Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2010 o 20:56, ariwederczi napisał:

Tego nie możesz być pewny. Dzisiaj zagłosuję na kindziukxxxa lub Prido... albo na kogokolwiek,
jeśli w ten sposób będę mógł się uratować. :)


Jeśli chcesz się uratować, to olej dzisiaj kindziuka i głosuj na Prido, jego więcej osób pewnie zechce zlinczować :P

Niemniej jednak wątpię czy jest dla Ciebie jeszcze ratunek. Sporo głosów jeszcze nieoddanych, a zaraz zacznie się tu robić chaos i zamieszanie.

A ta twoja odpowiedź to takie trochę branie na litość, nie wiem co o tym sądzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:55, Caelethi napisał:

Poczekaj najpierw na wypowiedź Ariego, bo zapewne szykuje się dłuższy poemat z jego strony.

Długich poematów nie będzie. Przyznaję, że będę czekał do ostatniej chwili z oddaniem głosu. Zrobię wszystko, by ocalić swój tyłek. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:01, ariwederczi napisał:

> Poczekaj najpierw na wypowiedź Ariego, bo zapewne szykuje się dłuższy poemat z jego
strony.
Długich poematów nie będzie. Przyznaję, że będę czekał do ostatniej chwili z oddaniem
głosu. Zrobię wszystko, by ocalić swój tyłek. :P


Mam podobny plan, z resztą poczekam aż inni oddadzą głos. To chociaż spróbuj się wybronić, Dexter oskarżał Cię dosyć mocno, a i kilka innych osób też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:55, Caelethi napisał:

Poczekaj najpierw na wypowiedź Ariego, bo zapewne szykuje się dłuższy poemat z jego strony.


W sumie masz rację. Nie chcę tego jednak zostawiać do ostatniej chwili.

Dnia 30.08.2010 o 20:55, Caelethi napisał:

Moim zdaniem nieważne, który z nich dzisiaj zginie, obaj są moimi głównymi podejrzanymi
i nie będę narzekał jak wypadnie na Dextera.


Z Twojej rozpiski wcale nie wynika, żeby Dexter był jednym z głównych podejrzanych. Czyżby coś się zmieniło? A może... nie robi Ci różnicy, który zginie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:05, VBone napisał:

Z Twojej rozpiski wcale nie wynika, żeby Dexter był jednym z głównych podejrzanych. Czyżby
coś się zmieniło? A może... nie robi Ci różnicy, który zginie? ;]

Tak, dokładnie. Do Dextera mam mieszane uczucia, ale mimo wszystko jego postawa jest bardzo podejrzana i jako tako pasowałby do roli partnera Ariego. Jest też Prido, na którego śmierci również mi dosyć zależy (:P), oczywiście biorąc pod uwagę, że moje teorie okażą się prawdziwe. Jak padnie jeden i okaże się niewinny, to będę kombinował od nowa lub próbował coś stworzyć z fragmentów poprzedniej analizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:01, ariwederczi napisał:

Długich poematów nie będzie. Przyznaję, że będę czekał do ostatniej chwili z oddaniem
głosu. Zrobię wszystko, by ocalić swój tyłek. :P


W takim razie...

***************
Lincz -> Dexter_McAaron

***************

Również będę czekał do ostatniej chwili. Bo ratowanie tyłka raz jest do przyjęcia, ale dwa razy - hm, hm, hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:56, ariwederczi napisał:

Tego nie możesz być pewny. Dzisiaj zagłosuję na kindziukxxxa lub Prido... albo na kogokolwiek,
jeśli w ten sposób będę mógł się uratować. :)


Moja wiara w moją teorię bardzo osłabła. Wygląda mi to na zagrywkę w stylu "głupia mafia mnie broni, mimo że jestem przegrany, jeśli na niego zagłosuję, to może oddali to od niego podejrzenia". Gdyby nie moja wcześniejsza teoria i gdyby to nie dotyczyło mnie, byłbym pewien Twojej winy.. Ariwederczi naprawdę nie rozumiem co Ty tu właśnie odstawiasz... Czyżbyś rzeczywiście był w mafii i chciał za sobą pociągnąć niewinnego obywatela?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:03, Caelethi napisał:

To chociaż spróbuj się wybronić, (...)

Wszystko, co miałem do powiedzenia, napisałem. :)

Gram asekuracyjnie - to fakt, którego nie będę ukrywał. Dobiłem Avalona, bo nie chciałem ryzykować, że zginę. Wiedziałem, że skieruję na siebie część podejrzeń, ale to też mi jest w pewien sposób na rękę. Daje mi bowiem jakąś nadzieję, że mafia mnie nie zabije, licząc na to, że następnego dnia będzie mogła mnie pogrążyć i doprowadzić do zlinczowania mnie.

Nie podoba mi się zachowanie kindziukxxxa, bo wali we mnie, jakby był w mafii, która liczy na zlinczowanie mnie.

Nie ufam Prido, bo jest "wyjadaczem" w pewien sposób. Broni mnie, ale nie wiem, czy dlatego, że ma instynkt, czy dlatego, że jest w mafii i ma w tym jakiś cel. W zestawieniu z kindziukxxxem stawiałbym jednak na kindziukxxxa.

Co mogę powiedzieć o reszcie?

Jesteś dla mnie (raczej) niewinny, Cael. W ogóle nie biorę Cię pod uwagę.

Pozostają Dexter, HBG, filip, Asthariel, VBone, Shudo i Spider. I tu mam prawdziwą zagwozdkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie jestem przekonany do linczowania dziś Ariwedercziego - może jestem naiwny, ale moim zdaniem jako mafia próbowałby się bronić bardziej, a tymczasem sam twierdzi, że już raczej nic nie napisze, tylko poczeka z oddaniem głosu by się uratować. Nie pasuje mi to do zachowania mafii.

Prido też moim zdaniem jest niewinny - nie zrobił nic podejrzanego, jest aktywny, angażuje się w grę, używa rozsądnych argumentów - więc nawet jeśli jest mafią, to aż miło z taką grać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:14, Caelethi napisał:

W takim razie powiedz, kto według Ciebie jest w mafii?

Przyznaję się szczerze - nie wiem. Być może to żałosne wytłumaczenie, ale nie jestem doświadczonym graczem, więc wciąż jest dla mnie za mało przesłanek by mieć stuprocentową pewność do kogokolwiek. Dziś zapewne oddam głos na kogoś z trójki VBone - Kindziukxxx - Dexter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 19:52, PsyhoSpider napisał:

Nie wiem czy się ktoś domyśli o co mi chodzi więc spróbuję to rozwikłać. Dosłownie przed
momentem w odpowiedzi na post VBona pisałem że nie lubię iść za tłumem. Tu Dexter właśnie
na to liczy, że odda swój głos wcześnie aby inni się pod niego podłączyli. W 95% zazwyczaj
taka praktyka kończy się zlinczowaniem mieszkańca, więc raczej mieszkańcy jej nie stosują.
Jeśli chcesz na kogoś oddać głos to go oddaj, uzasadnij go tak aby inni również znaleźli
te błędy i przekonali się o winie a nie licz na ślepy tłum.Nie podoba mi się to. Dlatego też.


Acha, czyli napisałem:
"Odświeżyłem forum, przeczytałem post Spidera: wydaje mi się, że najprawdopodobniej nie dociągnę swoich podejrzeń względem VBone''a do "krwawego" końca"

czyli oceniając, że nie przyłączysz się ani Ty, ani ktoś inny (przynajmniej w wystarczającej ilości) aby zlinczować mojego głównego podejrzanego, a równocześnie chciałem, abyś przyłączył się do mojego głosu?

Mam prośbę: może Ty myślisz paranoicznie, ale nie oceniaj innych swoją miarą.

W ogóle to wykazałeś się smutną wręcz przewidywalnością w swej podejrzliwości. Popatrz na godzinę tego posta: wróciłem bardzo blisko końca linczu. A co, gdybym nie zdążył na autobus? I przylazł po czasie? To byłby z kolei raban, że się chowam, że unikam, że oskarżam a potem znikam... i tak źle, i tak niedobrze.

Chyba że teraz akurat autolincz byłby w porządku? ;>

A tytułem tego, że mi nie wierzysz, iż faktycznie musiałem sobie iść: obrazek. Musiałem wykupić testowaną rakietę, a dopiero o tej porze mi się zabrało (kto zaś mieszka lub był we Wrocku, wie ile zabawy jest z dojazdem do Auchana dla niezmotoryzowanych). Wyobraź sobie, that not everybody lies...


EDIT: Teraz sobie pozwolę i poprawię RAŻĄCE oczy błędy [jak mi wstyd za takie babole]

20100830211548

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:16, Asthariel napisał:

> W takim razie powiedz, kto według Ciebie jest w mafii?
Przyznaję się szczerze - nie wiem. Być może to żałosne wytłumaczenie, ale nie jestem
doświadczonym graczem, więc wciąż jest dla mnie za mało przesłanek by mieć stuprocentową
pewność do kogokolwiek. Dziś zapewne oddam głos na kogoś z trójki VBone - Kindziukxxx
- Dexter.

Nikt nie ma stuprocentowej pewności poza katanim, który kogoś sprawdził. Chcę tylko wiedzieć trochę wcześniej, na kogo zagłosujesz, bo jeszcze kilka osób nie zrobiło tego i może się zrobić chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję na razie tak, by mieć mniejsze szanse na zlinczowanie. Wiele się jeszcze może zmienić, ale jeśli forum zacznie szwankować, będę jakoś zabezpieczony.

Jeśli będę bezpieczny, zagłosuję na kindziukxxxa. :)

A tymczasem...

================

Lincz ---> Dexter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 20:29, Prido napisał:

> ******************

> Zmiana Linczu------------> Hey Baby Girl

> ******************

Tutaj niestety nie doszukuję się żadnej argumentacji, mimo tego, że jest to sprzeczne
z Twoim pierwszym stwierdzeniem "to raczej mało prawdopodobne, żeby był w mafii.".


Sądzę, że każdy rozumie dlaczego zmieniłem głos. Wolę chuchać na zimne niż obudzić się po zlinczowaniu. Co do HBG to zdanie podtrzymuję, ale jeśli będę bardzo zagrożony to zlinczuję go ponownie.
I czemu zrobiłeś się taki agresywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:12, Asthariel napisał:

Jakoś nie jestem przekonany do linczowania dziś Ariwedercziego - może jestem naiwny,
ale moim zdaniem jako mafia próbowałby się bronić bardziej, a tymczasem sam twierdzi,
że już raczej nic nie napisze, tylko poczeka z oddaniem głosu by się uratować. Nie pasuje
mi to do zachowania mafii.

Prido też moim zdaniem jest niewinny - nie zrobił nic podejrzanego, jest aktywny, angażuje
się w grę, używa rozsądnych argumentów - więc nawet jeśli jest mafią, to aż miło z taką
grać :-)


ja wiem tylko tylko że jak padnie ari, to jutro padam, ja, ale jednak nie widzę nikogo innego kto zadziałał bardzo jak mafia, też czekam do końca ale jednak głosu już nie zmienię bo przez 10 min nic się już raczej istotnego nie wydarzy...


1. Cael
2. Dexter ------ VBone

4. HBG

6. Filip29 --> ariwederczi

9. kindziuk ---> Ariwederczi
10.Asthariel
11. VBone -> Dexter_McAaron
12. Prido
13. ariwederczi ----> Dexter
14.Spider -------> Dexter

16. Shudo


czyli
dexter 3
ari 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:23, kindziukxxx napisał:

ja wiem tylko tylko że jak padnie ari, to jutro padam, ja

A niby dlaczego?

Skoro twierdzisz, że jestem w mafii, to po moim zgonie byłbyś z dala od podejrzeń - logicznie rzecz biorąc.

Padniesz, jeśli okażę się niewinny. I Ty dobrze o tym wiesz, draniu... :)

WPADKA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Supcio. Wytłumaczyłem się z Twoich podejrzeń, a Ciebie nawet nie ma forum, żeby ewentualnie zmienić głos. Jeśli utrzyma się taki wynik, gratuluję albo bardzo "pr0" olania sprawy i zamordowania niewinnego, albo świetnego mafiowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2010 o 21:26, ariwederczi napisał:

> ja wiem tylko tylko że jak padnie ari, to jutro padam, ja
A niby dlaczego?

Skoro twierdzisz, że jestem w mafii, to po moim zgonie byłbyś z dala od podejrzeń - logicznie
rzecz biorąc.

Padniesz, jeśli okażę się niewinny. I Ty dobrze o tym wiesz, draniu... :)

WPADKA! :P


nie wpadka, wiesz, pewności nikt mieć nie może jak faktycznie jesteś w mafii co podejrzewam to się nie martwię, ale jeżeli okażesz się obywatelem to moja nagonka na Ciebie mi się zwróci, jednak się nie boje, bo jestem prawie pewien twojej winy. I gdybym był w mafii to czy popełniłbym taki błąd? bo to by było do przewidzenia że jak padniesz i będziesz obywatelem to mi się najbardziej dostania a raczej z ewentualnym partnerem prowadziłbym grę tak aby tego uniknąć i grałbym w twoim stylu oskarżając każdego i nikogo zarazem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się