Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 09:04, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Wczoraj w oczy rzucili się prede wszystkim, win0 i Kalenos . Pierwszy
z nichi, przeważył lincz, tłumacząc, że chodzi o brak remisu. Możliwe jednak, że ratował
kompana, lub (?) próbował skierować podejrzenia na jego właśnie.

Najpierw oskarżam kompana, a później nieudolnie próbuję ratować go od śmierci?
Zupełnie bezsensowne. Gdybyśmy byli parą zdrajców to albo do końca bym go oskarżał i linczował, albo siedział cicho na początku i ewentualnie ratował pod koniec.

Dnia 07.07.2011 o 09:04, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Dlatego też , na chwilę
obecną mój wzrok, kieruje się ku niemu i jest moim kandydatem do linczu.

Niezłe argumenty... o przepraszam, argument ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi na razie najbardziej rzuciło się w oczy podejrzane zachowanie Kindziuka - jak wszyscy się chyba zgodziliśmy remis jest niepożądany - Kindziukowi jako jedynemu na nim zależało. Czemu mogło tak być? W momencie, gdy rozpoczęła się dyskusja na ten temat był remis między mną a Kalenosem. Jedyną motywacją Kindziuka do przeforsowania remisu mógł być fakt, że któryś z nas (ja oczywiście mam 100 % pewności do do swej niewinności, więc zostaje Kalenos) jest jego partnerem mafijnym, a nie chcąc narażać sie na podejrzenia, wolał zdać się na ślepy los, i mieć 50 % szans na to, że kompan się uratuje.

Przeciw tej teorii działa fakt, że Kindziuk mimo wszystko wystawił się na podejrzenia, czego miał zamiar uniknąć, jeśli jest w mafii.

Więcej napiszę później, wrócę po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze scysje:
rob006-kindziuk
Magi-Kalenos
Asthariel-Renzov
win0-Kalenos

Kindziuk wczoraj jak ognia chciał uniknąć decydowania i oddał głos na nieobecnego Caela, który nie odpowiedział na to z wiadomych względów. Wygodne to i załatwia pierwszy dzień. Do tego propaguje szkodliwą praktykę remisowania, naiwnie ją tłumacząc.

Asthariel rzuca pomysłem - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58257. Niby niewinne zdanko, a może promieniować na dzień dzisiejszy. Taka sprytna próba przekazu podświadomego. Do tego na końcu osłabiona, więc jak ktoś podniesie to jako zarzut - można łatwo wyśmiać.

Na koniec Alexei - to że nie był dostępny wczoraj w żaden sposób nie determinuje jego roli, więc nie można odsuwać go z kręgu podejrzeń z tego względu. Wskazuje, że głosowałby na Renzova co wydaje się podejrzane. Wygląda to podejrzanie, bo na tegoż poszło najwięcej głosów. Gdzie lepiej się ukryć niż w tłumie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 11:18, Kukowsky napisał:

win0 - spokojne wejście w początek edycji, spokojna gra fabularna.

Wszedłem w nią jak w masło ;>

Dnia 07.07.2011 o 11:18, Kukowsky napisał:

Wprowadza remis w
głosowaniu poprzez głosowanie na Kalenosa, dodatkowo rzuca rozpiskami, bo Windows jak
zwykle to taki komputerek nasz kochany.

;*

Dnia 07.07.2011 o 11:18, Kukowsky napisał:

Był obecny do końca głosowania, zaznaczył to
swoim stwierdzeniem, że kindziukowi odjebało. ;)

Nie zgodzisz się?

Dnia 07.07.2011 o 11:18, Kukowsky napisał:

Nie angażował się jednak w zmiany w
końcowych minutach

Angażował, ale nieudolnie ;P

Dnia 07.07.2011 o 11:18, Kukowsky napisał:

więc śmiem twierdzić, że jeśli jest mafiosem to z całą pewnością
jego partnerem nie jest ktoś z potrójnego remisu.

Skoro chciałem zmienić głos o 22:02 to chyba jednak się angażowałem.

Dnia 07.07.2011 o 11:18, Kukowsky napisał:

Dopiero minutkę po czasie oddaję dobitkę
na Renzova, która tak właściwie nie zmienia nic.

Na szczęście moja zmiana nie była potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 11:18, Kukowsky napisał:

rob006 - grę rozpoczął dzień później, jeśli chodzi o grę fabularną to nie wyróżnił się.
Głosuje na mnie, bo mu się moje uwagi o krasnoludzkich jajkach nie podobały. Nie wiem,
może jakieś kompleksy ma. Nie winię go za to. ;)


Po prostu nie przepadam za kochającymi inaczej. ;]

A co do Alexei''a, radziłbym się wstrzymać z jego uniewinnianiem. Po pierwsze, jeśli mówi prawdę, to jego wczorajsza nieobecność była niezależna od tego czy byłby mafią czy nie, więc nie warto się tym kierować. Po drugie, z tego co pamiętam już raz mu się zdarzyło, będąc mafią, przez pierwszy dzień celowo symulować nieobecność, żeby pozbyć się podejrzeń ("w końcu gdyby był mafią, nie olewałby tak gry"), więc równie dobrze mógłby zrobić to też tym razem. Tym bardziej, że mimowolnie wręcz wprost zasugerował, że nie dostał żadnej roli od MG, a jak widać kilka osób łyknęło to jak pelikany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 13:00, windows00 napisał:

Nie zgodzisz się?

Zgodzę się. Zwyczajny banialuk ze strony kindziuxxa. Coś jakby się na Phelci wzorował.

Dnia 07.07.2011 o 13:00, windows00 napisał:

Skoro chciałem zmienić głos o 22:02 to chyba jednak się angażowałem.

Po czasie się nie liczy. Byłeś obecny cały czas. Gdyby Twój potencjalny partner był zagrożony to podejrzewam interweniowałbyś wcześniej, bo miałeś ku temu możliwość.

Dnia 07.07.2011 o 13:00, windows00 napisał:

Na szczęście moja zmiana nie była potrzebna.

Szczęściem nazywasz to, że część graczy zbłądziła w ostatnich minutach i zlinczowała niewinnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 13:25, Kukowsky napisał:

Szczęściem nazywasz to, że część graczy zbłądziła w ostatnich minutach i zlinczowała
niewinnego?

Masz mnie! ;(

To, że nie doszło do remisu, ofkoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * *
LINCZ-> Shudo

Taki ze mnie okropny typ, że wysuwam Shuda na zdecydowane prowadzenie. Przepraszam za to, że już drugi raz nie mogą być w pełni obecny w godzinach wieczornych. Za młodu człowiek miał więcej czasu na mafię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 16:07, windows00 napisał:

Życie mi ratujesz ;*

Nie przesadzaj z tymi buziaki, bo się zaraz Rob do Ciebie przywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna maleńka dawka hipotez ode mnie - teraz na celownik biorę Kalenosa.

Wczoraj jeszcze przypuszczałem, że jest niewinny, bo nikt nie chciał go ratować. Jeśli się jednak przyjmie, że jest z Kindziukiem we wspólnictwie, to chęć tego drugiego do remisu też może być próbą ratunku.
Coś, na co zwrócił uwagę Win0 - fabularnie stwierdza, że nie wierzy w winę Magi, a oddaje na nią głos bez żadnego uzasadnienia. To wywołuje podejrzenia Win0. Kalenos pisze, że nie wierzy również w winę Win0, a niedługo później jednak oddaje na niego głos, "bo coś kombinuje". Na samym końcu przystaje na moją propozycje zlinczowania Renzova, i tak ratujemy się obaj.

Jeśli jest w mafii, jest duże prawdopodobieństwo, że razem z Kindziukiemł. Jeśli Kalenos jest winny, to niewinni są raczej Win0 i Magi, którzy chcieli na niego głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja se zrobię tak:

lincz --> Alexei

Bo mi dziwnie śmierdzi jego absencja. Mam nadzieję że dzisiaj wcześniej wróci z pracy i powie coś ciekawego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część trzecia - Alexiei

W swoim poście w zasadzie podejrzewa każdego i nikogo. Z podejrzeń zwalania właściwie tylko Magi, Wayzina, i Kuka. Oddaje głos na Win0, z moim zdaniem dość słabymi przesłankami, ponieważ to nie on chciał przełamać remis, tylko Avalon to zaczął. Gdyby Avalon nie oddał głosu na Renzova, to Win0 prawdopodobnie nic by nie zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra no to daliście materiału do analizy :)
zaczynamy od głosowań

1. Asthariel-> Avalon (1) 15:43
2. Kuk - > Asthariel(1) 16:17
3. Kalenos -> Magi (1) 16:21
4. Magi -> Kalenos(1) 16:53
5. Renzov -> Asthariel(2) 17:04
6. kindziuk ->Cael(1) 17:13
7. rob -> kuk(1) 18:23
8. win0 -> kalenos(2) 20:06
9. kalenos -> win0 (1) 20:40 ZMIANA!
10. Avalon -> Renzov (1)21:52
11. kalenos -> Renzov (2) 21:56 ZMIANA!
12. Shudo -> Renzov (3) 21:58
13. Asthariel ->Renzov(4) 21:58 ZMIANA!
14. Renzov -> kalenos(3) 22:01
i tu się zakończyło głosowanie ale po nim:
15. win0->Renzov(5) 22:02
16. Alexei -> Renzov 22:37 !!

wczoraj mimo niepozornego dnia po godz. 20 zaczęło sie dziać jendak najważniejsza była końcówka:
Avalon, kalenos, Shudo, ASthariel, win0 i Alexei rzucili się na Renzova na podstawie słabego argumentu Avalona, z tej grupy mogę uniewinnić Asthariel, bo ratował tyłek, natomiast najbardziej wyyróżnił się nam wieczny podejrzany win0, czyżby chciał mieć pewność że jego potencjalny partner nie zostanie zremisowany? Tylko dlaczego oddał głos po czasie, fakt 1 minuta ale też coś to ma na rzeczy, bo nic nie jest bez przypadku.
Kolejną rzeczą jest post Magi... tak dokładnie to nie wiem co on może znaczyć zwłaszcza że już było sporo po głosowaniu, może to zwykły fail a może coś więcej
jest jeszcze Alexiej, ale jako że wiem co to znaczy pracować może nie mieć dzieci i siedzieć do 23 ale rozumiem go doskonale więc powiedzmy że wczoraj tylko zassał.

tak więc z wczoraj zostaje 3 podejrzanych, win0-kalenos-magi z czego najbardziej prawdopodobna jest gra kalenos-win0, bo para magi - win0 jakoś nie wydaje mi się, a magi-kalenos nie pozwoliłaby sobie na takie lekkomyślne zostawienie głosu na partnerze, jednak zawsze może być ktoś czwarty.

tyle z wieczora czas na to co się działo dzieje dzisiaj

zaczniemy od
@alexei
"Interesujące jest to, że oddał ostatniego posta o 22.31 i nie czekał na wyniki, mimo iż to tylko pół godziny."
czekałem do 23:05 :), później sprawdziłem wyniki na fonie, bo rano trzeba wstać.

@kalenos
" Bezsensownie IMHO zagłosował na Caela .Co jest dziwne..Ale dziś dam mu spokój."
jakoś nie rozumiem tego argumentu, skro zagłosowałem bezsensownie to czy zrobiłto umyślnie (bo tak zrobiem) by nie mieć krwi na łapach i móc następnego dnia na czysto się przyglądać , czy może dlatego aby nie wzbudzać podejrzeń i siedzieć cicho jako mafia?, a może nie miałeś co ciekawego napisać więc napisałeś to?

@kuk
"kindziuk - Dziwny pierwszy lincz na Caela. Dodatkowo dziwi mnie to, że ewentualność potrójnego remisu uważa za dobrą opcję!"

i tak uważałem bo jak widzisz w momencie gdy jest remis zaczyna się coś dziać ludzie zaczynają kombinować przez co mogą popełnić błąd.. jak choćby windows ze swoją zmianą linczu minutę po czasie (jednak nie wiem czy to nie było zamierzone w końcu to win0 )

@win0
"kindziuk - to z remisem i naiwnym tłumaczeniem"
naiwne, czy nie coś się zaczęło dziać jak remis był za długo i padł niewinny do tego pojawiły się głosy po czasie, ale o tym już wiesz :)


To teraz krótko o każdym:

win0

i to jest największy problem edycji, każdej, bo wpadka wpadką na tyle niewielka że może być w granicach błędu, jednakże intencja jest jasna chęć uratowania kalenosa, a więc wolał aby to się zakończyło po jego myśli a właśnie mafii zależy aby mordy były jak najbardziej po jego myśli, tak czy inaczej - podejrzany

Asthariel

Po wczorajszym jestem go w stanie uniewinnić bo ratował tyłek, fakt że atakował niewinnego, ale nie wystawiałby się tak 1 dnia, nie tak szybko, chciał mieć pewność co do przewagi głosów.

Alexei Kaumanavardze

nie licząc oddanego głosu na dłuuugo po zakończeniu głosowania i napisaniu jednej analizy, też niby zauważa win0 i kalenosa jako parę, ale jednak może on wie więcej i chciałby odwrócić naszą uwagę, praca pracą, ale to juz było balansowanie na granicy, jednak dzisiaj tymczasowo niewinny


Kalenos

Po wczorajszym prawie pewnym jest że to on jest w mafii, starał się być na uboczu, jednak zmieniał głos więcej niż jeden raz, na co należy zwrócić uwagę, albo jest bardzo ale to bardzo nierozgarniętym miastowym albo takiego właśnie gra, moim zdaniem to drugie i na niego raczej poleci mój głos.

Cael

niewinny nie olałby tak gry, - ma ktoś do niego kontakt, czy w ogóle potwierdził uczestnictwo w grze, i czy wie że gramy?

Magi

Magi, niby wszystko ładnie pięknie, fabularka poprowadzona bez zastrzeżeń, tylko nie rozumiem tego końcowego posta po głosowaniu? albo można przyjąć że faktycznie nie najlepiej się czułaś, jednak nie mamy możliwości sprawdzenia, albo grasz chociaż bardziej wyglądasz na miasto inż grającą mafię.


Shudo

uniewinnił 4 osoby i dalej słuch po nim zaginął, zostaje jako podejrzany

Kukowsky
pewny miastowy, albo gra bardzo dobrze, albo fantastycznie się kryje, jednak w jego grze nie można znaleźć żadnego błędu więć na dzień dzisiejszy - niewinny

rob006
Tu jest ten zachlejmorda dzad! głosuje na kuka i dalej nic nie robi, jedynie dzisiaj każe przypatrzeć się wczorajszemu synowi marnotrawnemu alexeiowi, w sumie jest to dobry pomysł jednak wątpię aby mafia aż tak ryzykowała. - niewinny

****
no to teraz mogę zjeść po pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku stwierdziłem, że win0 jest niewinny, bo nieźle kombinuje by złapać zdrajcę, natomiast później wywnioskowałem jaki może być jego prawdziwy plan.
Wina "planem" było złapanie w przynęte mafioza.Oskarżył Magi ale w głupawy sposób i czekał, aż mafia się pod to podczepi. Ja oskarżyłem Magi potem o coś kompletnie innego i on mówi mi, że wpadłem w jego pułapkę i specjalnie oskarżyłem ją o coś innego, by się nie podszywać, ale prawdy w tym jest zero, tylko on próbuje mnie wrobić.
Według mnie prawdziwym planem wina było to:
1. Nastawienie tej "pułapki".
2. Poczekanie, aż ktoś też oskarży Magi.
3. Śmierć Magi w linczu. (To mu się nie udało.)
4. Zrzucenie wszystkich podejrzeń na tego kto wpadł w jego "pułapkę"
5. Śmierć tego kogoś czyli mnie.
I tym sposobem zginęło by czterech mieszkańców, bo jeszcze mordy, przecież by były, a pewnie gdzieś w środku planu zginąłby jeszcze jakiś inny mieszkaniec np Renzov czyli, była duża szansa, by w tym planie zginęło 6 osób!
Kalenos Rzygwtył nieświadomie wypił dziś osiem kufli piwa i trochę gnomiego koniaku... - Coś źle się czuje - rzekł Kalenos i zasnął na krześle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 18:16, Kalenos napisał:


Nie kupuję tego. W takim razie mi przypomnij, czemu oddałeś głos na Magi? W poście nie uzasadniłeś tego w żaden sposób, a nie chce mi się przeszukiwać pozostałych.

Sam plan o którym piszesz, ten chytrego Win0 - mafioza jest naiwny, delikatnie mówiąc. Win0 jest za dobrym graczem, żeby coś takiego odwalić, przy 1 % szansie powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 18:07, kindziukxxx napisał:


wczoraj mimo niepozornego dnia po godz. 20 zaczęło sie dziać jendak najważniejsza była
końcówka:
Avalon, kalenos, Shudo, ASthariel, win0 i Alexei rzucili się na Renzova na podstawie
słabego argumentu Avalona, z tej grupy mogę uniewinnić Asthariel, bo ratował tyłek, natomiast
najbardziej wyyróżnił się nam wieczny podejrzany win0, czyżby chciał mieć pewność że
jego potencjalny partner nie zostanie zremisowany? Tylko dlaczego oddał głos po czasie,
fakt 1 minuta ale też coś to ma na rzeczy, bo nic nie jest bez przypadku.
Kolejną rzeczą jest post Magi... tak dokładnie to nie wiem co on może znaczyć zwłaszcza
że już było sporo po głosowaniu, może to zwykły fail a może coś więcej
jest jeszcze Alexiej, ale jako że wiem co to znaczy pracować może nie mieć dzieci i siedzieć
do 23 ale rozumiem go doskonale więc powiedzmy że wczoraj tylko zassał.

tak więc z wczoraj zostaje 3 podejrzanych, win0-kalenos-magi z czego najbardziej prawdopodobna
jest gra kalenos-win0, bo para magi - win0 jakoś nie wydaje mi się, a magi-kalenos nie
pozwoliłaby sobie na takie lekkomyślne zostawienie głosu na partnerze, jednak zawsze
może być ktoś czwarty.

Naprawdę myślisz, że jest sens podejrzewać Win0 i Magi tylko dlatego, że oddali głosy za późno? Że to sprytny plan? Jaki miałoby to sens?

Dnia 07.07.2011 o 18:07, kindziukxxx napisał:

tyle z wieczora czas na to co się działo dzieje dzisiaj

Dnia 07.07.2011 o 18:07, kindziukxxx napisał:


@kalenos
" Bezsensownie IMHO zagłosował na Caela .Co jest dziwne..Ale dziś dam mu spokój."
jakoś nie rozumiem tego argumentu, skro zagłosowałem bezsensownie to czy zrobiłto umyślnie
(bo tak zrobiem) by nie mieć krwi na łapach i móc następnego dnia na czysto się przyglądać
, czy może dlatego aby nie wzbudzać podejrzeń i siedzieć cicho jako mafia?, a może nie
miałeś co ciekawego napisać więc napisałeś to?

A czemu przyłączenie sie do zlinczowania kogokolwiek miałoby rzucać na ciebie podejrzenia? Czy widzisz, żeby ktoś był dziś podejrzewany TYLKO DLATEGO, że pomógł utłuc niewinnego? To się nigdy nie zdarza. Gdyby kazdy chciał chować głowę w piasek, i uciekał od odpowiedzialność za lincz, to miasto nigdy nie wygrałoby żadnej gry.

Dnia 07.07.2011 o 18:07, kindziukxxx napisał:

@kuk
"kindziuk - Dziwny pierwszy lincz na Caela. Dodatkowo dziwi mnie to, że ewentualność
potrójnego remisu uważa za dobrą opcję!"

i tak uważałem bo jak widzisz w momencie gdy jest remis zaczyna się coś dziać ludzie
zaczynają kombinować przez co mogą popełnić błąd.. jak choćby windows ze swoją zmianą
linczu minutę po czasie (jednak nie wiem czy to nie było zamierzone w końcu to win0 )

Przypadki. Się. Zdarzają.

Dnia 07.07.2011 o 18:07, kindziukxxx napisał:

@win0
"kindziuk - to z remisem i naiwnym tłumaczeniem"
naiwne, czy nie coś się zaczęło dziać jak remis był za długo i padł niewinny do tego
pojawiły się głosy po czasie, ale o tym już wiesz :)

Ale tobie zależało na remisie do końca - czyli chciałeś, żeby było losowanie ofiary, a z tego niewiele by wynikło.

Dnia 07.07.2011 o 18:07, kindziukxxx napisał:


To teraz krótko o każdym:

win0

i to jest największy problem edycji, każdej, bo wpadka wpadką na tyle niewielka że może
być w granicach błędu, jednakże intencja jest jasna chęć uratowania kalenosa, a więc
wolał aby to się zakończyło po jego myśli a właśnie mafii zależy aby mordy były jak najbardziej
po jego myśli, tak czy inaczej - podejrzany

Czy to naprawdę tak podejrzane, że chciał upewnić się co do wyniku losowania? Zawsze było prawdopodobieństwo, że np. w ostatnim momencie oddasz głos na kogoś innego, ktoś inny się przyłączy, i znów będzie remis.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 18:27, Asthariel napisał:

Nie kupuję tego. W takim razie mi przypomnij, czemu oddałeś głos na Magi? W poście nie
uzasadniłeś tego w żaden sposób, a nie chce mi się przeszukiwać pozostałych.

Mój lincz na Magi był fabularny.

Dnia 07.07.2011 o 18:27, Asthariel napisał:

Sam plan o którym piszesz, ten chytrego Win0 - mafioza jest naiwny, delikatnie mówiąc.
Win0 jest za dobrym graczem, żeby coś takiego odwalić, przy 1 % szansie powodzenia.

No cóż, ja myśle, że win0 jednak tak odwalił ale to już moja opinia.

* * *
A tak wogóle, bo zapomniałem w poprzednim poście.
Lincz -----> win0
Ostrzegam, że mi się coś internet psuje i niewiem w związku z tym czy dzisiaj jeszcze coś napisze.
* * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 18:38, Kalenos napisał:

* * *


To odwołam się do innej logiki - jesteś mało doświadczonym graczem, i dopiero uczysz się grać. Ale czy widzisz, by ktokolwiek z reszty graczy podzielał twój tok rozumowania odnośnie Wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 18:33, Asthariel napisał:

Naprawdę myślisz, że jest sens podejrzewać Win0 i Magi tylko dlatego, że oddali głosy
za późno? Że to sprytny plan? Jaki miałoby to sens?

magi o fakt oddania głosu a dokładniej powtórzenia go na około 30 min po głosowaniu.
win0 jest zawsze podejrzany a jak już jest taka akcja to tym bardziej.

Dnia 07.07.2011 o 18:33, Asthariel napisał:

A czemu przyłączenie sie do zlinczowania kogokolwiek miałoby rzucać na ciebie podejrzenia?
Czy widzisz, żeby ktoś był dziś podejrzewany TYLKO DLATEGO, że pomógł utłuc niewinnego?
To się nigdy nie zdarza. Gdyby kazdy chciał chować głowę w piasek, i uciekał od odpowiedzialność
za lincz, to miasto nigdy nie wygrałoby żadnej gry.

ale nie pierwszego dnia.. taki Cael prawie zawsze unika głosowania pierwszego dnia i żyje? i chodzi tu o całkowitą niepewność, a lincze fabularne są mało celne, a remis jest już ciekawszą opcją bo mając kilka osób do losowania zawsze jedną z nich może być mafia a wtedy zaczyna się kombinowanie

Dnia 07.07.2011 o 18:33, Asthariel napisał:

Ale tobie zależało na remisie do końca - czyli chciałeś, żeby było losowanie ofiary,
a z tego niewiele by wynikło.


to miałem napisać wprost, chcę remis, bo może przy okazji uda się trafić mafioze a z tego może wyniknąć ich mieszanie przy głosowaniu co ostatecznie powinno doprowadzić do znalezienia mafii w dniu pierwszym?

Dnia 07.07.2011 o 18:33, Asthariel napisał:

Czy to naprawdę tak podejrzane, że chciał upewnić się co do wyniku losowania? Zawsze
było prawdopodobieństwo, że np. w ostatnim momencie oddasz głos na kogoś innego, ktoś
inny się przyłączy, i znów będzie remis.


mógł, ale to win0 on na pewno miał w tym więcej intencji tylko dlatego że on to on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się