Zaloguj się, aby obserwować  
Safiram

Empire: Total War - temat ogólny

2497 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2009 o 18:16, Miniu napisał:

Beta dlugo obiecywanej kampani dla wielu graczy zacznie sie 7 grudnia i bedzie dostepna
dla wszystkich posiadaczy Empire
http://www.rockpapershotgun.com/2009/12/01/empire-total-war-campaign-multiplayer/

Wie ktos moze gdzie mozna sciagnac najnowszy Darth Mod Ultimate Commander w calosci
nie bawiac sie w rapidshery i inne ? Mod ten niesamowicie poprawia rozgrywke polecam
go wszystkim.

o co chodzi z tą kampania dla wielu graczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co mi jest wiadomo jest w linku ktory dalem . Z tego co tam napisane jest ma byc 1/1 na mapie glownej rozgrywki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 12:41, MarcusBrutus napisał:

Primo: naprawa świątyń (patrz punkt pierwszy) niejako załatwia ten temat w moim mniemaniu;
świątynie dają dodatkowo bonus do porządku, a misjonarze nie ... czepiam się, wiem ;)


Naprawa "świątyń" wroga to rzecz ryzykowna. Najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze nawrócenie populacji.

Dnia 01.12.2009 o 12:41, MarcusBrutus napisał:

Secundo: Niepokoje na tle religijnym są niewielkie w E:TW, np. w porównaniu do M2:TW.
W przypadku różnicy katolik-prawosławny-protestant są wręcz marginalne (maksymalnie bodajże
4 punkty niezadowolenia, po wynalezieniu technologii 2). Więc z tym "nieuniknione" to
chyba przesada. Ja nie przydzielam temu wysokiego priorytetu - chyba że podbijam muzułmanów,
buddystów i hindusów.


Racja - znaczenie religii nie jest już tak duże, ale w przypadku nagromadzenia innych obniżających zadowolenie czynników innowierstwo to kropla, która może przepełnić kielich. Nigdy zatem nie ryzykuję, gdyż w dłuższej perpektywie nawracanie narodów po prostu się opłaca (zwłaszcza w przypadku nie-chrześcijan, jak słusznie zauważyłeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2009 o 11:49, Principes napisał:

Naprawa "świątyń" wroga to rzecz ryzykowna. Najlepszym rozwiązaniem jest jak najszybsze
nawrócenie populacji.


Ok, przeczytałem uważnie co sam napisałem i rzeczywiście trochę głupio mi to wyszło. ;)

Nie chodzi mi o pozostawienie świątyń wroga na stałe - tylko na tyle by opanować sytuację. Te 4 punkty zadowolenia czasem są ważne zaraz po przejęciu prowincji. Potem oczywiście powinno się je wyburzyć i nawrócić populację na swoją wiarę.

Dnia 03.12.2009 o 11:49, Principes napisał:

Racja - znaczenie religii nie jest już tak duże, ale w przypadku nagromadzenia innych
obniżających zadowolenie czynników innowierstwo to kropla, która może przepełnić kielich.


No właśnie - na początku w przypadku różnica w religii jest równoważona bonusem ze świątyń (w przypadku chrześcijan). Wyburzenie świątyni może "spaprać" sprawy bo usuwa bonus od razu (turę po), a nawrócenie populacji trwa kilka ładnych tur.

W takim przypadku pozostawiam na 2-3 tury świątynię wroga. Jełi mam wolne miejsce (mniej nadające się na budynki przynoszące dochód niż to na którym stoi świątynia wroga) to rozpoczynam równolegle konstrukcję właśnej światyni. Potem wrogą niszczę. Fakt że na ogół nie jest to problemem i zamiany można dokonać od razu, ale od czasu do czasu się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2009 o 19:39, Miniu napisał:

Wszystko co mi jest wiadomo jest w linku ktory dalem . Z tego co tam napisane jest ma
byc 1/1 na mapie glownej rozgrywki .


Z tego co czytałem na oficjalnym forum to ma być dostępne na dowolnej mapie kampanii (czyli Warpath i Road to Independence też). Ciekawe jak będzie wyglądać kooperacja i czy obaj gracze będa musieli być cały czas online.
I szkoda że tylko dla 2 osób ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi tego Steama... co to w ogóle jest?! Nie zainstaluję gierki, bo do cholery nie wiem jak! Szkoda, ale Empire idzie na szafkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czym masz problem? Steampowered.com, ściągasz, rejestrujesz się, aktywujesz grę, instalujesz ją, ściągasz pacze i już.

BTW. Wczoraj ściągały mi się wszystkie updaty(chyba), które PONOĆ polepszają optymalizację. Nie u mnie, 20 FPS to rekord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 15:48, Kirabaxior napisał:

W czym masz problem? Steampowered.com, ściągasz, rejestrujesz się, aktywujesz grę, instalujesz
ją, ściągasz pacze i już.

BTW. Wczoraj ściągały mi się wszystkie updaty(chyba), które PONOĆ polepszają optymalizację.
Nie u mnie, 20 FPS to rekord.

Instaluje mi się to łajno po raz drugi, będę miał kłopot, to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 16:36, Lucas01 napisał:

Zainstalowałeś już grę?? Jakieś problemy dalej z grą ??

Zainstalowałem. Chcę uruchomić, ale nie bo nasz wielbiony sream mi na to "nie pozwoli".
"Gra jest niedostępna. Spróbuj później"

PS. Dobrze, że tą grę dostałem za darmo z ES2, bo 100 zl bym na to nigdy nie wydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam mały problem mam viste 32 i gdy uruchamiam grę to gdy chcę przejść do bitwy nie zależnie czy to kampania czy trening to pokazuje się teren bitwy i moj kursor powiela się i nic się niedzieje

co ciekawe shogun mi chodzi bez problemowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem uniemożliwiający grę. Dość dawno temu zainstalowałem Empire Total War i wszytko było w jak najlepszym porządku ( no może oprócz czasu instalacji i aktualizacji- łącznie 6 godzin xD ) Niestety zapomniałem danych tamtego konta, nie pamiętam nic. Gdy założyłem nowe konto na Steamie i wpisałem cd-key to wyskakuje komunikat, że ten klucz jest używany przez innego użytkownika ( no przeze mnie xD ). Co muszę zrobić aby móc w to grać( nie da się ominąć jakoś tego Steama?) Mam oryginał. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2009 o 14:27, misiu1964 napisał:

Witam, mam problem uniemożliwiający grę. Dość dawno temu zainstalowałem Empire Total
War i wszytko było w jak najlepszym porządku ( no może oprócz czasu instalacji i aktualizacji-
łącznie 6 godzin xD ) Niestety zapomniałem danych tamtego konta, nie pamiętam nic. Gdy
założyłem nowe konto na Steamie i wpisałem cd-key to wyskakuje komunikat, że ten klucz
jest używany przez innego użytkownika ( no przeze mnie xD ). Co muszę zrobić aby móc
w to grać( nie da się ominąć jakoś tego Steama?) Mam oryginał. Byłbym bardzo wdzięczny
za pomoc.


Spróbuj napisać do obsługi steam, oni powiedzą co zrobić aby rozwiązać Twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować