Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2011 o 19:35, Asthariel napisał:

>
> > A co jest w mojej teorii naciągane? Że udawał nieobecność? Już raz mu się zdarzyło...

>
> no właśnie to...
A jeśli Win0 jest niewinny, co zapewne się okaże, jeśli uda ci się doprowadzić do linczu,
to z kim widziałbyś Kalenosa w parze z mafią? Shudo? Alexiei?


kalenos napewno jest tym cichszym, tylko problem w tym ze nie mamy już dostatku doświadczonych graczy, jest alexei i kuk i obaj na niego (kalenosa) nie głosowali... z czego w takim wypadku obaj są równie podejrzani bo jednego nie ma a drugi wychodzi na wieczory..

Rob
to na tamtym zakończmy bo już nic z tej dyskusji nie wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kolejną rzeczą jest post Magi... tak dokładnie to nie wiem co on może znaczyć zwłaszcza że już było sporo po głosowaniu, może to zwykły fail a może coś więcej
Jup, to był zwykły fail. Widziałam, jak rozwija się sytuacja z linczowaniem Renzova, a nie sądziłam wtedy, że jest on w mafii. W milionem młotków w głowie ciężko mi było przelać swoje myśli na posta, dlatego napisałam prosto z mostu, że linczowanie Renzova nie wydaje mi się najlepszych pomysłem. Fail zaliczyłam, bo zupełnie nie skontrolowałam czasu, myślałam, że jest jeszcze parę minut na głosowanie.
>tak więc z wczoraj zostaje 3 podejrzanych, win0-kalenos-magi z czego najbardziej prawdopodobna jest gra kalenos-win0, bo para magi - win0 jakoś nie wydaje mi się, a magi-kalenos nie pozwoliłaby sobie na takie lekkomyślne zostawienie głosu na partnerze, jednak zawsze może być ktoś czwarty.
Skoro nie pasuję do żadnej z tych par, to co w ogóle robię w tym zestawieniu?
>magi o fakt oddania głosu a dokładniej powtórzenia go na około 30 min po głosowaniu.
Komon, to było 5 minut... Co chcesz osiągnąć przeinaczając to?

Kalenos--->
>Magi- Skoro Astharath jeszcze żyje to oznacza, że nie mogłaś otruć Zendemiona- powiedział uśmiechając się Kalenos Rzygwtył. Narazie dam ci spokój.
Naprawdę próbowałam, ale nie wiem, co fakt, że Asthariel nadal żyje, ma wspólnego z tym, że nie zabiłam Zandemiona? Wyjaśnij szerzej, bo nie wiem, co mam o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 19:56, Magwisienka napisał:

Jup, to był zwykły fail. Widziałam, jak rozwija się sytuacja z linczowaniem Renzova,
a nie sądziłam wtedy, że jest on w mafii. W milionem młotków w głowie ciężko mi było
przelać swoje myśli na posta, dlatego napisałam prosto z mostu, że linczowanie Renzova
nie wydaje mi się najlepszych pomysłem. Fail zaliczyłam, bo zupełnie nie skontrolowałam
czasu, myślałam, że jest jeszcze parę minut na głosowanie.

tak czy inaczej mnie w swoim czasie za takie faile (no może troszkę większe) dostawało się bezlitośnie lincze.

Dnia 07.07.2011 o 19:56, Magwisienka napisał:

Skoro nie pasuję do żadnej z tych par, to co w ogóle robię w tym zestawieniu?

bo zawsze jest prawdopodobieństwo że masz jakiegoś partnera

Dnia 07.07.2011 o 19:56, Magwisienka napisał:

>magi o fakt oddania głosu a dokładniej powtórzenia go na około 30 min po głosowaniu.
Komon, to było 5 minut... Co chcesz osiągnąć przeinaczając to?

dobra alex miał 30 min nie Ty my Bad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, ufff... Muszę zaraz iść do sklepu, ale wrócę, więc króciutko.

rob

Jezus maria boska przenajświętsza, chodziło mi o kindziuxxxa :( Sorry za pomyłkę, tak jak mówiłem pisałem na spontanie i przypadkiem mi wyszła szersza analiza, także wybacz. A i z tego co pamiętam byłem wtedy z Tobą w parze. Ale jeżeli bym symulował, to obserwowałbym temat, a nie pojawiał się na chwilę i znikał. Napisałem pierwszego posta, jak tylko zorientowałem się o rozpoczęciu gry, a potem chciałem aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach. No niestetynie pozwoliła mi na to praca.

Magi ( i inni)

Na razie jest zbyt mało danych i trudno kogoś osądzać. Nie mniej jednak, te osoby wydały mi się najbardziej podejżane, a głosuję na win-a bo on najbardziej. Mogę offkoz się mylić:) Dlatego też lincz ma formę głosowania i zdanie takiego głupka jak ja, może się nie liczyć:)

Kuk

I ja się do tego apelu przyłączam, żyjemy w wieku.. szczura (Pratchett się kłania) i na prawdę jest wiele możliwości, aby bez zbędnego wysiłku ułatwić ludziom życie.

Win

Możliwe, że robiłeś to lub to. Gdy niegdyś grałem mafią, nieraz głosowaliśmy na siebie, a potem to zmienialiśmy pod płaszczykiem troski o brak remisu. Poza tym, na chwilę obecną trudno o szerszy zakres argumentów, chyba że przedstawisz własne;) A to co powiedział Ashtriael... A może to furtka, żebyś potem mógł się ratować?

Kindziuk

Może tak, może nie... Nie głosuję na Ciebie, bo to słaby argument.

Asthariel

Chołpie, co pięc minut zarzucasz nas nowymi hipotezami. Albo jesteś z mafii i próbujesz zrobić nam wodę z mózgów, albo chcesz się wykazać i strzelasz na oślep ślepakami bo nic nie masz. ALbo też jesteś katanim, a wtedy to już na prawdę żal.

Ogólnie to właśnie coraz bardziej mnie Asthariel zastanawia. O co mu właściwie chodzi. Co post to nowe podejżenia.... Zastanowię się w drodze po Colę bo zaraz uschnę z pragnienia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 20:13, Alexei_Kaumanavardze napisał:


Ogólnie to właśnie coraz bardziej mnie Asthariel zastanawia. O co mu właściwie chodzi.
Co post to nowe podejżenia.... Zastanowię się w drodze po Colę bo zaraz uschnę z pragnienia;p


Jestem dziwakiem - nie chciało mi się pisać ściany tekstu, jak zazwyczaj wyglądają analizy w tym temacie, tylko po kolei zająć się osobami, które najbardziej podejrzewam. Jeszcze jakieś zarzuty co do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:13, Alexei_Kaumanavardze napisał:

A i z tego co pamiętam byłem wtedy z Tobą w parze.

Na pewno nie, wybiłbym ci ten pomysł z głowy :D

Dnia 07.07.2011 o 20:13, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Ale jeżeli bym symulował, to obserwowałbym
temat, a nie pojawiał się na chwilę i znikał.

Gdy pisałem o symulowaniu, chodziło mi tylko o pierwszy dzień nieobecności. W końcu to trochę dziwne że wcześniej potwierdzałeś uczestnictwo w edycji, a tu nagle zaskoczenie że już się rozpoczęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:16, Asthariel napisał:


>
> Ogólnie to właśnie coraz bardziej mnie Asthariel zastanawia. O co mu właściwie chodzi.

> Co post to nowe podejżenia.... Zastanowię się w drodze po Colę bo zaraz uschnę z
pragnienia;p

Jestem dziwakiem - nie chciało mi się pisać ściany tekstu, jak zazwyczaj wyglądają analizy
w tym temacie, tylko po kolei zająć się osobami, które najbardziej podejrzewam. Jeszcze
jakieś zarzuty co do mnie?

Jako, że mam innego podejżanego, a prawo intuicji mówi żeby zawsze słuchać się pierwszej myśli, to przyjmuję do wiadomości. Byłoby jednak łatwiej, gdybyś przy okazji nie bawił się w ogarniętego manią prześladowczą paranaukowca...

Dobra, wracam za 20 minut;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sie coś jeszcze zmieni, ale na razie oddaje głos:

***

Lincz: -> Kindziuk

***

Za chęć doprowadzenia do remisu, a tym samym chaosu, a jak sam stwierdził, "pod koniec najczęściej miesza mafia". Próbuje zlinczować Win0 bez dobrych argumentów. Poza tym nie umie przekonywająco się z tego wytłumaczyć, i gubi się w zeznaniach.

Ja wierzę w niewinność Win0. Rob, Magi, dołączycie do linczowania Kindziuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:34, Asthariel napisał:

Może sie coś jeszcze zmieni, ale na razie oddaje głos:

***

Lincz: -> Kindziuk

***

Za chęć doprowadzenia do remisu, a tym samym chaosu, a jak sam stwierdził, "pod koniec
najczęściej miesza mafia". Próbuje zlinczować Win0 bez dobrych argumentów. Poza tym nie
umie przekonywająco się z tego wytłumaczyć, i gubi się w zeznaniach.

Chaos dla miasta, a chaos dla mafii to dwie inne rzeczy -.-, i linczujesz mnie za chęć ?, to gratuluje

Dnia 07.07.2011 o 20:34, Asthariel napisał:

Ja wierzę w niewinność Win0. Rob, Magi, dołączycie do linczowania Kindziuka?

wierzysz bo wiesz że znaleźć cokolwiek na win0 to nie jest łatwa sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli zbliża się czas głosowania. Mimo, że wskazywałem osoby podejrzane w świetle wczorajszego dnia, to możliwe, że będę zmuszony wskazać Shuda, żeby się ratować. Chyba, że Alexei jakoś mocniej uargumentuje swoje wątłe podejrzenia i będziecie mogli mnie z czystym sumieniem zlinczować ;>>>>

Tak jak pisałem wcześniej trzy osoby zwróciły moją uwagę: kindziuk, Alexei i Asthariel. I dziś pojawiły się przesłanki na ich niekorzyść. Pierwszy ma wyraźny kompleks związany z moją osobą. Czego bym nie zrobił, będę dla niego podejrzanym i mafią. Drugi wymyślił dziś sobie linczowanie mnie bez większych przesłanek. Czyżby przewidział, że Kalenos będzie chciał się zemścić i chciał się pozbyć gracza tanim kosztem? Natomiast co do Asthariela to pojawiło się w mojej głowie podejrzenie. Dzisiaj gorliwie mnie broni przed kindziukiem i wydaje mi się to podejrzane (egocentrycznie sądzę, że może chcieć się mi przypodobać i tak kupić spokój).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2011 o 20:38, windows00 napisał:

Natomiast co do Asthariela
to pojawiło się w mojej głowie podejrzenie. Dzisiaj gorliwie mnie broni przed kindziukiem
i wydaje mi się to podejrzane (egocentrycznie sądzę, że może chcieć się mi przypodobać
i tak kupić spokój).


Ej tam, wczoraj broniłem Magi, dziś ciebie, jutro kogoś innego. Chronic Hero Syndrome ;-P

Zresztą, przecież mnie tak na poważnie chyba nie podejrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:34, Asthariel napisał:

Ja wierzę w niewinność Win0. Rob, Magi, dołączycie do linczowania Kindziuka?


Ja tam się chętnie przyłączę, ale jeszcze poczekam co powie Alexei. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:47, Asthariel napisał:

> ***
>
> Lincz ---> Kalenos
>
> ***
>

Co się skłoniło jednak do zmiany zdania?

tak czy inaczej jest to jeden z moich dwóch kandydatów a jednak win0 mimo bycia podejrzanym jest cały czas w miarę czysty, a jak kalenos okaże się niewinny to nie stracimy win0 który w takim wypadku zostanie uniewinniony... do następnego razu, a jako miastowy win0 więcej zdziała niż kalenos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2011 o 20:38, windows00 napisał:

Powoli zbliża się czas głosowania. Mimo, że wskazywałem osoby podejrzane w świetle wczorajszego
dnia, to możliwe, że będę zmuszony wskazać Shuda, żeby się ratować. Chyba, że Alexei
jakoś mocniej uargumentuje swoje wątłe podejrzenia i będziecie mogli mnie z czystym sumieniem
zlinczować ;>>>>

Tak jak pisałem wcześniej trzy osoby zwróciły moją uwagę: kindziuk, Alexei i Asthariel.
I dziś pojawiły się przesłanki na ich niekorzyść. Pierwszy ma wyraźny kompleks związany
z moją osobą. Czego bym nie zrobił, będę dla niego podejrzanym i mafią. Drugi wymyślił
dziś sobie linczowanie mnie bez większych przesłanek. Czyżby przewidział, że Kalenos
będzie chciał się zemścić i chciał się pozbyć gracza tanim kosztem? Natomiast co do Asthariela
to pojawiło się w mojej głowie podejrzenie. Dzisiaj gorliwie mnie broni przed kindziukiem
i wydaje mi się to podejrzane (egocentrycznie sądzę, że może chcieć się mi przypodobać
i tak kupić spokój).


Jakbym zmienił głos na mojego drugiego najpoważniejszego podejrzanego (Asthariel) to byłoby to podejżane. A może współpracuję z Tobą, a może z kim innym. Tak jak napisałem po przeczytaniu wczorajszych postów mam nieodparte wrażenie, że jesteś z nim w parze. Wrażenia, to nie to samo co spostrzeżenie. Wrażenie się czuje, spostrzeżenie widzi. Nie mam wielu argumentów, za którymkolwiek z Was. Po przejżeniu mojego posta stwierdzam, że do Asthariel`a pasuje jeszcze Shudo... (jak już pisałem, uniewinnił go tak samo jak i mnie, co może sugerować współpracę). Poza Tym, Asthraiel gra dokładnie tak jak napisałem, czyli na błazna... o dłuższym zastanowieniu:

Zmiana

Lincz ---> Asthraiel.


Rob

Ok, w takim razie rozumiem Twoje obawy, jednakże na prawdę nie byłem na gram.pl pierwszego dnia... niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zwrócić na coś uwagę: Jeszcze do niedawna Kindziuk i Alexiei podjerzewali te same osoby (Win0 i Kalenos: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58284
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=58304), i mieli lincze na Win0. Gdy oddałem głos na Kindziuka, ten niby milczy, ale Alexiei natychmiast mnie atakuje.
Ciekawy zbieg okoliczności, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się