PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2009 o 20:19, Buhahahahaha napisał:

Mam problem... Mianowicie miałem formata PC i niestety usunąłem ważne dla mnie dane :/
Da się to jakos odzyskac?

Istnieje dużo programów do odzyskiwania, ale z tego co próbowałam to raczej mocno pokiereszowane pliki z tego wychodzą, może ktoś poleci jakiś sprawdzony:P
Jakby ci bardzo zależało (bo to ważne dane jak np.praca magisterska) to jest multum firm które zajmują sie odzyskiwaniem danych oczywiście słono każą sobie za to płacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu będą się ładowały w mojej ładowarce (uniross x-press mini) akumulatorki Pentagram infinity 2600??
Pytam, bo niestety zgubiłem instrukcje, w której była stosowna tabelka. Można to jakoś wyliczć na podst. prądu wychodzącego z ładowarki??
Wyjście napięcia jest pokazane w załączniku.

20090305210905

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera , poprze te instalowanie gier ze SeCureRomem , został mi po nim wpis i za cholerę nie mogę go usunąć .
Jakieś porady jak to dziadostwo usunąć ? Mam na myśli wpis w rejestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 11:37, Crew 900 napisał:

Cholera , poprze te instalowanie gier ze SeCureRomem , został mi po nim wpis i za cholerę
nie mogę go usunąć .
Jakieś porady jak to dziadostwo usunąć ? Mam na myśli wpis w rejestrze


Pierwszy raz spotkałem się z blokadą usuwania w edytorze rejestru. Z ciekawości poproszę o treść komunikatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:20, Crew 900 napisał:

1) po kliknięciu na klucz
2) błąd podczas próby usunięcia

Może spróbuj uzyc jakiegoś programu do usuwania błędnych wpisów.Np.CCLEANER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy karty graficzne z wentylatorkiem chodza glosno? Bo zalozyli mi w servisie nowa Ge Force 9500 GT, i slychac taki metaliczny dzwiek . Czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 13:20, Crew 900 napisał:

1) po kliknięciu na klucz
2) błąd podczas próby usunięcia


A nie dało by się tak ?

Eksportować cały rejestr. Potem edytować go w pliku tekstowym i usunąć ręcznie a potem importować z powrotem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po tym jak , bym wsadzał te wszystkie wpisy to one by się nałożyły ? Nie będzie żadnych problemów z rejestrem i nie narobi się kopii tego czy coś takiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 17:27, Crew 900 napisał:

A po tym jak , bym wsadzał te wszystkie wpisy to one by się nałożyły ? Nie będzie żadnych
problemów z rejestrem i nie narobi się kopii tego czy coś takiego ?


No właśnie to jest w tym ból że zmiany w rejestrze zachodzą natychmiast gdzie nawet nie trzeba uruchamiać ponownie kompa. Kiedyś popełniłem w nim literowy błąd i cały system siadł. To jest właśnie ryzyko
ale daj mi chwilę czasu, sprawdzę na mojej wirtualnej maszynie, jeśli padnie to dam ci znak co i jak(rym nie zamierzony).


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra inne problemy
1) Kiedyś tam zainstalowałem jakiś kompresor KGB , usunąłem go normalnie ale cały czas mam to w tym pasku : /
2) Oraz drugie , używam cały czas konta administratora , a cały czas też mam opcję uruchom jako administrator : /

20090306202945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Źródłem moich problemów jest dźwięk. Otóż mikrofon bardzo słabo wyłapuje głos. Próbowałem dostać się do opcji zaawansowanych, by tam zaznaczyć "wzmocnienie mikrofonu", ale opcje zaawansowane są niedostępne. W ogóle nie da się tego włączyć. Co może być tego przyczyną i jak przywrócić "sprawność" mikrofonowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 11:49, BoloMaster napisał:

podczas instalacji Windowsa jest taka możliwość

a jak juz system jest zainstlowany ? to jak mam to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży problem mam.
Kilka dni temu kupiłem bezprzewodową klawiaturę mode com mc 5000, zainstalowałem sobie tylko samą klawiature bo muszke mam lasterową z kabelkiem. W pierwszych mintach wszystko, włożyłem do usb kabelek od radiówki... stery się nie zainstalowały bo nie ma do visty 64 bit, ale vista sama chyba sobie z tym poradziła bo mimo tego działa klawiatura, oraz cześć klawiszy fukncyjnych... mimo to co kilkanaście minut robi się takie coś że.. nie moge kliknać myszką na nic... tak jakby klawisze nie działały... nigdy wcześniej tak nie miałem, jak to sie dzieje klawiatura działa .. ale właśnie nic nie moge klinać czy to w przeglądarce, czy pasek zadań nic się nie zaznacza (!), trwa to tak kilka sekund aż samo ustępuje i znowu jest ok 0_o.
Naprawde nie wiem jaki związek ma myszka z kablem do bezprzewodowej klawiatury ale jakiś musi miec skoro takie coś zrobiło mi się zaraz po zainstalowaniu klawiatury :/

Jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się