miejsce, jak to wytłumaczysz? Przypadek? Może pomyliła się z jakimś przewodniczącym tym parunastu osobom. Ja już z udziału rezygnuje, nie tylko ze względu na poziom awków ale ze względu na poziom biorących udział w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż i Doreczek i Flesh00er mają rację. Doreczek zauważył to, że głosuje się raczej na znajomych niż na dobre avatary. Co do podlizywania to nie mogę się zgodzić. Podlizywać się można moderatorom a nie sekretarzom, którzy nie mają żadnej władzy :P

Flesh00er ma rację co do tego, że to tylko zabawa i wszelkie kłótnie czy snucie teorii spiskowych nie ma żadnego sensu. Ludzie trzeba się zdystansować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno macie po części rację, że głosuje sie na znane osoby, ale nie do końca. Ja głosowałem również na tych, których znam, bo mają fajne avatary (zwłaszcza mangowe - uwielbiam). Inny przykład - ja za bardzo znany nie jestem, ale jednak rob006 oddał na mnie 10 pkt. a w ogóle się nie znamy. Zresztą każdy z nas ocenia czyjś avatar wg swoich kryteriów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 miesjsce zająłem no idę coraz wyżej.Ale zgadzam się z pozostałymi,że to tylko zabawa i nie ma powodu do robienia awantur z byle jakiego powodu(głownie z niskiego miejsca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój bajerancki Kai też nie cieszy się zbytnią sympatią ;D No trudno - albo nie oglądacie anime albo boicie się tego złowieszczego spojrzenia jednym okiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boją się boją uwież mi ;). Może dlatego jestem tak wysoko w rankingu? A co by było jakbym popatrzył drugim oczkiem :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, jak przeczuwałem Wilku zwyciężył, i można rzec, że mu się należało. Ja, cóż... 14 miejsce średnio mnie cieszy, myślałem, że więcej osób pozna się na moim gryfiku, ale się myliłem. Ogólnie to rozważam nad zaprzestaniem brania udziału w konkursie - frekwencja jest coraz niższa. To widać - tylko 4 osoby z wynikami rzędu 100 punktów to mało.
Ja z avatarów z wilkami już chyba rezygnuję - upowszechniły się chyba aż za bardzo, więc są raczej mało oryginalne. Poszukam czegoś lepszego.
Gratuluję zwycięzcom. Pozostałym też.
PolishWerewolf -> Wolf Rain to takie anime o niby-ludziach-wilkach.
Budyn-> W moim avatarze jest mały, młody gryf, czyli gryfik.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 15:23, krzysiek253 napisał:

Nooo fajnie 62 miejsce i całe 8 punktw. :-( dziękuję wszystkim co na mnie głosowali(a niby
tak lubicie wiedźmina...)


Lubimy Wiedźmina, ale ja nie llubię Żebrowskiego :P Wolę Geralta w wersji CDProjekt Red :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce za wszelką cenę wygrać tego konkursu ale Ci którzy mają wielu znajomych zawsze wygrywają jeszcze chyba nie było na podium jakiegoś użytkownika niskiej rangi.... No może teraz YOUlia się wbiła ale rzadko tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 16:01, Doreczek napisał:

Ja nie chce za wszelką cenę wygrać tego konkursu ale Ci którzy mają wielu znajomych zawsze
wygrywają jeszcze chyba nie było na podium jakiegoś użytkownika niskiej rangi.... No może teraz
YOUlia się wbiła ale rzadko tak jest

Nie zgodzę się :) Jak brałem udział pierwszy raz zająłem 12 miejsce. Drugi raz było 7, a potem pierwsze :) Teraz choć jestem na forum prawie pół roku i mam zdecydowanie więcej znajomych zająłem dopiero 20 lokatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię rozczarować. Utrzymuję bardzo wąskie kontakty z ludźmi z Forum. I na dodatek żaden z nich nie brał udziału i nie głosował w tym konkursie. Więc w tym momencie jeśli chodzi o mnie to kwestia znajomych i polecenia im żeby na mnie zagłosowali odpada.

A to, że część zapewne zagłosowała tak, bo mnie gdzieś tam widziała, polubiła, spojrzał na mój status, to nie jest w tym momencie moja wina, tylko ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować