Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 01:57, Kraju92 napisał:

Tyranidzi zawsze szli na masę, to taka inna odmiana zerga z SC.


Nie.
Zergi to taka inna (kiepska) odmiana Tyranida. NIGDY na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:36, necron1501 napisał:

To mi eldkami najlepiej się gra przeciw SM... Ogólnie SM są strasznie drodzy i dosyć
słabi.

Drodzy może są ale jak przy spamujesz HB i dredem + coś tam jeszcze to potrafią chaos siać ;p Mało ich, ale nie są słabi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 12:05, Maciek2194 napisał:

Drodzy może są ale jak przy spamujesz HB i dredem + coś tam jeszcze to potrafią chaos
siać ;p Mało ich, ale nie są słabi


Może ... Ale jakos mi nie przypadli do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już jutro startuje ogólnodostępna beta taj gry, jestem bardzo ciekawy jak będzie wyglądała kwestia ściągnięcia tej bety i jak to będzie z tym cd-keyem. Ale jeszcze bardziej jestem ciekawy samej bety. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 11:39, Dyzio Diablo napisał:

> Tyranidzi zawsze szli na masę, to taka inna odmiana zerga z SC.

Nie.
Zergi to taka inna (kiepska) odmiana Tyranida. NIGDY na odwrót.


Zależy jak na to patrzeć, ja tam bardziej lubię zergi bo jednak mają większą masę. xD

Sebat1
Gra w multi ssie krótko mówiąc, a co do udostępnienia bety, to myślę że trzeba będzie się zarejestrować na stronie oficjalniej DoW II czy coś i drogą mailową dostaniemy instrukcję z linkiem do ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 13:05, Kraju92 napisał:

Sebat1
Gra w multi ssie krótko mówiąc,

Aż tak źle jest ? Chyba jeszcze niedawno byłeś odmiennego zdania ? :)

Dnia 27.01.2009 o 13:05, Kraju92 napisał:

a co do udostępnienia bety, to myślę że trzeba będzie się zarejestrować na stronie oficjalniej
DoW II czy coś i drogą mailową dostaniemy instrukcję z linkiem do ściągnięcia.

To bardzo prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 13:05, Kraju92 napisał:

Zależy jak na to patrzeć, ja tam bardziej lubię zergi bo jednak mają większą masę. xD

Chociażby tak, że Tyranidzi powstali na dobre 20 lat przed Zergami, blizz porpostu zerżnął z młotka tworząc tę rasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 01:57, Kraju92 napisał:

Tyranidzi zawsze szli na masę, to taka inna odmiana zerga z SC.


Obawiam się, że masowanie oddziału kosztującego 400 rekwizycji to problem tutaj i to spory. A przez te podstawowe to Banshee przechodzą i nawet nie zauważają, że tam cokolwiek było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa piechota Tyrów to przynajmniej szybka jest i nadaje się do zajmowania punktów na mapie, a i liktor potrafi narobić zamieszania. ;)
Brakuje jednak mi Tau czy chociażby CSM... Mam nadzieję, że to te dwie rasy wyjdą w pierwszym dodatku - może ci drudzy z jakimś większym wsparciem demonów? A skoro w DoW2 oddział Marines jest taką super elitarną podstawową piechotą kosztującą 500 pkt i mającą 3-4 ludzi w oddziale, a w pierwszej części byli masakrowani przez Wojowników Ognia Tau... to ile ci ostatni by w "dwójce" kosztowali i mieli wojaków w oddziale? 800 pkt za dwóch strzelców? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 13:31, Sebat1 napisał:

> Gra w multi ssie krótko mówiąc,
Aż tak źle jest ? Chyba jeszcze niedawno byłeś odmiennego zdania ? :)


Pisząc ssie miałem man myśli że zabiera mój czas bo jest tak świetna xD

Mroku21
Całkiem możliwe że zerżnął, ale jak zżynał to genialnie. :P

Bambusek
Tyranidzi mają masę ale wcale nie większą od orkowej a są dużo słabsi, w t1 to najsłabsza rasa w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:19, Kraju92 napisał:

Tyranidzi mają masę ale wcale nie większą od orkowej a są dużo słabsi, w t1 to najsłabsza
rasa w grze.


nie no bez przesady - tyrki mają najlepszy supress w t1, są tani, mają silnych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>A skoro w DoW2 oddział

Dnia 27.01.2009 o 14:11, Ragnos napisał:

Marines jest taką super elitarną podstawową piechotą kosztującą 500 pkt i mającą 3-4
ludzi w oddziale, a w pierwszej części byli masakrowani przez Wojowników Ognia Tau...
to ile ci ostatni by w "dwójce" kosztowali i mieli wojaków w oddziale? 800 pkt za dwóch
strzelców? ;)


FW z DoW to potworek wymyślony przez Relica, normalnie, oddział SM powinien posłać oddział FW do piachu, nawet się przy tym nie męcząc. No ale reric make bug. >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:31, Dyzio Diablo napisał:

FW z DoW to potworek wymyślony przez Relica, normalnie, oddział SM powinien posłać oddział
FW do piachu, nawet się przy tym nie męcząc. No ale reric make bug. >.>


Niee, to bardzo uczciwy i sprawiedliwy system! :D
Np. w grze figurkowej Karabiny plazmowe Tau się w ogóle nie przegrzewają - w przeciwieństwie do imperialnych, które potrafią nawet zabić użytkownika. Jak już słabo walczą wręcz to przynajmniej dobrze strzelają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:16, Ragnos napisał:

Niee, to bardzo uczciwy i sprawiedliwy system! :D
Np. w grze figurkowej Karabiny plazmowe Tau się w ogóle nie przegrzewają - w przeciwieństwie
do imperialnych, które potrafią nawet zabić użytkownika. Jak już słabo walczą wręcz to
przynajmniej dobrze strzelają.


FW to nie elita, pod względem wyszkolenia, i ogólnej sprawności bojowej są lepsi co najwyżej od zwykłych Gwardzistów. Z całą resztą nie mają szans, co jeszcze bardziej wystawia tą rasę (jako "zbawicieli wszechświata") na śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:24, Xantor napisał:

nie no bez przesady - tyrki mają najlepszy supress w t1, są tani, mają silnych bohaterów.


Czy ja wiem, wystarczy jeden skład ASM-ów czy banshee i nie ma tyrków w t1. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w DoW przecież 2 oddziały FW robiły z jednym oddziałem SM praktycznie co chciały, zanim ci zdążyli do nich podejść. Normalnie we fluffie taki jeden oddział SM zjadłby takich FW na śniadanie. No, ale fluff swoją drogą, a balans (a raczej jego brak) swoją. Jeśli w DoW2 pojawią się kiedyś Tau, to sądząc po skali zastosowanej w DoW 2 to oddziały FW będą miały po góra 4-5 członków. Jednak na pierwszy dodatek pewnie dodadzą bardziej popularne armie, stawiam na IG i Chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:29, Kraju92 napisał:

Czy ja wiem, wystarczy jeden skład ASM-ów czy banshee i nie ma tyrków w t1. :P


Wystarczy jeden oddział min i twój oddział za kilkaset requ idzie do piachu, wraz z cała armią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 15:47, Dyzio Diablo napisał:

> Czy ja wiem, wystarczy jeden skład ASM-ów czy banshee i nie ma tyrków w t1. :P

Wystarczy jeden oddział min i twój oddział za kilkaset requ idzie do piachu, wraz z cała
armią.

Mowie tak jak Kraju. 1 oddział NB i nie ma tyrków. Przygwoździ ich i kaput. Potem jeszcze doskoczy się ASM i wygrana. A co do min to je można z daleko powystrzelać. Tyrki być słabe. Carnifex daje rade, choć jego też szybko można pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 16:57, Maciek2194 napisał:

Mowie tak jak Kraju. 1 oddział NB i nie ma tyrków. Przygwoździ ich i kaput. Potem jeszcze
doskoczy się ASM i wygrana. A co do min to je można z daleko powystrzelać. Tyrki być
słabe. Carnifex daje rade, choć jego też szybko można pokonać.


tyle że tyrki mają wybitnie specyficzne sposoby radzenia sobie z supresem w t1 - pierwszy hero w ogóle go nieodczuwa, drógi ma tunele (które są uber) a 3 infiltracje. I znów powtórzę - tyrki mają najlepszy supress w t1 (choć wymaga energii) i łatwo osiągają dużą masę. To że nie spotkałeś jeszcze dobrego gracza Tyrków (a jest ich co tu dużo mówić mało) nie znaczy że są słabi. Ja ogólnie rzecz biorąc jestem z balansu w multi zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować