Zaloguj się, aby obserwować  
zdjuna

TS - seria Topseller

1746 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 22:33, Lailonn napisał:

Kolejny dzień za nami i nie opublikowano żadnych tytułów. Cosik CDP dał ciała...


To było pewne że dzisiaj sie niczego w tej kwestii nie dowiemy podobnie jak i wczoraj. W końcu mamy weekend, a CDP takich informacji w trakcie jego trwania nie podaje. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać do jutra i mieć nadzieje że sie wreszcie czegoś nowego dowiemy. To już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czekamy niecierpliwie obgryzamy paznokcie, a CDP się leni:) Ale wybaczmy im weekend w końcu. Ja czekam na NVN 2 w TopSellerze, bo gra wydaje się być idealna dla mnie, a jestem zbyt skąpy by kupić ją w Platynie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejne tytuły:
F.E.A.R. Złota Edycja (F.E.A.R. z dodatkiem Extraction Point)
The Settlers II: 10-lecie Złota Edycja (The Settlers II 10-lecie z dodatkiem Wikingowie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że to bardzo to dziwna "zagrywka" CD Projektu. Przecież wszystkie te tytuły są już dostępne w Extra Klasyce HIT i DODATEK i kupno tych gier w TopSellerze wiąże sie z przepłaceniem za nie. No chyba że ktoś chce mieć odrobinę lepsze wydanie i wszystko w jednym pudełku. Tym niemniej nie spodziewałem sie takiego czegoś i jestem zawiedziony. Cóż, czekamy dalej, choć po tym co widzę bardzo wątpię abyśmy zostali czymś zaskoczeni na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też to zauważyliście że w newsie z 28 lipca jest napisane ''''Planowane jest wprowadzenie 8 tytułów'''' , natomiast w dzisiejszym newsie jest napisane ''''Już za niecały miesiąc seria zostanie poszerzona aż o dziewięć doskonałych gier.'''' . Jestem ciekaw co to może oznaczać , może przez trzy dni nie było żadnego newsa właśnie dlatego że CDP było w trakcie negocjacji jeszcze jednego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:19, Emillo2 napisał:

kolejne tytuły:
F.E.A.R. Złota Edycja (F.E.A.R. z dodatkiem Extraction Point)
The Settlers II: 10-lecie Złota Edycja (The Settlers II 10-lecie z dodatkiem Wikingowie)


Możesz podać linka do newsa z tymi tytułami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro z rana zapowiada się, że zakupię nowe CDA więc jeśli będą jakiekolwiek informacje o nowych grach w Topseller to obiecuje je wrzucić.
No chyba, że ktoś uwielbia jak CDP robi z nas idiotów i będzie czekał jeszcze tydzień, żeby wszystkiego się dowiedzieć. No, ale są ludzie i parapety przecież :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 17:32, Mistic napisał:

Jutro z rana zapowiada się, że zakupię nowe CDA więc jeśli będą jakiekolwiek informacje
o nowych grach w Topseller to obiecuje je wrzucić.
No chyba, że ktoś uwielbia jak CDP robi z nas idiotów i będzie czekał jeszcze tydzień,
żeby wszystkiego się dowiedzieć. No, ale są ludzie i parapety przecież :]


O, jeśli możesz to napisz jeśli będzie jakaś reklama, ja już nie chcę czekać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 14:51, Kamiloos napisał:

Warhammer 40K - Antologia
F.E.A.R: Perseus Mandate
F.E.A.R.: Zlota Edycja
Juiced 2
Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy
Settlers 2: 10-lecie Zlota edycja
Timeshift
Bionic Command: Rearmed

Ktos chce sie zalozyc? :>

Wygląda na to, że jednak miałeś rację - dzięki za przeciek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 16:19, Emillo2 napisał:

kolejne tytuły:
F.E.A.R. Złota Edycja (F.E.A.R. z dodatkiem Extraction Point)
The Settlers II: 10-lecie Złota Edycja (The Settlers II 10-lecie z dodatkiem Wikingowie)


Pff...FEAR mam, Extraction Point też, Setlersi mnie nie interesują. Zresztą co by nie dali i tak kupuje Perseus Mandate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejnymi tytułami ukażącymi się w serii będą Juiced 2: Hot Import Nights, Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy, Timeshift oraz Bionic Commando Rearmed. Newsy prosto z CDa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry bardzo słabe

Fear+ Dodatek-Można mieć teraz taniej.
NWN 2 Dodatek-Teraz kosztuje 30zł.
F.E.A.R: Perseus Mandate-nawet dobry wybór.
Warhammer 40K - Antologia -może być.
Settlers 2: 10-lecie Zlota edycja -teraz chyba też można mieć taniej.
Bionic Command: Rearmed -Jakiś Syf.
Timeshift-Najbardziej linowa gra w jaką grałem ale może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować