Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2010 o 21:37, ariwederczi napisał:

To mi się nie podoba. Przede wszystkim dlatego, że z doświadczenia wiem, iż jako mafioso
najłatwiej jest oddawać głos w odwecie, nawet jeśli argumentacja jest inna (a może -
zwłaszcza jeśli...).


Z radością bym odpowiedział, bowiem jest w Twym spostrzeżeniu rażąca nielogiczność... ale zaraz znowu usłyszę, że podejrzanie się tłumaczę, że szybko komentuję, nananana. Poczekam więc z tym, jeśli wyciągniesz tę kwestię jutro. Howgh


Avalon --->

Dzięki za zaufanie i okazane miłosierdzie, oby ci Bozia w dzieciach wynagrodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:39, Prido napisał:

Najpierw stwierdzasz, że większe jest prawdopodobieństwo spotkać mafię w parze pro +
pro,


40 % pro + new, to też bardzo duże prawdopodobieństwo nie bagatelizujmy tego faktu

>a potem oddajesz swój głos na mnie,

Miałem dylemat Ty, albo Adjatha, w ogólnym rozrachunku wydałeś mi się bardziej podejrzany, w sumie to od samego rana bacznie cię obserwuję, i nie ukrywam , że posłużyłem się moją (nie)zawodną intuicją

Cael

A ja , gdzie jestem w ogólnym rozrachunku ? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabijcie Spidera, to jego wina! Ja miałem genialny plan, a ten mi tak wjechał, i to z jakimi argumentami ;(

Mafia głosowała tak bym zginął, obstawiam, że jeśli jest w niej Ari to nie ma w niej Spidera i na odwrót, bo wątpie by tak bardzo obaj się wystawiali by mnie wyeliminować ;P Jeden z mafiozów na pewno oddał głos między mną a Arim, może obaj.

A Cael jest raczej niewinny, no nie? A jeśli jest mafią to proszę przyszłego MG o przydzielenie mi roli mafii w następnej edycji w której Cael zagra abym mógł go osobiście rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:03, Prido napisał:

U żadnego z nich nie zauważyłem niczego, co by mnie zaniepokoiło. Mimo wszystko wciąż
na mojej liście najbardziej podejrzanych góruje Kindziuk. Jest to bardzo mała przewaga
nad innymi, ale jednak jest. Bardzo sprawnie przeszedł od ostrego atakowania Caelethiego,
do stopniowego ułaskawiania go, kończąc na "BIP" wyłączeniu się z dyskusji... Dokładnie
tak jakby chciał pokrzyczeć, pooskarżać innych, aby ostatecznie się ze wszystkimi pogodzić
i zamilknąć. Być może nie mam racji, ale nie potrafię dostrzec w wypowiedziach innych
czegokolwiek, co by przykuło moją uwagę. Miło jakby Kindziuk rzucił od siebie jeszcze
kilka słów. Do linczowania jeszcze dużo czasu i mogę zmienić zdanie.


Nie było BIP, tylko Cael po przedstawieniu swoich argumentów i wytknięciu całej masy błędów w mojej teorii naprostował moje zdanie na temat jego i przez to nie widziałem dalszych powodów do dyskusji, a potem mnie nie było i jak spojrzałem na godzinę to przypomniało mi się że trzeba wracać bo głos trzeba oddać do 21:30 więc nawet nie miałem dokładnie czasu na przeanalizowanie tego co naskrobaliście przez te kilka h., niemniej zagłosowałem na Ariego, mimo wiążącego się z tym ryzyka że on zagłosuje też na mnie co by dało 2 głosy na mnie i klika nieoddanych, ale w moim odczuciu on pasuje idealne na takiego w miarę cichego mafioza, bo dokłada głos tak aby samemu nie zostać pokrzywdzonym, albo tak aby za bardzo się nie odsłonić i ten jego głos dobijający Avalona....

a jego ostatecznym wnioskiem jest

Dnia 29.08.2010 o 21:03, Prido napisał:

Przyznaję - jest nas po prostu za dużo. Ciągle pozostaje bowiem spora grupa graczy, o których trudno cokolwiek powiedzieć...


mimo iż w tym samym poście pisze

Dnia 29.08.2010 o 21:03, Prido napisał:

Korci mnie, by oddać głos na Dextera, który wczoraj tak honorowo się linczował, ale z czasem zmienił zdanie...


dodatkowo

Dnia 29.08.2010 o 21:03, Prido napisał:

Dawno też się nie czepiałem żadnej wypowiedzi, a akurat ta ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=52816) w przypadku Asthariela jest bardzo podejrzana.


i

Dnia 29.08.2010 o 21:03, Prido napisał:

Po ponownym przeczytaniu wszystkich dzisiejszych postów coś niepokojącego odczuwam w wypowiedziach Prido.


no ale uniewinnił Caela, ale jak dla mnie za dużo podejrzanych, rozumiem że jest z czego wybierać, no ale bez przesady, albo ktoś albo nikt bo prawie połowa to jak strzelać kulą w płot.


Edit:

Avalon: przecież ostatnio załatwiliśmy Caela i resztę, i raczej teraz też jest niewinny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:51, Avalon67 napisał:

A Cael jest raczej niewinny, no nie? A jeśli jest mafią to proszę przyszłego MG o przydzielenie
mi roli mafii w następnej edycji w której Cael zagra abym mógł go osobiście rozwalić.

A czemu miałbyś mnie rozwalić? Czymże zawiniłem? :) Nie pomogłem Ci, bo jedyne, co w tamtej chwili mogłem to doprowadzić do remisu Ty-Dexter. Bez sensu, następnego dnia pewno ja bym za to beknął.

Może to egoistyczne myślenie, ale tym razem lepiej wyszło na tym chyba miasto. Z resztą był wystarczający chaos pod koniec głosowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:58, Caelethi napisał:

A czemu miałbyś mnie rozwalić? Czymże zawiniłem? :) Nie pomogłem Ci, bo jedyne, co w
tamtej chwili mogłem to doprowadzić do remisu Ty-Dexter. Bez sensu, następnego dnia pewno
ja bym za to beknął.

Wiesz, ta opcja o której mówiłem to plan awaryjny na wypadek, gdybyś był mafią, w co całym sercem NIE WIERZĘ.

Dnia 29.08.2010 o 21:58, Caelethi napisał:

Może to egoistyczne myślenie, ale tym razem lepiej wyszło na tym chyba miasto. Z resztą
był wystarczający chaos pod koniec głosowania.

A jak, ja bym tylko zamęt wprowadzał, byłem "trzecim" tak naprawdę jeśli chcecie wiedzieć ;]

Adios chłopaki, powodzenia.

P.S.
Do MG, chcę honorową śmierć. Mogą mnie napaść wściekłe tchórzofretki np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, ależ forum szwankuje.. trzeba długo czekać, żeby choć ekran z dodaj posta się ukazał.

Avalon, przestań biadolić - zagłosowały na ciebie 2 osoby (trzeci głos jest twój) i już myślisz, że to wina mafii? Mafia pewnie patrzyła z dala jak sam się pogrążasz, więc twoje odpadnięcie to tylko twoja decyzja.
I czy czasem Avalon nie jest już 100% martwy w linczu, a więc nie powinien udzielać się w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:51, Avalon67 napisał:

Zabijcie Spidera, to jego wina!


Stary o czym ty bredzisz? Swój głos oddałem bardzo wcześnie, mafia mogła jeszcze zrobić co tylko chciała. Z moimi bredniami jak to ująłeś możesz się nie zgadzać, ale to twój problem. Z linczami specjalnie chciałem wprowadzić zamieszanie i zrobić błąd aby mafia może się odkryła. Zareagowałeś tylko ty, trudno. Nie udało się. Reszta jak dla mnie się zgadza. Tak naprawdę sam się dobiłeś a teraz jeszcze biadolisz. Nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 22:03, Asthariel napisał:

I czy czasem Avalon nie jest już 100% martwy w linczu, a więc nie powinien udzielać się
w temacie?


W sumie chyba zwyczajem się stało, że delikwent jest oficjalnie skazany, ale nie jest faktycznie martwy aż do chwili ukazania się posta fabularnego od MG...więc ma jeszcze trochę czasu pożegnać dziatki albo podzielić się ostatnimi podejrzeniami.

Powiedzmy, że jest już przywiązany do fotela i postawiony przed monitorem, tylko jeszcze nie uruchomiliśmy mu Zimzów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:48, Caelethi napisał:

@Dexter, Ariwederczi
Dzięki za poprawienie mnie, miałem na myśli oczywiście Ciebie Dexter, a nie Prida.

A w mafii jest moim zdaniem, jak już wspominałem, ktoś z grupy Shudo-Spider-VBone
oraz Dexter-Prido, w dalszej kolejności ktoś z trojga Asthariel-Adjatha-Filip,
na szarym końcu Ariwederczi-Kindziuk.

To tak na wypadek, gdyby mi się zdechło :P Może to niewiele, ale zawsze lepsze to niż
nic.


Caelethi i HBG. Ciężko mi się bronić przed Waszymi zarzutami, bo nie usłyszałem żadnych argumentów z Waszej strony. Jedyne co mi wytykacie, to asekuracyjna gra. Przyznam, iż zaczyna mnie to wkurzać. Pierwszy raz debiutuję w Forumowej Mafii. Mam spore ogarnięcie odnośnie zwykłej Mafii, więc chcę zrobić dobre wrażenie i naprawdę przyłożyć się w tej i kolejnych edycjach. Nie wiem. Może wolelibyście kolejnego Rincewinda, albo inną osobę, która w ogóle nie przyczynia się do merytorycznej dyskusji, a tylko krzyczy bezpodstawne oskarżenia lub w ogóle się nie udziela. Grając w Mafię, nie widzę sensu pisania posta za postem, gdzie każdy z nich jest laniem wody i nie ma żadnej merytorycznej wartości. Staram się robić jakieś fajne zagrywki i wychwytywać pewne powiązania i nieścisłości w słowach innych. Tym samym proszę Was. Jeśli już mnie oskarżacie, to dajcie chociaż coś, na co mogę czymkolwiek odpowiedzieć, a nie gadanie o asekuracyjnej grze, bo naprawdę nie wiem, jak mogę Was przekonać do tego, że jestem dobry, skoro nie mogę grać spokojnie i przemyślanie? No nic to. Mam nadzieję, że jutro uda mi się (JAKOŚ) Was przekonać, że jestem dobry i pragnę przyczynić się do zwycięstwa dla miasta. Na pewno nie zrobię takich bezsensownych rzeczy jak głosowanie na samego siebie, albo nieudzielanie się w grze...

Tym samym muszę zapowiedzieć, że jutro do godziny 16 moja aktywność może być znikoma. Później wszystko postaram się nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, bez nerwów. Nie jesteś moim głównym podejrzanym, a jednym z kilku. Ciężko znaleźć coś na Ciebie, ale nie martw się - jak tylko mi się uda, to bezzwłocznie zgłoszę się do Ciebie z tym i wspólnie omówimy drażliwe kwestie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień upłynął graczom mniej na samym graniu a bardziej na potyczkach słownych. Starali się dojść do konkluzji kto może być szpiegiem azjatów. Nieuchronnie zbliżał się wieczór a oni wybrali spośród siebie najbardziej podejrzaną osobę. Był to Avalon, którego postanowiono sprawdzić poprzez wrzucenie go do klatki z dzikimi i krwiożerczymi świnkami morskimi. Były one ściągnięte z Azjii, gdzie były trenowane tak, by służyły Koreańczykom jako broń ostatecznej zagłady. Niestety Avalon nie był powiązany z wrogami i został wręcz rozszarpany na strzępy.

Tymczasem postać w ciemnych szatach, kryjąc się w cieniu zainfekowała komputer Adjathy wirusem, który, gdy komputer zostanie załączony, sformatuje użytkownikowi dysk i w jego miejscu wyświetli hentajową tapetę. Gdy właściciel komputera odpalił go potem, nie przetrwał nawet minuty. Jego wrzask długo rozbrzmiewał wśród ścian okolicznych budynków.

Lincze:

1. Cael --> Shudo
2. Dexter --> VBone
3.
4. HBG --> Prido
5. Adjatha --> Spider
6. Filip29 --> Dexter
7.
8. Avalon --> Avalon
9. kindziuk -->Ariwederczi
10.Asthariel --> Adjatha
11. VBone --> Dexter
12. Prido --> kindziuk
13. ariwederczi -->Avalon
14. Spider --> Avalon
15.
16. Shudo --> Cael

3 głosy: Avalon
2 głosy: Dexter,
1 głos: Cael, kindziuk, Adjatha, Ariwederczi, spider, Prido, VBone, Shudo

W mordzie ginie Adjatha a w linczu Avalon. Oboje niewinni.

Aktualna lista graczy:

MG - Zurris

1. Cael
2. Dexter
3.
4. HBG
5.
6. Filip29
7.
8.
9. kindziuk
10.Asthariel
11. VBone
12. Prido
13. ariwederczi
14.Spider
15.
16. Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Po prostu nie lubię być bezpodstawnie oskarżany, a wytłuszczenie mojego nicku w Twojej wypowiedzi kazało mi sądzić, iż jestem wręcz głównym podejrzanym, czego doprawdy nie pojmuję. Zobaczmy jednak co przyniesie post od Zurrisa, bo być może nie będziesz miał z kim jutro dyskutować... Tak czy siak chętnie porozmawiam z Tobą i pozostałymi po 16. Wcześniej będą to pojedyncze posty i głównie czytanie tego, co Wy napiszecie. Ja niestety będę niedysponowany.

EDIT: No cóż. Zurris mnie uprzedził. Mimo tragicznej śmierci Adjatha, cieszę się, że będę miał okazję z Wami podyskutować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ołkej... nie wiem ile w tym przypadku a ile zamierzonego działania, ale być może mafia próbuje zrzucić na mnie podejrzenia - w końcu jako jedyne podejrzewałem Adjathę. I znów źle trafiłem. Szlag by to, mam pecha przy typowaniu...
No i wciąż żyję! "szalony taniec radości... ekhm"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:36, Caelethi napisał:

Wniosek taki, żeby nie czekać z linczem do 21:31, bo to się potem źle kończy.
Chaos, natłok postów, kiepska wydolność strony - następnym razem trochę
wcześniej zagłosujcie, bo to co się tu przed chwilą działo to cyrk na kółkach.
Starałem się ogarnąć ten chaos i nieco pomóc, może komuś ta lista się przydała.

Dwa dni temu pokazałeś nam, że trzykrotna zmiana głosu wprowadza tyle samo zamieszania co niesprawne forum. Czekałem do ostatniej chwili, bo nie chciałem zginąć z powodu chaosu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:49, Dexter_McAaron napisał:

Poczekam więc z tym, jeśli wyciągniesz tę kwestię jutro. Howgh

Wyjaśnij mi tylko, proszę, skąd u Ciebie była pewność, że obaj przeżyjemy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się