Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 23:58, ChrisBgnr napisał:

To jest RTS, gatunek mający w członie słowo STRATEGIA

Niesłusznie bo strategi wojskowej w tym gatunku nie ma.

Dnia 27.01.2009 o 23:58, ChrisBgnr napisał:

a jak planować strategię kilkoma jednostakmi na krzyż i to bez bazy?

... Jak planować strategię gdy jest się dowódcą na poziomie kompanii (czyli jak w każdym RTS)? Odpowiedź: Taki dowódca zajmuje się taktyką a nie strategią. Myślenie i działanie strategiczne zaczyna się na poziomie sztabu generalnego. RTS to głównie gry zręcznościowe + poznanie taktyk często działających na zasadzie kamień - papier - nożyce. W końcu w każdym gra się na pamięć korygując działania na podstawie tego co prezentuje sobą przeciwnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać. Według mnie dopiero teraz jest strategicznie bo trzeba uważać na jednostki i ich pilnować, w jedynce robiło się sporo piechoty i nawet jak ci jeden odział zginął to nie specjalnie się tym przejmowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:13, Lex napisał:

Wyśle mi ktoś zaproszenie do znajomych? :) Gamertag - Lex012.
W drużynowych meczach mam cholernego pecha. 3 razy trafiłem na drużynę, która jednostkami
z t1 leciała na bazę wroga lub ciągle używali retreat buttona (tryb Victory Point). :/
EDIT: Tak na marginesie. WAAAAAGH!!!



Lex ja ci wyślę tylko wejdę na DOW II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Na stronę Windows Live mogę się zalogować, mogę się również zalogować na Xbox.com natomiast do DoW II nie. Eh z całym szacunkiem ale ten cały "Live" ssie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2009 o 02:18, mr chief napisał:

ja demo właśnie sciągam:)

A chcesz się założyć, że żadnego dema nie ściągasz ?

Budo

Dnia 28.01.2009 o 02:18, mr chief napisał:

Jest demo w planach do Dowa dwójki?

Słyszałem, że demo być może wyjdzie po premierze full wersji, ale skoro beta jest ogólnodostępna, to szansa na jakiekolwiek demo jest nikła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie chodzi wam DoW II ? Możecie się zalogować ? Bo kurczę loguje się i wyskakuje mi błąd, że nie mogę się połączyć. No i piszę, że to może być wina firewalla i takie tam. Jakieś sugestie co robić ? Jak wcześniej napisałem normalnie mogę się logować przez stronę na swoje konto czy to WL czy X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:01, 4ny4 napisał:

Dziwne. Na stronę Windows Live mogę się zalogować, mogę się również zalogować na Xbox.com
natomiast do DoW II nie. Eh z całym szacunkiem ale ten cały "Live" ssie.



LIVE zawsze było nie dopracowane... Teraz zwolnili gościa z Windowsa od tego, więc może będą jakieś zmiany...
Tak kończąc offtop jak ty kraju92 ustawiłeś że masz POLSKA w profilu???

Eldarzy moim zdaniem mają fajnych bohaterów/dowódców. Ten pająk spaczni(lub jakoś tak), najbardziej przypadł mi do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 13:01, 4ny4 napisał:

Dziwne. Na stronę Windows Live mogę się zalogować, mogę się również zalogować na Xbox.com
natomiast do DoW II nie. Eh z całym szacunkiem ale ten cały "Live" ssie.

A masz zainstalowane Games for Windows Live(program!)? http://www.microsoft.com/downloadS/details.aspx?familyid=6F966188-1E50-41C3-A689-181EDC57C0E0&displaylang=en
Zalecane jest także odczekanie kilku godzin po rejestracji, aby móc grać.

btw Mój nick to:Gol Galad. Cierpię także na brak jakiegoś teamu do 3v3... :P

necron1501
Pająk Spaczni wg mnie to jest cienias w late game(w sumie dobrze - eldy mają awatara, który jak wejdzie to gg :D), poza tym bohater kox. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 28.01.2009 o 13:28, Gol Galad napisał:

btw Mój nick to:Gol Galad. Cierpię także na brak jakiegoś teamu do 3v3... :P


Więc z wielką chęcią zgłaszam się NICK : FANTASTYKA (no coments).

@4ny4

Wyłącz firewall''a może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee no program mam z tego co widzę. Firewall w pełni odblokowany jeżeli chodzi o DoW II. No nic idę próbować dalej. Dziękuję za rady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra DoW II chodzi. :) Wszystko ustawione na Ultra w 1280x1024 i FPS nie spada poniżej 30 więc lajcik. Eldarzy bardzo ciekawi, pierwszy mecz wygrany. :) No nic zmykam dalej grać. Dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:15, 4ny4 napisał:

Dobra DoW II chodzi. :) Wszystko ustawione na Ultra w 1280x1024 i FPS nie spada poniżej
30 więc lajcik. Eldarzy bardzo ciekawi, pierwszy mecz wygrany. :) No nic zmykam dalej
grać. Dziękuję za pomoc.



Gry rankingowe są te "find game" za nie dostajesz lvl i staty. Ustawienia se zmień też miałem takie ale są straszne lagi później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko mi się ta beta,pobiera - zacząłem pół godziny temu i mam już ponad 50% - boję się tylko o to,czy mi pójdzie bo ostatnio coś mi się z grafiką dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważywszy że nie ma z ki grać 3v3. Juz gram ten VP bo więcej ludzi gra ale jak narazie mało ;o Może później. Mój nick to Maciek2194.Idę sklejać Leman Russa. Wieczorem mogę zagrać 3v3 lub 2v2. Pozapraszać mnie^^

Spoiler

Kompletny bez sens, masło maślane i nie trzyma się kupy. Ostatnio tylko tak pisze ;o

Spoiler

<---zajrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maciek bawisz się w modelowanie W40k??? Jeśli tak to napisz na gg. W podpisie.

Co do gry... Zmieniam zdanie co do SM, nawet fajnie się nimi gra. Tech marine jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:32, necron1501 napisał:

Gry rankingowe są te "find game" za nie dostajesz lvl i staty. Ustawienia se zmień też
miałem takie ale są straszne lagi później.


Tak wiem, przed chwilą wbiłem rank 2 Eldarami. Jak na razie 3 wygrane i 0 porażek. Ciekawe bo zawsze kulałem w RTS''ach. :) Jeżeli chodzi o mnie to zero lagów, disconnectów i innego badziewia tego typu. Wszystko w porządku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 14:55, 4ny4 napisał:

> Gry rankingowe są te "find game" za nie dostajesz lvl i staty. Ustawienia se zmień
też
> miałem takie ale są straszne lagi później.

Tak wiem, przed chwilą wbiłem rank 2 Eldarami. Jak na razie 3 wygrane i 0 porażek. Ciekawe
bo zawsze kulałem w RTS''ach. :) Jeżeli chodzi o mnie to zero lagów, disconnectów i innego
badziewia tego typu. Wszystko w porządku. :)

Boże ja mam pełno gier za sobą i jak narazie tylko 2 mi zarejestrowało(i to 2 pierwsze przegrane). U mnie też zero lagów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 15:46, Maciek2194 napisał:

Boże ja mam pełno gier za sobą i jak narazie tylko 2 mi zarejestrowało(i to 2 pierwsze
przegrane). U mnie też zero lagów itp.


Gry zalicza tylko wtedy gdy weźmiemy opcje szukania gry rankingowej i tylko wtedy gdy żadna z osób grających nie wyjdzie lub ją nie wyrzuci z servera za lagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 15:49, Kraju92 napisał:

> Boże ja mam pełno gier za sobą i jak narazie tylko 2 mi zarejestrowało(i to 2 pierwsze

> przegrane). U mnie też zero lagów itp.

Gry zalicza tylko wtedy gdy weźmiemy opcje szukania gry rankingowej i tylko wtedy gdy
żadna z osób grających nie wyjdzie lub ją nie wyrzuci z servera za lagi.

Czyli chodzi o Find a game?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować