Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

No proszę, co za miła niespodzianka:) Może uda się zebrać kilka ciekawych pozycji.
A kolejne płyty będę na 100% skoro "gry na płycie dvd co czwartek" :) Dobrze, że w czwartki tak wcześnie wstaję, więc nie będzie problemu ze zdobyciem płytek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 10:34, PoTomek napisał:

Dorzucam skan z GW. Przepraszam za jakość ale na szybko robiłem:)

Miodzio - gier trochę mniej ale i tak super - i z tego co napisali - co czwartek !
Przydał by się jakiś plan wydawniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 10:40, Evil Khan napisał:

> Dorzucam skan z GW. Przepraszam za jakość ale na szybko robiłem:)
>
Miodzio - gier trochę mniej ale i tak super - i z tego co napisali - co czwartek !
Przydał by się jakiś plan wydawniczy...


Prawdopodobnie po weekendzie na stronce GW w dziale kolekcje coś powinno się pojawić:
http://serwisy.gazeta.pl/kolekcje/0,0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzbiera się ładna kolekcja :-)
W kolejnym odcinku będzie Painkiller Czarna Edycja, Alien Nations II, Cold Zero i Mroczne Wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:51, akne napisał:

Uzbiera się ładna kolekcja :-)
W kolejnym odcinku będzie Painkiller Czarna Edycja, Alien Nations II, Cold Zero i Mroczne Wieki.

Painkiller ? Whoa ! Nieżle !
To ile będzie tych wydań ? Z 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:10, Evil Khan napisał:

To ile będzie tych wydań ? Z 10 ?


Tyle będzie tych wydań, w zależności od tego ile Gazeta Wyborcza zapłaci CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh :) A ja zdążyłem kupić swój egzemplarz, co więcej, aby go nabyć (byłem na wakacjach) wstałem ok. 6.30, żeby się ze wszystkim wyrobić i pojechałem do sklepu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2007 o 16:51, akne napisał:

W kolejnym odcinku będzie Painkiller Czarna Edycja, Alien Nations II, Cold Zero i Mroczne Wieki.


Jakieś konkrety co do daty, akne? :P Prosimyyy ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 17:34, Mr.M napisał:

Jakieś konkrety co do daty, akne? :P Prosimyyy ? ^^


Mnie to wygląda na to, że przez jakiś czas co tydzień (góra co dwa) będzie się ukazywało...

EDIT:
Jak przypatrzysz się ogłoszeniu zamieszczonemu kilka postów wyżej, to widać w rogu napis: "Gry na płycie DVD co czwartek z Gazetą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Gazety Wyborczej jest napisane, że płyt będzie 8. Swoją drogą fajnie że za kilka złotych można dostać naprawdę fajne gry np. Sacrifice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:51, akne napisał:

Uzbiera się ładna kolekcja :-)
W kolejnym odcinku będzie Painkiller Czarna Edycja, Alien Nations II, Cold Zero i Mroczne Wieki.

WOW

Nareszcie sobie kupię Painkillera , bo w KŚG przegapiłem , a 2 dychy w EXN mi sie nie chciało płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W serii ukaże się 8 płyt, a na nich między innymi: Alone in the Dark: Koszmar Powraca, Gothic, II Wojna Światowa, Sacrifice, Alien Nations 2, Cold Zero, Europa Universalis Mroczne Wieki, Painkiller Czarna Edycja, Fallout i wiele wiele innych....

Co czwartek płyta DVD z "Gazetą" tylko za 5,99 zł, w tym VAT

Data emisji pierwszej płyty : 29 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no ciekawe co będzie na następnych płytkach. Z Pierwszej płyty interesuje mnie Gothic. Mam 2 i bardzo mi się spodobała więc....A z drugiej... Painkiller. Mam dodatek, ale z podstawką nie miałem przyjemności się zapoznać.
Ech.. tylko kiedy ja na to wszystko znajdę czas....Jak prawie w ogolę nie mam czasu na granie to z rożnych czasopism itp. zwala się kupa tytułów, które mnie interesują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sacrifice!!! Woot, długo polowałem na tą grę, a teraz będzie dodana do GW :) Gothica już mam, a nawet dwa gothici... no cóż to będzie trzeci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to trzeba będzie kupować :] i AŻ 8 PŁYT!!! :O lol... 8*4+(5)= 32 (37) No to będzie ciekawie... :)
A będą gry EKONOMICZNE??:>

()- wydanie specjalne z Wormsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować