Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 21:36, rob006 napisał:

skłaniałbym się ku temu pierwszemu, bo o ile Kindziuk po prostu lami, :P

ej, to że się staram szukać błędów u win0 nie znaczy że od razu lamię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:36, rob006 napisał:

Coś ty się tak tego Shudo uczepiła? :D

No tak jakoś, pisałam o tym wcześniej :P Nic nowego się od tej pory na niego nie pojawiło, a jedynym argumentem na jego korzyść jest jego milczenie. Ale mafia przecież też może przyssać.
>Jak się nie pojawi do końca dnia, to i tak załapie

Dnia 07.07.2011 o 21:36, rob006 napisał:

się na autolincz, a jak się w ostatniej chwili pojawi, to przecież jutro też jest dzień.

Dzień w plecy, jeżeli moje podejrzenia są słuszne.

Dnia 07.07.2011 o 21:36, rob006 napisał:

Jak dla mnie dzisiaj powinniśmy sprawdzić kogoś właśnie z dwójki Alexei - Kindziuk. I
skłaniałbym się ku temu pierwszemu, bo o ile Kindziuk po prostu lami, :P to Alexei wydaje
się zwyczajnie kręcić...

Tu się zgadzam na całej linii, zresztą o Alexeiu też pisałam w poście z linczem. Ale się podczepiacie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:38, kindziukxxx napisał:


> skłaniałbym się ku temu pierwszemu, bo o ile Kindziuk po prostu lami, :P
ej, to że się staram szukać błędów u win0 nie znaczy że od razu lamię :)


Lamisz od początku, najpierw odcięcie się od linczu pierwszego dnia, później wyskok z remisem, a następnie teorie, które same sobie zaprzeczają... Ogólnie dużo tego, może dlatego że dużo piszesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:40, Magwisienka napisał:

Dzień w plecy, jeżeli moje podejrzenia są słuszne.


No, a jeśli nie są słuszne to mamy dzień w plecy linczując Shudo. Ryzyk-fizyk, takie życie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rob

każdy ma czasem dzień wolny. Pracowałem w niedzielę, moja żona z dziećmi pojechała do dziadków a ja miałem czas dla siebie;) Ot, proste i logiczne:)

AsthaRiel

nie wiem dlaczego, ale u mnie twoje r wygląda jak n A już wczesniej Ci pisałem, miliard postów na minutę sto podejżeń i zero konkretów. Ot, taki masz styl, jak napisałeś. Jeżeli zagłosujecie na mnie, zobaczycie że jestem niewinny, ale to już Wasza brocha:) Gdy zacząłem grać, mafia wmanewrowała mnie i wrobiła. Po prostu świetnie:)) Wspomnijcie mój Typ, kiedy(jeżeli) już odejdę:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:43, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Gdy zacząłem
grać, mafia wmanewrowała mnie i wrobiła. Po prostu świetnie:)) Wspomnijcie mój Typ, kiedy(jeżeli)
już odejdę:))


Mafia, czyli kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jestem niewinny to chciałbym zauważyć jedną rzecz. Komu najbardziej zależy na moim linczu?? Robowi. I ponieważ, jeżeli mu uwierzycie, to nic to nie zmieni to zmina

lincz --> Alexei Kaumanavardze

P.S.

Najpierw wymyślacie sobie jakieś dziwne nicki, które przeczą zasadom normalnego słownictwa, potem czepiacie się o ich przeinaczacie, a mojego nawet nie piszecie;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 21:43, Alexei_Kaumanavardze napisał:


nie wiem dlaczego, ale u mnie twoje r wygląda jak n A już wczesniej Ci pisałem, miliard
postów na minutę sto podejżeń i zero konkretów. Ot, taki masz styl, jak napisałeś. Jeżeli
zagłosujecie na mnie, zobaczycie że jestem niewinny, ale to już Wasza brocha:) Gdy zacząłem
grać, mafia wmanewrowała mnie i wrobiła. Po prostu świetnie:)) Wspomnijcie mój Typ, kiedy(jeżeli)
już odejdę:))


Znów pytam - jakie sto podejrzeń? Najpierw zwróciłem uwagę na Kalenosa, potem na ciebie i Kindziukxxxa. To nazywasz manią prześladowczą? I kto tu gra na błazna? ;-P

I jak mafia mogła cię wmanewrować? Twój szef to Don Corleone? I, ostatnie, acz równie ważne, czemu tak się cieszysz, że giniesz? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 21:46, Alexei_Kaumanavardze napisał:


lincz --> Alexei Kaumanavardze

P.S.


Próbujesz nas wziąć na litość? Krasnoludy są bezlitosne! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:46, rob006 napisał:

> Gdy zacząłem
> grać, mafia wmanewrowała mnie i wrobiła. Po prostu świetnie:)) Wspomnijcie mój Typ,
kiedy(jeżeli)
> już odejdę:))

Mafia, czyli kto?


Już nie ważne, widzę że chodzi o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:46, rob006 napisał:

> Gdy zacząłem
> grać, mafia wmanewrowała mnie i wrobiła. Po prostu świetnie:)) Wspomnijcie mój Typ,
kiedy(jeżeli)
> już odejdę:))

Mafia, czyli kto?

Na chwilę obecną??

Ci którzy narobili namieszania, czyli Ty z Astharielem, czy jak mu tam:) Ja wiem, że jestem niewinny i wiem, że już nie będę mógł nikomu POMÓC jeżeli odejdę:) Komuś zależy na mojej śmierci i mnie atakuje:) Dodajcie 2 do 2 i otrzymacie wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:47, Asthariel napisał:


>
> lincz --> Alexei Kaumanavardze
>
> P.S.
>

Próbujesz nas wziąć na litość? Krasnoludy są bezlitosne! :-)


Chyba elficcy zdrajcy, ale poczekacie i zobaczycie kto jest najprawdziwszym krasnoludem. Mi zależy może i tylko na złocie i alkoholu, ale jestem nieprzekupny:)

I nikogo nie biorę na litość... Po prostu jeżeli jakimś cudem wytworzyłby się remis to miasto miałoby przechlapane, a mafii może na nim zależeć. Wtedy mieliby wygraną w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:46, Asthariel napisał:


>
> nie wiem dlaczego, ale u mnie twoje r wygląda jak n A już wczesniej Ci pisałem,
miliard
> postów na minutę sto podejżeń i zero konkretów. Ot, taki masz styl, jak napisałeś.
Jeżeli
> zagłosujecie na mnie, zobaczycie że jestem niewinny, ale to już Wasza brocha:) Gdy
zacząłem
> grać, mafia wmanewrowała mnie i wrobiła. Po prostu świetnie:)) Wspomnijcie mój Typ,
kiedy(jeżeli)
> już odejdę:))

Znów pytam - jakie sto podejrzeń? Najpierw zwróciłem uwagę na Kalenosa, potem na ciebie
i Kindziukxxxa. To nazywasz manią prześladowczą? I kto tu gra na błazna? ;-P


Zobacz swoje posty. W każdym masz nową teorię, albo się kogoś czepiasz. Niby jesteś dociekliwy, ale jak ktoś chwycił za pochodnie i widły to pierwszy ruszyłeś za nim:)

Dnia 07.07.2011 o 21:46, Asthariel napisał:

I jak mafia mogła cię wmanewrować? Twój szef to Don Corleone? I, ostatnie, acz równie
ważne, czemu tak się cieszysz, że giniesz? ;-P


Bo mam nadzieję, że zamieszanie które staram się zrobić, pomoże miastu znaleźć zdrajców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:48, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Ci którzy narobili namieszania, czyli Ty z Astharielem, czy jak mu tam:)


A jakiego ja zamieszania narobiłem? Czepiałem się tylko Kindziuka i rzucałem podejrzenia w twoją stronę, to chyba normalne w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 21:53, rob006 napisał:

> Ci którzy narobili namieszania, czyli Ty z Astharielem, czy jak mu tam:)

A jakiego ja zamieszania narobiłem? Czepiałem się tylko Kindziuka i rzucałem podejrzenia
w twoją stronę, to chyba normalne w tej grze.

No i doprowadziłeś w ostatniej chwili praktycznie do mojego linczu:)) Chcę Ci pogratulować świetnej gry. Albo jesteś genialnym mafiozem, albo kompletnym głupcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się