Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Petycja o wprowadzenie podzialu na meskie/zenskie statusy...

968 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2007 o 16:04, hallas napisał:

> Nom. Dojdzie do niejawnych :P

Zapewne... nadzieja też matką głupich więc te jawne też się pojawią.

A, i wpadłem na pomysł oznaczenia (ale pewnie nie spodoba się większej ilości użytkowników):
kogucik czy kurka?

:D


Lepiej nie , bo na forum jest też pare kwok , dla których trzeba będzie przygotować dodatkowy znaczek . :P

Bardzo fajnie przedstawił znaczki szerszeń w temacie o statusach , a dla niecierpliwych zawsze można zaznaczyć sobie znaczek w awku.

20070731160923

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 14:19, Soleila napisał:

Odnotowane. :)


O! niesamowite, co za refleks ;P ;D
Ile to już ten wątek istnieje? Od ponad roku? ;)
Fajnie, że coś się w tym zakresie zmieni, dziękuję za dobre wieści Sol.
I różowe znaczki mogą być :)

>No już nie przesadzaj, że standardowo... ;)

A na skiny to ile już czekamy, co?
I nikt nie może sobie ustawić mojego kociaka lub ślicznych kicających owieczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:57, hallas napisał:

Mam nadzieję, że nie dojdzie do jawnych aktów dyskryminacji.


O to się nie bój. Do DLS wstęp będzie jak zwykle miała każda płeć. Już tego się dopilnuje:))

Jakkolwiek rzecz została już "przyklepana", to jednak i ja swoje "za" do pomysłu dorzucam. A co!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:58, Soleila napisał:

Nom. Dojdzie do niejawnych :P


Uh, w kontekście Twojego poprzedniego posta te słowa budza mój niepokój... mam dziwne wrażenie, że w moim koncie coś sie "zablokuje" i będe miał nie taki znaczek jak trzeba -_-
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Loool! Po ponad roku jest szansa na taki "ficzer", nareszcie :P ! Co prawda ja Monkusią nie jestem, ale mimo wszystko - czekam z niecierpliwością na widoczny podział. I to nie tylko dlatego, by ludzie nauczyli się, że z TYHEM się nie zadziera, bo to Łotysz o posturze Gimlego na sterydach (to taka aluzja do mojego faworyta podczas tegorocznego Malborka XD ) :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:56, Piotrek K. napisał:

Jak on dostanie Owce, a ja nie dostane to sie obraze!! Od razu pisze, zeby nie bylo niedomowien,
ze mnie nie ma na forum/GSie/gramircu!!


To ja też, ja też!! :D A właściwie jedynie ja, bo Wy to baranki jesteście, nie owieczki ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 15:21, Mistriel napisał:

Stanowczo jestem za. Ladnie by to u mnie brzmialo : Mistriel - Przodowniczka... ;)

Ciebie, to już chyba wszyscy mylili... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 16:40, Budo napisał:

mam dziwne wrażenie, że w moim koncie coś sie "zablokuje" i będe miał nie taki znaczek jak trzeba -_- :P

Żeby tylko ty... U mnie może pomyłkowo wpaść znaczek rodzaju nijakiego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to by się przydały podziały na męskie i żeńskie statusy no bo kobitki tez na forum są i chyba powinny coś dostać odmienne statusy a nie powinny być odrzucone :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 17:38, Sephirath napisał:

rick90 -> Oj cicho, moje lepsze ;D



"Nowsze" nie zawsze znaczy "lepsze". :P Poza tym dokładnie takie same już były...hohoho...chyba od początku istnienia tego wątku (czyli ponad rok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku, jaki sępiący innym szansy wykazania się ;-P

Musimy przekupić cukierkami jakiegoś Błękitka, żeby zrobił o tym newsa na głównej :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do wiary... w końcu się coś ruszyło. :) Teraz tylko czekać na skiny.... Tak wiem jak się da nam palec to chcemy całą rękę, jednak jak takim słodkim użytkownikom jak MY można nie dać całej ręki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:44, Kukowsky napisał:

Nie do wiary... w końcu się coś ruszyło. :) Teraz tylko czekać na skiny.... Tak wiem jak się
da nam palec to chcemy całą rękę, jednak jak takim słodkim użytkownikom jak MY można nie dać
całej ręki? :)


Ja bym Ci rękę aż do łydki oddał Kuki ;-)

No to co? Ikonki podziału, skiny, gry za wPLNy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:44, Sephirath napisał:

Jejku, jaki sępiący innym szansy wykazania się ;-P



Ty już się wykazałeś, daj szanse innym :P

Dnia 31.07.2007 o 17:44, Sephirath napisał:

Musimy przekupić cukierkami jakiegoś Błękitka, żeby zrobił o tym newsa na głównej :-P

Eeee...po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:49, rick90 napisał:

> Musimy przekupić cukierkami jakiegoś Błękitka, żeby zrobił o tym newsa na głównej :-P
Eeee...po co?


A nie wiem, jak na tysięcy użytkowników to naprawdę powoli a akcja idzie. No zobacz, dopóki Buduś nie zaczął sypać linkami w Obywatelu choćby ja nie wiedziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 15:41, Olamagato napisał:

Jest na to prosty sposób. Wystarczy żeby wystarczająco duża grupa forumowiczów (conajmniej
połowa aktywnych) chciała zmienić statusy na inne. Nie jest to niemożliwe.


Ja chcę. Wpisz mnie na listę:]

Dnia 12.07.2007 o 15:41, Olamagato napisał:

Ba mogłyby być przecież statusy wyświetlane do wyboru z zestawów(...)


Tylko z tym trzeba uważać, żeby było czytelne. Albo za Meghan_mph do wyboru feudalne i komunistyczne (ja chcę swoją baronową...), albo podział na profesje jakieś.

Mój kumpel proponował na forum, na którym pracowałam wprowadzić profesje postaci (jak wojownik, czarodziej, druid itp.) i poziomy. Po osiągnięciu 20 dostawało by się status elitarny/elitarna (np. wojownik/wojowniczka). Forum było o fantastyce, więc pasowało jak ulał. Tylko pytanie - ile na który poziom. Jakby było tyle postów co punktów doświadczenia na lvl w Dungeons&Dragons, to Budo by tu miał obecnie czwarty:]

Ogólnie, podpisuję się pod apelem. Zarówno pod statusami jak i znaczkami (a co mi tam! mogą nawet różowe być!). Pod możliwością edycji przez 10 minut - też.

BTW. jest możliwość ustawienia 100 postów na stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 20:50, Lina napisał:

Ja chcę. Wpisz mnie na listę:]


Jeśli mogę również się dopisuję o ile taka lista istnieje chociaż statusy mi nie przeszkadzają zbytnio;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:41, PRINCE JANEK napisał:

No w sumie to by się przydały podziały na męskie i żeńskie statusy no bo kobitki tez na forum


W sumie taki podział nie był by zły, ale musimy pamiętać, że nie wszyscy forumowicze będą opcję wyboru płci traktować poważnie przez co forum może przeżyć istną inwazję Tweenkich-Weenkich ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować