Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Aha mam jeden problem:P Co mam użyć na bohaterze, który jest "ranny" / "boli go oko" / "ogłuszony" itd? Nie wiem jakim sposobem zniwelować efekty jakie powstają po "powstaniu" naszego herosa ze zmarłych. Próbowałem różnych rzeczy, ale nic nie działało :(
Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, rzeczywiście trudna ta gra. chciałem iść do Orzamaru, ale na przełęczy nie dawałem sobie rady z łowcami nagród. Więc poszedłem do Redcliffe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko co do drużyny - do wyboru mam Leliane, quari, Morrison i Allistara. Plus pies. Kogo byście z te 5 wybrali do drużyny? Da się jakoś pozbyć psa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi na stałe, po prostu by nie była w drużynie w której jestem. Psa bym zostawił, a miast niego wziąźć qurai, cholernie mnie ciekawi, do tego ta Jego przeszłość i powód przesiadywania w skrzyni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 23:38, Arkads napisał:

Mam pytanko co do drużyny - do wyboru mam Leliane, quari, Morrison i Allistara. Plus
pies. Kogo byście z te 5 wybrali do drużyny? Da się jakoś pozbyć psa?


Mój skład drużyny zazwyczaj to:
1. Mój wojownik
2. Shale (golem)
3.Alistair
4. Morrigan

Na mapie podróży, w prawym górnym rogu znajduje się obóz, w którym można rozmawiać z towarzyszami i przy każdym opuszczeniu obozu możesz wybrać skład drużyny ;))
Bambusek
Można pozbyć się postaci, w obozie podczas dialogów z daną postacią można jej powiedzieć, że nie chcemy jej już w drużynie...w sumie to nie wiem czy rzeczywiście odchodzi bo nie sprawdzałem tego ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 23:53, Arkads napisał:

A pies jest? Czy się w jakiś sposób pozbyłeś/zostawiłeś?


Powtarzam, Na mapie podróży, w prawym górnym rogu znajduje się obóz, w którym można rozmawiać z towarzyszami i przy każdym opuszczeniu obozu możesz wybrać skład drużyny ;)) Pozostali spokojnie czekają sobie tam aż będziesz miał życzenie zmienić jakiegoś towarzysza na innego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatny podczas grania jest klawisz TAB, który podświetla wszystkie przedmioty i postacie z którymi możemy wejść w interakcję ;) Ale to już pewnie większość wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam maly problem i utknalem... od jakichs 2 godzin :| bede pisac jako spoiler bo moze ktos sie oburzy... ;)

Spoiler


mianowicie staram sie teraz o przymierze elfow. I jak pewnie wiecie mam zabic Kla. Jestem juz w ruinach gdzie wilkolaki uciekly i utknalem w...nizszych poziomach. Nie wiem kompletnie co dalej. Rytual oczyszczenia przeprowadzilem tak, jak bylo opisane na rycinie i...drzwi zamkniete. Nie wiem gdzie dalej isc, moze przeoczylem jakies zejscie albo cos? Ktos moze cos poradzic? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'''' Kluczem do sukcesu jest latanie kursorem po ekranie - zawsze się

Dnia 09.11.2009 o 21:43, In_The_End napisał:

na coś natrafi:P To chyba słaby punkt każdej gry... ''''

Zamiast tego mozesz przytrzymać TAB, podswietli ci ''dotykalne'' przedmioty ;)

Moje pytanie: gdzie mozna się nauczyć/kupic podręczniki ze specjalizacjami dla wojownika? Mam juz 14lvl, 2 punkty do wydania i nie mam jak...

A gra - super! Gram 30h, a tu dopiero 19% (choc pewnie część z tego to różne początki). Żona gra równolegle i juz mamy zupełnie inne wybory, decyzje, konsekwencje itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 22:47, In_The_End napisał:

Aha mam jeden problem:P Co mam użyć na bohaterze, który jest "ranny" / "boli go oko"
/ "ogłuszony" itd? Nie wiem jakim sposobem zniwelować efekty jakie powstają po "powstaniu"
naszego herosa ze zmarłych. Próbowałem różnych rzeczy, ale nic nie działało :(
Pomóżcie!


W sklepach mozna kupic zestawy do leczenia ran. Dobrze jest czytac opisy do czego poszczegolne przedmioty sluza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skie - dla woja sadze ze w Denerim, w Perle znajdziesz kapitan statku ktora ma kilka fajnych opcji wyboru rozmowy, ale w kazdym razie moze nauczyc cie umiejetnosci Szalpierza. Gdzies widzialem ksiege Berserker. sadze ze w Cudach Thedas takze w Denerim. jesli nie tam to u tego mistrza zbroi z Denerim, nie pamietam jego imienia. w kazdym razie miesci sie przy targu. Te 2 opcje znam. Innych nie bardzo. Mysle ze templariusza mozna nauczyc sie od Alisterra gdy rozwinie sie jego zainteresowanie twoja osoba, moze jakis quest bedzie trzeba wykonac? nie wiem. To moje spekulacje :) Szalpierz na pewno o pani kapitan. Berserker ksiazka.
Sam gram magiem, wiec nie znam opcji dialogowych wojownikow ani tez mozliwosci ze wzgledu na pochodzenie ;) gdy kazda rasa/pochodzenie ma potem inne opcje w glownych czesciach 1 polowy gry. Przynajmniej takie mam wrazenie :p bo watpie by wojownik mogl poznac sekrety pozostania Magiem krwii :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, cóż mogę napisać. 19 godzin, 13% gry. Gra się wyśmienicie i osobiście od czasu Fallouta 2, tak dobrze się nie bawiłem ( było oczywiście kilka gier, gdy myślałem podobnie, ale przy Dragon Age, teraz i one zbladły)
W kwestiach gry: postanowiłem nie używać Dragon armora z kodu, w porównaniu do reszty, wygląda on naprawdę tragicznie (jak źle wycięta konserwa) i powoduje w moim odczuciu rozbalansowanie rozgrywki, mogę go nosić na poziomie 8, daje 35-38 pancerza, co powoduje, że w walce jestem prawie niepokonany i spada trochę radość z obmyślania co chwilę taktyki. A więc zostawiłem go sobie na kiedyś :P

I jeszcze takie pytanie/ ciężki spoiler co do lokacji w której znajdujemy golema (golemicę ? 0_0 ) - w końcu to dama ^_^

Nie czytać jak ktoś jeszcze nie ukończył questu z Shale i nie chce sobie psuć zabawy z jednym z ciekawszych questów a związanym z tą właśnie lokacją !

Spoiler

Czy komuś udało się uratować te dziecko opętane z piwnicy na poziomie drużyny 7-9? Dla mnie ta walka jest na moim poziomie bezsensowna, napór demonów jest tak wielki, że ledwo ranię jednego z pomniejszych (nie wspominając nawet o Kici) i cała drużyna leży - ja, Morrigan, Leliana, Allistair... więc jedyną opcją jest uwolnić demona, ale wtedy mi strasznie standingi spadają u Leliany i Allistera :/



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 00:08, Skie napisał:

Moje pytanie: gdzie mozna się nauczyć/kupic podręczniki ze specjalizacjami dla wojownika?
Mam juz 14lvl, 2 punkty do wydania i nie mam jak...


Spoiler

Berserker - uczy Oghren, lub książka do kupienia u Gorima (targ Denerim)
Champion - uczy Arl Eamon, po zakończeniu questa ze świętymi prochami)
Templaruisz- uczy Allistair, i Bohdan ( kupiec krasnoludzki w naszym obozie - książka)
Łupieżca? - (nie wiem jak po Polsku, bo mam wersje UK- Reaver) - Kolgrim w jaskini Wyrmling ? ( lair)



Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 02:06, Pariah napisał:

Spoiler

Czy komuś udało się uratować te dziecko opętane z piwnicy na poziomie drużyny 7-9? Dla mnie ta walka jest na moim poziomie bezsensowna, napór demonów jest tak wielki, że ledwo ranię jednego z pomniejszych (nie wspominając nawet o Kici) i cała drużyna leży - ja, Morrigan, Leliana, Allistair... więc jedyną opcją jest uwolnić demona, ale wtedy mi strasznie standingi spadają u Leliany i Allistera :/


Tak, ja, bez większych problemów za pierwszym podejściem ale byłem na niższym poziomie. Wybrałem się tam zaraz po załatwieniu spraw w Lothering (moja pierwsza lokacja po opuszczeniu chaty Flemeth). Miałem ten sam skład co Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować