Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Moderatorzy poszukiwani.

1322 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2006 o 19:59, Lak4 napisał:

a np robotnik może być moderatorem ????

Może ale na pewno ma mniejsze szanse od np. sekretarza. Zastanów się czy napewno jesteś podołać temu wyzwaniu i raczej nie bież tego na żarty ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:03, Abi Dalzim napisał:

Moim zdanie na modów jak najbardziej nadają się Vilmar, Budo i Vaxinar. Oby wysłali zgłoszenia
i zostali wybrani :)


Ale Vilmar prowadzi statystyki na forum, nie może robić dwóch rzeczy na raz. Ja jestem za KrzysztofMarkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:03, Abi Dalzim napisał:

Moim zdanie na modów jak najbardziej nadają się Vilmar, Budo i Vaxinar. Oby wysłali zgłoszenia
i zostali wybrani :)

Kiedyś już była cicha rozmowa o tym co by było gdyby Budo został . Ojojoj .Niektórym by skóra scierpła na grzbiecie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:03, Abi Dalzim napisał:

Moim zdanie na modów jak najbardziej nadają się Vilmar, Budo i Vaxinar. Oby wysłali zgłoszenia
i zostali wybrani :)

Wiem , wiem chciałbyś mieć miejszą konkuręcję :P. Ja się nie zgłosze bo i odpowiedzialny nie jestem i za mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fumiko, coś jak na dostęp jedynie na uczelni to coś długo dzisiaj chyba tam siedzisz:-) Czyżby nadgorliwość?:-) Do domku! Coś zjeść! Pooddychać świeżym powietrzem (lub jeśli wolisz to powdychać opary ze skarpetek:-))

P.S.: Bez urazy:-)

Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:08, MandiATO napisał:

Fumiko, coś jak na dostęp jedynie na uczelni to coś długo dzisiaj chyba tam siedzisz:-) Czyżby
nadgorliwość?:-)


Nie wnikaj... A siedzę obecnie u rodzinki, też mają neta. Ale OT robimy więc koniec rozmowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 20:03, deih napisał:

> a np robotnik może być moderatorem ????
Może ale na pewno ma mniejsze szanse od np. sekretarza. Zastanów się czy napewno jesteś podołać
temu wyzwaniu i raczej nie bież tego na żarty ;).



niebiore ... jak bym się przyłożył to bym sprostał temu wyzwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No dobra, zgłosiłem się. Zobaczymy co dalej z tego wyniknie, chociaż na wyniki trzeba będzie pewnie niewąsko poczekać, jak sie pół forum zgłosi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się też zgłosiłem, tylko, że ja myślę o tym poważnie w przeciwieństwie do niektórych innych użytkowników tego forum. Sądzę, że przyjętych zostanie max. 5 osób, a może i mniej. Życzę wszystkim innym użytkownikom szczęścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:05, Nok napisał:

Sądzę, że przyjętych zostanie max. 5 osób, a może i mniej


5 osób? Nigdy w życiu :P Mi się wydaje, że tylko szukają jednego modka aby zastąpić Piotrka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra zasada: nie wiesz - nie pisz.

Na logikę, wystarczy przeczytać tytuł wątku, w którym wyraźnie występuje liczba mnoga słowa "moderator".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czy aby ktoś rezygnował czy może potrzebne jest Wam większe wsparcie?

PS: Tutaj chyba można wyrazić swoje przypuszczenia. Dlaczego np. przyczepiłaś się do mnie a nie do Nok-a za to, że domyśla się 5 nowych modków? Trochę to nielogiczne jeśli swoje słowa możesz skierować do kilku osób a robisz to do mnie. Zarówno on jak i ja wyraziliśmy swoje poglądy/przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 21:12, Arlik napisał:

Zadufany w sobie Dupek



upsss przepraszam podpis zmieniałem... i tak jakoś wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować