Vilmar

MODERATORZY: jacy są naprawdę?

28026 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2008 o 16:14, boogie85 napisał:

Dla piratów nie ma tutaj miejsca i tyle.



A tym bardziej dla byłych piratów, gdy się tu zarejestrowałem zrozumiałem jakim byłem idiotą $#%%$#% i ^&%^&%^&, dla słabo roztargnionych byłem niestety kiedyś piratem :( (ale byłem głupi). Co do piratów mnie krew zalewa jak ci, wchodzą i bezczelnie mówią nie mam pliku X i klucza Y, szkoda słów. PS jak chcę się dowiedzieć ile mam ostrzeżeń muszę napisać e-maila do moderatora ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawde trudno jest przeczytac pierwszy post, ktory wyswietla sie na kazdej stronie w tym watku? Czy tez moze jak beda ostrzezenia lub degrady to wtedy bedziecie uwazniej czytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym poinformowac, ze rezygnuje z funkcji moderatora. Powodem jest brak czasu i mozliwosci dalszego moderowania forum, a nie chce zostac modem jedynie na papierze... jak pewnie wiecie obecnie jestem w Hiszpanii, mial to byc jedynie wyjazd na pol roku na studia, ale zanosi sie, ze zostane tu na dluzej, poniewaz moja uczelnia (Universidad de Salamanca) zaproponowala mi korzystny uklad ukonczenia studiow tutaj i podjecia doktoratu, na ktory moge zaczac pracowac juz teraz (w sumie skroci to caly czas o jakies 2 lata). W zwiazku z tym, ze takiej propozycji sie nie odrzuca, a warunkow jakie mam tutaj nie znajde w Polsce moje zycie nieco zmienia tryb- i stad moja decyzja. Ponizej zdjecie mojego nowego miejsca pracy, Ciale- centrum investigacion agrarias lus y espana (skrot troche przestawiony- w kazdym razie rolnicze hiszpansko-portugalskie centrum badawcze, pod miastem Salamancka :).

A teraz podziekowania:
- dla wszystkich ktorzy mnie wspierali w tej niewdziecznej robocie (:P), dla calego grona moderatorskiego za wspolprace, dla Laid Back''a i Soleili (za ee opieke :P), dla TYHE, RobeN''a i Olamagato za trudne poczatki :P
No i przepraszam wszystkich zdegradowanych/zbanowanych, ale wiecie, takie zycie, musialem :)

20080401120951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, sam dobrze wiesz, że moja opinia o Twoim moderowaniu nie była do końca pozytywna, jednak zawsze szanowałem Cię jako usera i spamera. (w tym byłeś, jesteś i będziesz najlepszy :P) Pozostaję mi życzyć powodzenia na dalszej drodze życia. Niech Ci studia lekkie będą... Pewnie niektórzy maruderzy się teraz ucieszą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 12:31, Mistic napisał:

Mam nadzieję, że nie jest to kolejny żart prima aprilisowy ;/


Eee, no tak, glupio wypadlo, ale to nie jest zart -_-
Pracy mam tutaj od huhu, a w zwiazku z tym, ze obecnie bede niejako jednoczesnie robil magistra i doktorat bedzie tego jeszcze wiecej... musialem wszystkjo uzgodnic z gram.pl i pisze teraz, po urlopie Swiatecznym, poki jeszcze mam czas, bo nie wiem czy w ogole bede na gram.pl wpadal... w kazdym razie dzieki dla wszystkich za dobre slowa!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj... szkoda :(
mam jeszcze nadzieję, że to prima aprilisowy żart...
niby rozumiem powód, ale kurcze, szkoda, że odchodzisz :P
niemniej jednak, powodzenia życzę ; )

P.S. nie mów, że nie będziesz miał czasu wpadać, po prostu go znajdź :P
P.S.2 dziwnie jest patrzeć na stopień pod Twoim nickiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee, jak można mając tyle roboty twierdzić, ze jest świetnie? Nie kumam ni w ząb:PPP
Na początku będzie trochę nieswojo, gdy jeden z najbardziej wyrazistych Modków się "zwinie", no ale cóż, takie życie. Jeśli ma sie konkretny w nim cel, to nie należy sobie kłód pod nogi rzucać. "Przepraszam czy tu biją" i tak zostanie klasykiem powitania Moderatora, z Tobą, czy bez Ciebie;))
Powodzenia i wpadaj jak najczęściej, np. codziennie:D

PS. Ale jak mimo wszystko to kawał pierwszokwietniowy, to......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 12:11, Budo napisał:

Chcialbym poinformowac, ze rezygnuje z funkcji moderatora.


No to bardzo nie fajnie. :( W kazdym razie - dzieki za mila wspolprace. Ciekaw jestem tylko kto mnie bedzie teraz poganial, zebym przeczytal zalegle maile na skrzynce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 12:11, Budo napisał:

Chcialbym poinformowac, ze rezygnuje z funkcji moderatora.


Naturalnie, oznacza to tylko i wyłącznie usunięcie tego krwistoczerwonego napisiku, który imituje rangę, prawda? {:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 12:45, Dux napisał:

Eee, jak można mając tyle roboty twierdzić, ze jest świetnie? Nie kumam ni w ząb:PPP


No ja tez nie, ale jakos mi sie podoba ;P

Dnia 01.04.2008 o 12:45, Dux napisał:

Na początku będzie trochę nieswojo, gdy jeden z najbardziej wyrazistych Modków się "zwinie",
no ale cóż, takie życie. Jeśli ma sie konkretny w nim cel, to nie należy sobie kłód pod
nogi rzucać. "Przepraszam czy tu biją" i tak zostanie klasykiem powitania Moderatora,
z Tobą, czy bez Ciebie;))


Hehe, dzieki, przypomina mi sie wlasnie pierwszy dzien na stolku, goraco wtedy bylo oj goraco, mimo ze zima :)

Dnia 01.04.2008 o 12:45, Dux napisał:

Powodzenia i wpadaj jak najczęściej, np. codziennie:D


Heh, chcialbym, ale naprawde, praca naukowca (lol) wymaga ode mnie wiele czasu... czasem po prostu ide spac zamiast odpalic kompa i zagrac w cos jak kiedys :/

Wojman---> spokojnie, ktos na pewno, moge poprosic walgierza, zeby Cie teraz poganial :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Co za brzydki ośrodek... cały taki schludny, i w ogóle... nie to co w Polsce :)
No i kto teraz będzie siał postrach wśród spamerów !?

Dobra a teraz kawę na ławę. Jaj sobie nie robisz? Na dzisiaj żartów mi wystarczy...
Ale zawszę mogę przejąć po tobie pałeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie, nie będzie mi tu jakiś perfekcjonista śrubował statystyk, zaskarbiał sympatii użytkowników i wytykał pomyłki na GG ;>

Nic to sprezentowałeś mi tarcze w Gild Warsie więc wybaczam :P

Zapamiętajcie modzi będą rządzić światem :P Przyszli naukowcy, politycy, biznesmeni to my. Następna komisja śledcza, będzie nazywana "ds. moderatorów gram.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 12:11, Budo napisał:

(...)


Hm, jak zajrzałem w statystyki to nieco się zdziwiłem, ale tak to już bywa :(
Wielka szkoda, że tak dobry moderator odchodzi. No cóż, taka kolej rzeczy, że nasuwają się rzeczy ważniejsze od internetu, komputera. Na pewno będziemy Cię miło wspominać :)

Powodzenia w nowej pracy i na studiach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się