Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

kurczę prawie przegapiłem głosowanie , też myślałem że do 22, najroztropniej bym postąpił gdybym zagłosował na prido ale, jedyne moje podejrzenia pasują na Ariego więc


**************
Lincz >>>> Ariwederczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:11, ariwederczi napisał:

Po ponownym przeczytaniu wszystkich dzisiejszych postów coś niepokojącego odczuwam w
wypowiedziach Prido. Na dodatek fakt, że przed edycją przedstawił się jako doświadczony
gracz w mafię w realu, budzi u mnie podejrzenia, że MG mógł go wybrać do mafii (też jestem
wyznawcą teorii, że MG wybiera, a nie losuje - dla dobra rozgrywki, oczywiście :)). Uczciwie
przyznaję, że te argumenty wobec niego są słabe. Zdaję sobie sprawę, że nie daję mu szans
na obronę (bo jak dyskutować z czyimiś przeczuciami?). Mam go jednak na celowniku i tyle...


Nieźle ariwederczi, naprawdę nieźle. Popsułeś mi za jednym zamachem moją mocarną taktykę aby złapać mafię. Już przed grą, jak zapisywałem się do tej edycji, byłem pewien, że właśnie przez to, iż przedstawiłem się jako doświadczony gracz, mafia wykorzysta mnie do swoich celów. Byłem pewien, że nie zginę na początku. Byłem pewien, że będę żył długo, aby w odpowiednim momencie mafia wyciągnęła ten argument. A co się właśnie stało? Ariwederczi już trzeciego dnia wyciąga przeciwko mnie podejrzenia, że MG specjalnie dał mi rolę mafii. Zepsułeś tym moją pułapkę, ale jednocześnie Twoje szanse na bycie mafią drastycznie spadły. Jakbyś był mafią, nie zrobiłbyś tak głupiej rzeczy, jak oskarżanie mnie na tym etapie gry. Zachowałbyś to na później by mieć jeden dzień do przodu. Kolejną rzeczą, która za Tobą przemawia jest to, że mimo tego argumentu nie wystawiasz mnie do linczowania, a chcesz oddać głos na Dextera. Tak, jestem przekonany, że nie jesteś mafią, chociaż szkoda, że zepsułeś moją pułapkę... Nie wiem czy mi uwierzycie, ale podobnie rzecz by się miała ze "złapaną" mafią. Jednak w moich oczach, ariwederczi będzie przez wiele dni ostatnią osobą do zlinczowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę spóźniony post, ale ktoś mi przeszkodził.

Dnia 29.08.2010 o 20:39, VBone napisał:

Avalon gra typowo dla siebie (to znaczy, gdy jest w trybie aktywnym ;])


:P

>i jakoś nie wzbudza we mnie żadnych podejrzeń.

W sumie jest to zrozumiałe w końcu obydwaj przyczepiliście się Dextera, można wywnioskować, że Avalon podpiął się pod twoje wczorajsze jak i dzisiejsze wnioski z zachowania Dex-a, oraz je rozwinął, moim zdaniem w niezbyt przekonujący sposób, ponieważ takim sposobem można przyczepić się każdego.

Co do moich dzisiejszych typowań, mam naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, wczorajsze zgony naprawdę nic nam nie mówią, nie można nikogo z nikim powiązać, dzisiejsze rozmowy, były moim zdaniem dość spokojne i asekuracyjne ( nikt nie pokazał dzisiaj pazura, brak większych działań prowokacyjnych ).

Jak na razie ze swojej listy podejrzanych wykreślam:

Kindziuxxx-a - biorę pod uwagę fakt iż był w poprzedniej edycji tym złym, ale oczywiście to go nie eliminuję z osób podejrzanych jedynie co spycha go na drugi plan. Po secundo - tak jak mowiłem wcześniej, nadal skłaniam się do teorii, że w tej grupce podejrzanych jest większe prawdopodobieństwo spotkać dwóch doświadczonych graczy niżeli pro + new , new + new , dlatego ten fakt spycha go o jakieś 10 % do bezpiecznej strefy. Oceniam również jego ogólne zachowanie, biorę pod uwagę fakt iż porwał się z ciężkimi działami :) na Caela i mnie.

Filipa29 - w sumie to nie wiem dlaczego, przeczucie. Dosyć prawdopodobne jest, że kontynuuje taktykę gramotności kindziuxxx-a z zeszłej edycji, czai się na uboczu można powiedzieć że całkowicie przy skarpie, jego aktywność nie powala, większość to fabularka, idealnie pasuje " na tego cichego towarzysza. Nie wiem, co mam myśleć na tym naskoku na Caela :D, może doświadczony kolega poradził aby wyrobił sobie taką a nie inną opinię w naszych oczach. Jak na razie, dam mu spokój, zobaczymy czy jutro się zrehabilituję, oczywiście zakładając, że przeżyje.

Do reszty mam nieco większe zastrzeżenia: milczenie, dość obiektywne nic nie wprowadzające do rozmowy analizy asekuracyjne oraz czepianie się.

#################

Lincz ----->>> Prido

#################

Bardzo asekuracyjna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda prawie tak jak wczoraj. Podejrzanych mam przynajmniej 5. Trudno wybrać ale niech będzie:


*******************

Lincz---------> Dexter_McAaron


*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:28, Avalon67 napisał:

Mega panowie. Albo wy coś zrobicie, albo umrę. Ale mafii to jest na rękę, no nie? Głosowali
tak by wszyscy mieli po jednym głosie.

Przynajmniej umrzesz z honorem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:28, Avalon67 napisał:

Mega panowie. Albo wy coś zrobicie, albo umrę. Ale mafii to jest na rękę, no nie? Głosowali
tak by wszyscy mieli po jednym głosie.


Papa.

Ja już nie nadstawiam za nikogo karku, z resztą walą mnie te remisy. Obecnie są dwa głosy na Prido i trzy na Ciebie, jeden w dodatku nieoddany ze strony Filipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mnie też. Tylko wyciągnijcie z tego właściwe wnioski.

Gdyby nie to, że nie chcę już mieszać to bym powiedział, że jestem w mafii. Ari, why?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:32, Avalon67 napisał:

No mnie też. Tylko wyciągnijcie z tego właściwe wnioski.

Gdyby nie to, że nie chcę już mieszać to bym powiedział, że jestem w mafii. Ari, why?

bo jest w mafii ot co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli ścisłości, ja widzę jeden głos na Prido, za to widzę też decyzję Filipa i dwa głosy na siebie. Ale to tak gwoli ścisłości, żeby znowu nikt jutro nie powielał niepoprawnych wyników.


Avalonie ---> Dobrze, lekcję na temat honoru do ostatniej kropli krwi uważam za odebraną. Teraz udziel mi proszę lekcji, jaki w tym był sens. Poza tym rzecz jasna, że będziesz mógł teraz oficjalnie i z błogosławieństwem FM nosić na avatarze buźkę Gerarda Butlera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:32, Avalon67 napisał:

No mnie też. Tylko wyciągnijcie z tego właściwe wnioski.

Gdyby nie to, że nie chcę już mieszać to bym powiedział, że jestem w mafii. Ari, why?


Wniosek taki, żeby nie czekać z linczem do 21:31, bo to się potem źle kończy. Chaos, natłok postów, kiepska wydolność strony - następnym razem trochę wcześniej zagłosujcie, bo to co się tu przed chwilą działo to cyrk na kółkach. Starałem się ogarnąć ten chaos i nieco pomóc, może komuś ta lista się przydała.

W każdym bądź razie ostatnie słowo należy do Ciebie Avalon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w tej analizie żadnego błędu nie będzie... :)

1. Caelethi głosuje na Shudo.
2. Shudo głosuje na Caelethiego.


Robią to niemal jednocześnie. Niczym przebiegła mafia, która zawierzyła, że takie zagranie oddali od nich podejrzenia. Na przekór temu trzeba byłoby więc ich podejrzewać, ale ja nadal uważam Caela za "raczej niewinnego".

3. Spider głosuje na Avalona.
4. Asthariel głosuje na Adjathę.
5. Avalon głosuje na siebie.
6. Prido głosuje na kindziukxxxa.
7. VBone głosuje na Dextera.
8. Dexter głosuje na VBone''a.


To mi się nie podoba. Przede wszystkim dlatego, że z doświadczenia wiem, iż jako mafioso najłatwiej jest oddawać głos w odwecie, nawet jeśli argumentacja jest inna (a może - zwłaszcza jeśli...).

9. Adjatha głosuje na Spidera.
10. kindziuxxx głosuje na mnie.
11. HGB głosuje na Prido.


Avalon - 2 głosy
Shudo - 1 głos
Caelethi - 1 głos
Adjatha - 1 głos
kindziuxxx - 1 głos
Dexter - 1 głos
VBone - 1 głos
Adjatha - 1 głos
ariwederczi - 1 głos
Prido - 1 głos

Gdybym nie miał żadnego głosu, pewnie głosowałbym zgodnie ze swoim sumieniem raczej na Dextera. Są jednak wśród nas i tacy, którzy lubią zmieniać głosy w ostatniej chwili. W ten sposób mógłby powstać wieloosobowy remis albo mogłem zginąć ja.

Ratując własną skórę, czyli niehonorowo - czego nie wstydzę się przyznać, postanowiłem dobić Avalona. Nie wykluczam, że będę żałował tej decyzji, ale mówi się trudno. Oto odpowiedź na pytanie: "Ari, why?".

12. filip głosuje na Dextera.

...ale to i tak niczego już nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki lajf. Dex, zasiałeś w moim sercu wątpliwości tym odnośnikiem, nie miałem serca Cię mordować, wy się męczcie :D Ja będę obserwował ;]

Za dużo graczy jest, ja lepiej się czuję w mniejszym gronie, teraz miałem Dexa i nikogo po nim ;] Choć Spider mnie zdziwił, bzdurne argumenty jak nic miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 21:27, HeyBabyGirl napisał:

Kindziuxxx-a - biorę pod uwagę fakt iż był w poprzedniej edycji tym złym, ale oczywiście
to go nie eliminuję z osób podejrzanych jedynie co spycha go na drugi plan. Po secundo
- tak jak mowiłem wcześniej, nadal skłaniam się do teorii, że w tej grupce podejrzanych
jest większe prawdopodobieństwo spotkać dwóch doświadczonych graczy niżeli pro + new
, new + new , dlatego ten fakt spycha go o jakieś 10 % do bezpiecznej strefy. Oceniam
również jego ogólne zachowanie, biorę pod uwagę fakt iż porwał się z ciężkimi działami
:) na Caela i mnie.

Dnia 29.08.2010 o 21:27, HeyBabyGirl napisał:

#################

Lincz ----->>> Prido

#################

Bardzo asekuracyjna gra.


Najpierw stwierdzasz, że większe jest prawdopodobieństwo spotkać mafię w parze pro + pro, a potem oddajesz swój głos na mnie, całkowicie olewając wszystkie dyskusje, które się wokół Ciebie toczyły i oddajesz "bezpieczny" głos na mnie. To jest dopiero asekuracyjna gra. Nie mam pretensji o sam głos, tylko o okoliczności w jaki na mnie zagłosowałeś. Przyznam, iż szczerze mnie Twoja postawa zaskoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcąc nie chcąc, głosem na siebie wprowadziłeś sporo chaosu, przez co teraz jesteśmy jeden lincz w plecy (bo ciężko mieć wątpliwości co do Twojej niewinności).
Gdyby nie to, że do końca mieliśmy tylko Twoje słowo na to, że nie zmienisz głosu, ari pewnie zagłosowałby inaczej, dzięki czemu mógłbym wreszcie poznać rolę mojego arcywroga, Dextera. ;]
No, ale o zmarłych mówi się dobrze, nie? Więc dzięki za grę.

Dexter - właśnie przez takie sytuacje jestem przeciwnikiem głosów na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Dexter, Ariwederczi
Dzięki za poprawienie mnie, miałem na myśli oczywiście Ciebie Dexter, a nie Prida.

A w mafii jest moim zdaniem, jak już wspominałem, ktoś z grupy Shudo-Spider-VBone oraz Dexter-Prido, w dalszej kolejności ktoś z trojga Asthariel-Adjatha-Filip, na szarym końcu Ariwederczi-Kindziuk.

To tak na wypadek, gdyby mi się zdechło :P Może to niewiele, ale zawsze lepsze to niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się