Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2009 o 15:52, sirmadman napisał:

Heja wszystkim
A powiedzcie jak ma się potyczka w becie. Można rozbudowywać bazę czy niet?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 15:52, sirmadman napisał:

Heja wszystkim
A powiedzcie jak ma się potyczka w becie. Można rozbudowywać bazę czy niet?

Nie, masz 1 budynek co nazywa się Twierdza(a raczej to przekaźnik orbitalny). W nim zamawiasz wszystkie jednostki i ma on 15000 HP + wieżyczka(lub 2) co mają też dużo hp i są prawie niezniszczalne. Jest tak samo w multi i w potyczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 16:00, Maciek2194 napisał:

Nie, masz 1 budynek co nazywa się Twierdza(a raczej to przekaźnik orbitalny). W nim zamawiasz
wszystkie jednostki i ma on 15000 HP + wieżyczka(lub 2) co mają też dużo hp i są prawie
niezniszczalne. Jest tak samo w multi i w potyczce

To jest chyba najwieksza porazka w multi , bo jedym realnym czasem zakonczenia potyczki w trybie annihilate jest co najmniej 1 godzina;/ Ale jak sie nie ma co sie lubi , to sie lubi co sie ma , do victory control points da sie przyzwyczaic i nawet nie jest tak zle^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:03, KonLee napisał:

> Nie, masz 1 budynek co nazywa się Twierdza(a raczej to przekaźnik orbitalny). W
nim zamawiasz
> wszystkie jednostki i ma on 15000 HP + wieżyczka(lub 2) co mają też dużo hp i są
prawie
> niezniszczalne. Jest tak samo w multi i w potyczce
To jest chyba najwieksza porazka w multi , bo jedym realnym czasem zakonczenia potyczki
w trybie annihilate jest co najmniej 1 godzina;/ Ale jak sie nie ma co sie lubi , to
sie lubi co sie ma , do victory control points da sie przyzwyczaic i nawet nie jest tak
zle^^

Może się da. Ostatnio 2h grałem w Anihhilation ;o VP jest fajne jak sie gra 3v3 lub 2v2 al nie 1v1. I Tyrki są może fajne ale słabe ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:43, Maciek2194 napisał:

I Tyrki są może fajne ale słabe ;o

Ta, szczególnie jak napotkasz parę Carnifexów z upami, to ciekawe jak się przez nie przebijesz ;] Jak Carnifex z ulepszeniem do pancerza zjada Dreda w 3 ciosach :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:47, PolishWerewolf napisał:

> I Tyrki są może fajne ale słabe ;o
Ta, szczególnie jak napotkasz parę Carnifexów z upami, to ciekawe jak się przez nie przebijesz
;] Jak Carnifex z ulepszeniem do pancerza zjada Dreda w 3 ciosach :>


co z t3 nie zjada zwykłego dreda w 3 ciosach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:34, PolishWerewolf napisał:

Predator / D-Cannon / Fire Prism / Looted Tank ?


Czołgi to 3-4 strzały i dreda nie ma. No chyba że mówimy o dredzie z upem to wtedy 5-6. Oczywiście działa to też w 2 stronę - jeśli pozwolimy dredowi podejść to 1-2 uderzenia i pojazdu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 17:47, PolishWerewolf napisał:

> I Tyrki są może fajne ale słabe ;o
Ta, szczególnie jak napotkasz parę Carnifexów z upami, to ciekawe jak się przez nie przebijesz
;] Jak Carnifex z ulepszeniem do pancerza zjada Dreda w 3 ciosach :>

Ale w t1 i 2 są słabe...te do walki wręcz i te strzelające(zapomniałem nazw) to jedna serią z hb pójdą A Warriors są wolni ;x

Najlepsi są Assault Terminators...carnifexa 5-6 razy i go nie ma. 3 oddziały AT i nie ma bazy...sam tak wykończyłem wszystkich w Anihilation

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:44, Maciek2194 napisał:

Najlepsi są Assault Terminators...carnifexa 5-6 razy i go nie ma. 3 oddziały AT i nie
ma bazy...sam tak wykończyłem wszystkich w Anihilation


Ile czasu grałeś na tej mapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 19:54, szweider napisał:

> Najlepsi są Assault Terminators...carnifexa 5-6 razy i go nie ma. 3 oddziały
AT
i nie
> ma bazy...sam tak wykończyłem wszystkich w Anihilation

Ile czasu grałeś na tej mapie?

Ze 2h :D Na samym końcu 3 odziały AT miałem i do tego @ dredy ale 1 mi zniszczył Carnifex i TEAM wygrał(czyli ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:25, Bambusek napisał:

Moje pierwsze wrażenia po grze w betę są takie, że Eldarzy są za silni.


Czy ja wiem, ja uważałem że tyrki są za słabe i przekonałem się że nie są, tak samo jest tutaj, dobry ork spokojnie rozwali grupkę eldów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyrki są fajne, chociaż jak na armię nastawioną na walkę wręcz powinni być w niej lepsi nieco. A tutaj Banshee bez problemów rozwalają tyranidzką ciężką piechotę, no coś jednak jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 01:30, Bambusek napisał:

Tyrki są fajne, chociaż jak na armię nastawioną na walkę wręcz powinni być w niej lepsi
nieco. A tutaj Banshee bez problemów rozwalają tyranidzką ciężką piechotę, no coś jednak
jest nie tak.


Tyranidzi zawsze szli na masę, to taka inna odmiana zerga z SC. Ale Carnifexy rozwalają wszystko, ale znalazłem sposób na ich zabicie i to bardzo prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 23:25, Bambusek napisał:

Moje pierwsze wrażenia po grze w betę są takie, że Eldarzy są za silni.

Eldy są fajne(platformy dają radę przeciwko piechocie dystansowej ale jak trafią na np. ASM to porażka)...lubię nimi grać, ale jak trafie na SM-a to kiepsko mi idzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować