Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zostań aktorem w Far Cry'u

50 postów w tym temacie

Moooment... chcecie mi powiedzieć że to AKTOR mu płaci za występ w filmie, a nie na odwrót O_o Uwe Bollowi to już chyba całkiem się świat obrócił do góry nogami

O Btw. jest tu takie zdanko
"Jak pomyślał, tak uczynił. Na eBayu została wystawiona rola w filmie maniakalnego reżysera ekranizacji gier."
Jak dla mnie to powinno się go nazwać Maniakalnym Seryjnym Reżyserem XD Pasowało by do tego jakich okrucieństw się dopuszcza na filmach i biednych widzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie może spełnić się moje marzenie - poznam Uwe. Idę rozbić świnkę skarbonkę, mam nadzieję, że będzie odpowiednia sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh i ma na dodatek kaskadera gratis:) oczywiście ubezpieczenie i leczenie w szpitalu na koszt "aktora" . To wszystko chyba przez Postala, "sukces" zawrócił Uwemu w głowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest normalnie apokalipsa... jak można wciąż robić filmy, które są krytykowane, wyśmiewane a i do tego nieoglądane przez widzów? Jedyną rzeczą, którą Uwe Boll mógłby zrobić, to zostawić Far Cry''a w spokoju- to naprawdę dobra gra, a raczej nikt nei chce, by była zapomniana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jacie no poprostu żenada!!!!!!
Swoja drogą która wytwórnia finansuje jego filmy bo ten chyba skoro musi sprzedawać rolę. Ten trzesk to mógłby być dżwiek łamanego fotela Uwe coś se robi i juz nigdy nie nakręci filmu Jezu jak cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwe jak Uwe...film jak film...pewnie znów kicha(komedia gwarantowana albo co najmniej komedio-dramat)
A ja bym sobie w tym zagrał...na przekór wszystkim krytykom XD
Oj to bywam miny zrzedły....<hahahaa>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol fajnie ktoś zdjęcie podpisał. "od lewej: Uwe Boll, kobieta, mężczyzna." Fakt nie wiem co to za laska ale Michaela Madsena nie znać to już grzech i profanacja =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy odpowiedź, skąd Uwe bierze pieniądze na filmy :D kilku takich statystów i kasa na filmy (reprezentujące poziom na jakim tworzy) już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej! A może tka zaczaimy się zwdiłami, czosnkiem i krzyżami na "wujka Uwe"? Wystawimy kogoś kto będzie udawał że chce rolę w jego filmie(tylko kto się zgodzi?O.o)a my wyskoczymy i "HASTA LA VISTA UWE"!!! Nie będzie nam dobryhc gier psuł. ALe faktycznie, naprawdę musi mieć "wielu" chętnych, ażeby takie ogłoszenie wystawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni go zatrudnić w salonie Ferrari. Wyobraźcie sobie - wchodzicie, zagadujecie do Uwe i wyjeżdżacie z salonu nowiutkim F50 z paroma bańkami w portfelu (oczywiście weszliście tam bez nich) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG co za facet robił podpis do fotki?? Za takie coś wylałbym redaktora na zbity pysk! Ta "kobieta" to Kristanna Loken, a "mężczyzna" to znany i ceniony aktor Michael Madsen. Normalnie porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2007 o 19:34, Markus89 napisał:

OMG co za facet robił podpis do fotki?? Za takie coś wylałbym redaktora na zbity pysk! Ta "kobieta"
to Kristanna Loken, a "mężczyzna" to znany i ceniony aktor Michael Madsen. Normalnie porażka...

Dzięki, staram się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając newsa miejscami płakałem, a miejscami śmiałem się jak norka (czyli lol :D), przy FarCry''u zagrywałem się dniami i nocami - bardzo lubię tę grę, grałem też w wersje konsolowe (nie mam konsolki, kumpel mojego brata ma), wczułem się w ten klimat. Z tego do czego przyzwyczaił mnie Uwe myślę, że film nawet w 1/99 nie będzie tak dobry jak gra (widziałem co zrobił z Alone in the Dark... błlłeeeehh [odruch wymiotny]), cociaż podobno Postal jest nie zgorszy, będę musiał to sprawdzić... ;P
Ale żeby sprzedawać role? Za teką kasę? Za 2498 euro wziąłbym tylko (choć tego też nie jestem pewny) główną rolę... Nadaję się - jestem przystojnym brunetem, ładnie wyglądam w hawajskich koszulach i spluwą w dłoniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować