Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

NAJLEPSZY AVATAR - konkurs

8805 postów w tym temacie

Mówicie, że trudno było wybrać 10 avatarów nie prawda bo było dużo ładnych tyle, że niektóre osoby patrzą czy dany użytkownik jest jego znajomym i wtedy głosują, a to jest błąd. Nie zmienię tej zasady, że trzeba głosować na 5 avatarów będzie tak jak jest. Poza tym nie będzie więcej edycji niż raz na miesiąc tylko w razie jakiejś okazji. Informuję, że już nie będzie zmian regulaminu w środku trwania konkursu tak jak było to w tej edycji za co przepraszam. Następna sprawa zajdą pewne zmiany, które zobaczycie jeszcze dzisiaj ;) Może jutro ;)
Informuję również, że od następnej edycji w trakcie trwania konkursu już nie informuję o dyskwalifikacjach więc uważać! Dyskwalifikacje będą zawarte w liście uczestników konkursu i wynikach konkursu ;)
Oczywiście będę stosował się do regulaminu! Informuję, również że jeśli chcecie ze mną porozmawiać o konkursie to forum nie jest do tego celu tylko mail lub numer gg tyle, że nie odpowiem na maila bez podpisu od kogo czyli nicka z forum a na gg nie będę rozmawiał z osobą, która się nie przedstawi. Już wiele takich sytuacji było, że ktoś zaczyna rozmowę od siema i idzie z problemem bez przedstawienia się.
Zastanawiam się nad edycją marcową jak to zrobić ale to podam stosowne info na forum w tym temacie.
Pozdrawiam.

Ps. Nie odpisywać na tego posta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na opisanie tego konkursu posłużę się cytatem z jednej z reklam:"to wszystko jakieś chore" :D:P.
Jak mogłem zająć tak niskie miejsce?! Przecież mój osiołek zasługiwał conajmniej na...no napewno na wyższe miejsce :P. Naprawdę nie mam pojęcia co bierzecie pod uwagę oceniając avatary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 17:07, mtobi napisał:

Szczerze ?? Gdybym startowal, to na mojej liście nie byłoby dla niego miejsca :P


Ehhh...ale on przecież taki wyjątkowy jest :D. Nigdzie nie znajdziesz drugiego takiego. A powiedz mi co Ci się w nim nie podoba? Różowa polewa ;P:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

****************************REGULAMIN****************************

Regulamin znajdziecie na tej stronie:

http://ja.gram.pl/NajlepszyAwatar

********************************************************************
Regulamin wchodzi w życie 01.03 2007 roku.
Zamieszczam go na gramstaju by można było go edytować bez potrzeby proszenia o to modków ;)

Proszę wszystkich użytkowników, którzy chcą wziąć udział w konkursie na najlepszy avatar o przeczytanie regulaminu.
Jeśli nie przeczytałeś nie bierz udziału, gdyż jeśli zostaniesz zdyskwalifikowany nie będziesz wiedział za co.
Poza tym kilka rzeczy uległo zmianie więc zapoznajcie się z tym.
Kontakt z prowadzącym macie na tym gramstaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ... 7 miejsce i pierwszy raz wystąpiłem w konkursie :) Nie jest tak źle ;) Bardzo się cieszę z tego miejsca i dziękuje wszystkim tym, którzy oddali na mój avatar jakikolwiek głos :)

Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład nie kierowałam się znajomościami tylko wyglądem avków. Po prostu ci, którzy mają niskie lokaty muszą znaleźć sobie jakieś wytłumaczenia, którymi się dowartościowują. Może i zagłosowałam na mojego brata, Madta, ale przecież nie dałam go na 1szym miejscu, a jego avatar faktycznie mi się podoba, bo wiem, że od a do z zrobił go sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobyłem tylko trzy punkty, ale nie płaczę i zbieram siły na następną edycję, już zacząłem szukać lepszego avka, czego wstępne efekty możecie podziwiać obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


O rany, tak lipnej pierwszej piątki jeszcze nie było... no nvm gratki dla wygranych. Ja sobie chyba konkurs odpuszczam, nie chcę sytuacji które były przy poprzedniej edycji ;]
Jedynie awek Mistica mi sie pdobał z pierwszej piątki, YUOlia też ma ok, ale już mi sie ten art strasznie przejadł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się jednak podoba :) To juz tradycja że zawsze mam tego avka. Osobiście uważam że było wiele ładnych avatarów, które zajęły niskie miejsca, bo nikt na nie nie zwrócił uwagi. A czemu nie zwrócił? Bo uczestników jest chyba troszkę za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:08, YOUlia napisał:

Mi się jednak podoba :) To juz tradycja że zawsze mam tego avka. Osobiście uważam że było wiele
ładnych avatarów, które zajęły niskie miejsca, bo nikt na nie nie zwrócił uwagi. A czemu nie
zwrócił? Bo uczestników jest chyba troszkę za dużo...


Ee tam. Twój avatar był skazany na sukces. :) W końcu, na forum 90% (albo może nawet więcej) osób jest płci brzydkiej, więc który avatar jak nie z piękną Aribeth miał zwrócić uwagę? :D Poza tym, jest to postać z bardzo popularnej gry RPG, Neverwinter Nights. Twoje wysokie miejsce chyba nikogo nie dziwi, a przynajmniej mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:13, Luke Shadow napisał:

Poza tym, jest to postać z bardzo popularnej gry RPG, Neverwinter Nights


Tak, wiem że Aribeth jest postacią z NWN :) Kiedy szukałam sobie avatara do innego forum robiłam że tak powiem bardzo ostrą selekcję. To musiało być coś super, czego będę mogła wszędzie używać. I nagle zaświtał mi pomysł, żeby dać Aribeth - znalazłam ten obazek, doskonały na avka, lepszy niż moje dotychczasowe i widzę że to był strzał w dziesiątkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

31 miejsce? Z miesiaca na miesiac idzie mi coraz gorzej. Bede musial sie postarac duzo bardziej za miesiac (no, chyba, ze planujecie edycje walentynkowa ;)).

PS. Serio - przemyslcie ta specjalna edycje walentynkowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:23, Wiadroman napisał:

PS. Serio - przemyslcie ta specjalna edycje walentynkowa. :D


Dobra zrobię edycje walentynkową ;)
Zaraz podam terminarz konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, proponuję skończy polemikę na ten temat, bo to już się staje poprostu nudne. Każdy ma swoje gusta, a o gustach się ponoć nie dyskutuje, mi tam Aribeth się w ogóle nie podoba, ale to już moje własne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto terminarz Edycji specjalnej (Walentynkowej) Konkursu na najlepszy Avatar:

14.02 2007r. (środa) od godziny 00:00 - 15.02 2007r. (czwartek) do godziny 23:59 - Zgłaszanie się do konkursu
16.02 2007r. (Piątek) od godziny 00:00 - 17.02 2007r. (Sobota) do godziny 23:59 - Głosowanie
18.02 2007r. (Niedziela) - 20.02 2007r. (Wtorek) - W tym terminie podam wyniki

Proszę przed wzięciem udziału przeczytać regulamin!!!
Ten konkurs prowadzę sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3.szerszeń45 107
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9886&pid=2962


TRZECIE MIEJSCE??? OMG :D Wiedziałem że Yoda ma Moc :D Zawsze byłem poza pierwszą dwudziestką a tu proszę jestem na podium :)
Serdecznie dziekuję za głosy na moj avatar :)

Ciekawe, że szerszenie nigdy nie robiły takiego wrażenia ... (szerszeń główkuje ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 19:38, wdowiakm napisał:

Oto terminarz Edycji specjalnej (Walentynkowej) Konkursu na najlepszy Avatar


Rozumiem, że awatar musi zawierać jakieś akcenty związane z Walentynkami. Oby tylko nie skończyło się tak jak z edycją świąteczną, kiedy to wiele osób wystawiało zwykłe avatary bez żadnego związku ze świętami. Jeśli tak się stanie IMO nie widzę sensu wprowadzania tej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować