Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Zapomniałem napisać, że zastanawiam się jeszcze czy nie zmienić na jasno zielonyJest o głównie o deskorolce, ale znalazło się jeszcze miejsce dla świń. Przeczytać pierwszy wpis ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jasno zielony?! Tak trudno napisać kolor czcionki?! Najwyraźniej trudno.
Jaki pedalski?! ja mam kilka różowych koszul i czy to znaczy, że jestem "pedałem"...a jeśli tak, co w tym złego?
Niektórym osobom udało się wstawić filmiki z GameVideos, GameTrailers....jak to zrobiliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 15:52, Word up napisał:

Co jasno zielony?! Tak trudno napisać kolor czcionki?! Najwyraźniej trudno.
Jaki pedalski?! ja mam kilka różowych koszul i czy to znaczy, że jestem "pedałem"...a jeśli
tak, co w tym złego?
Niektórym osobom udało się wstawić filmiki z GameVideos, GameTrailers....jak
to zrobiliście?

Według mnie nie, i spoko, ale chodzą po ulicach i forum takie przypadki, którzy sobie tak myślą. Więc w pierwszym poście napisałem o tym aby trochę im się w głowach poukładało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na odwiedzenie mojego gs-a! Znajdziecie tam dużo..ba ogrom informacji ze świata TDU.Oprócz tego ostatnio zacząłem zamieszczać foty naszego rodaka w F1-Roberta Kubicę.Znajdziecie tam także m.in. filmiki z youtube.com oczywiście o TDU.Wygląd także nie jest zły...sami zobaczcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57
Tematyka:Muzyka, gwiazdy
Zajęcia/Praca:Robienie motywów na komórki, zgłoś się to ci zrobię motyw :D
Nowości: Zmieniony layout na czadowy, niezapomniany i zupełnie odjechany, sam zobacz
Coś extra: Przyłącz się do bicia rekordu w komentarzach do jednego wpisu, jest już 37.
Dodatki: Muzyka, muzyka
Informacje: Info z życia gwiazd, głównie Nelly Furtado, którą kocham
Prośba: Jak wejdziesz to zostaw komentarz

PS. Boggie nie dawaj ostrzeżenia, to reklama chyba najlepsza i najbardziej przejżysta jaką napisałem. Dając mi degrada za błachostkę (tu. ta sama treść reklamy co 3 dni wcześniej) pozbawiasz mnie pomysłów itp. Mam nadzieję że szybko mi go cofniesz i proszę, odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi kanałami RSS? Gdy klikam na pomarańczowy kawdracik na pasku gdzie daje się wpisy pokazuje mi się ikona z napisem:

Czy chcesz zasubskrybować ja.gram.pl/Dominik000?

Subskrybowany kanał informacyjny zostanie dodany do menu RSS i będzie automatycznie aktualizowany.

TAk NIE


Jak aktualizacja? Oco chodzi ? ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że lista nowych wpisów będzie widoczna na utworzonym kanale RSS. Po prostu za pomocą jakiegoś programu, np. przeglądarki internetowej możemy kliknąć na zainstalowaną wcześniej zakładkę RSS i zostaną wyświetlone tam najnowsze newsy, czy też w przypadku stroblonów wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 18:22, Dominik000 napisał:

Jak aktualizacja? Oco chodzi ? ? ?

Ja napiszę trochę prościej niż Marcinos07 (swoją drogą jeżeli masz imię Marcin to bardzo ładnie, bo sam takowe posiadam ;p). Przez RSS będziesz mógł sprawdzić wszelakie nowości na stronie, którą uaktywniłeś w RSS. Tak samo możesz zrobić w różnych portalach internetowych (np: Interia). Chociaż nie bardzo to przydatne jeżeli chodzi o twoją własną stronę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie na mojego GramSajta.

Przeprowadziłem gruntowne zmiany - obecnie strona poświęcona jest Half-Life 2, ale zapowiadam, że zmiany będą częściej, więc nie będę ich wszystkich tutaj opisywał.

A nie licząc tego jak zawsze:
-dużo rapu (teledyski, tapety),
-dobry humor (zależnie od nastroju :D)
-opisy moich ulubionych gier dawane w (miarę :D) krótkich odstępach.

PS. Bardzo prosiłbym o komenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś się dowiedzieć czegoś o fabule gry S.T.A.L.K.E.R.? To zapraszam na mojego gramsajta. Jest tam dość obszerny wpis o fabule. A co najważniejsze ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna (dokładnie to dzisiaj to zauważyłem) jeśli wstawiam filmik z youtube, to strasznie długo się ładują okienka, że o filmie nie wspomnę. Czegoś takiego nie ma przy filmikach wstawionych wcześniej. Czy Wy macie podobnie?

Oprócz tego, chciałem powiedzieć, że WRACAM na gramsajta po długiej nieobecności. Dziś wstawiłem już 2 notki (Fergie - Big Girls Don''t Cry, "Jump it!"). Teraz wpisy będą pojawiać się częściej.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal informuję, że nie działa poprawnie dodawanie obrazków z galerii!

Klikam na obrazek i zamiast dodać się do wpisu, otwiera się kolejne okienko, zawierające opcje obrazka, tak jakby był już dodany do wpisu. Sęk w tym, że nie jest. Mogę sobie klikać w DODAJ i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 23:39, Goozys napisał:

Nadal informuję, że nie działa poprawnie dodawanie obrazków z galerii!

Klikam na obrazek i zamiast dodać się do wpisu, otwiera się kolejne okienko, zawierające opcje obrazka, tak jakby był już dodany do wpisu. Sęk w tym, że nie jest. Mogę sobie klikać w DODAJ i nic.


U mnie jest już wszystko w porządku i po błędzie - jedyną chyba przyczyną może być brak pamięci - albo coś z twoją przeglądarką np. zablokowane wyskakujące okienka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
zapraszam na mojego gramsajta,a w nim między innymi recenzje filmów oraz ciekawa oferta dla graczy, serdecznie zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować