Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Wybierz slogan dla społeczności gram.pl!

423 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2008 o 22:57, M3rc3n0r napisał:

Ech zagłosowałem na ślepo. Według mnie słabe hasła wybrali. Mam nadzieje, że wygra najbardziej
znośny...


Zaglosowales na slepo i jednoczesnie masz nadzieje, ze wygra najbardziej znosny? To sie troche kupy nie trzyma ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 20:08, Budo napisał:

> Ech zagłosowałem na ślepo. Według mnie słabe hasła wybrali. Mam nadzieje, że wygra
najbardziej
> znośny...

Zaglosowales na slepo i jednoczesnie masz nadzieje, ze wygra najbardziej znosny? To sie
troche kupy nie trzyma ;]


No nie :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 20:08, Budo napisał:

Zaglosowales na slepo i jednoczesnie masz nadzieje, ze wygra najbardziej znosny? To sie
troche kupy nie trzyma ;]


Bo kupa strasznie nieporęczna do trzymania jest. :P
A co do sloganów, to myślę że z tych dziewięciu wybranych tylko dwa-trzy są napisane z polotem. Reszta jakaś taka sztywna i nieoryginalna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hasła słabe, w dodatku jedno jest plagiatem mojego zwycięskiego z konkursu Games Review (tantiemy dla mnie ^^) :P A głos oddałem, na jedyne wartościowe moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:26, Drakkainen666 napisał:

Faktycznie hasła beznadziejne, z tego co kiedyś tu czytałem spotykałem o wiele lepsze..
ale cóż.


Mógłbyś podać przykład tych spotykanych tutaj "o wiele lepszych haseł"? Tak z ciekawości pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 09:16, Budo napisał:

Gram.pl- czy na pewno wylaczylem zelazko?
Nie pamietam czyje, ale dobre bylo :)


szerszeń45 takie coś umieścił. Niestety nie dostało się dalej ale na pewno też bym się zastanowił nad głosem. To co zostało wybrane jest sztywne jak... nie powiem co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:10, Soleila napisał:

A ja już znam tagline''a (nie mogłam się powstrzymać!). Dowiecie się już dzisiaj w ...
hmm ... nieco innej niż zazwyczaj formie ;)


Ja tez znam, ja tez znam. Byl wsrod tych, ktore wybraliscie dalej do glosowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:10, Soleila napisał:

A ja już znam tagline''a (nie mogłam się powstrzymać!). Dowiecie się już dzisiaj w ...
hmm ... nieco innej niż zazwyczaj formie ;)


Czyżby maile zostały rozesłane z wynikiem? ;)
Tak między Bogiem a prawdą jakoś średnio mnie to obchodzi. Przypuszczam, że większość userów także jakoś z wypiekami na twarzy nie czeka na te informację. Zwykłego forumowicza tagline obchodzi mniej więcej tak jak zeszłoroczny śnieg. Nie żebym się czepiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:22, YahooPL napisał:

> A ja już znam tagline''a (nie mogłam się powstrzymać!). Dowiecie się już dzisiaj
w ...
> hmm ... nieco innej niż zazwyczaj formie ;)

Czyżby maile zostały rozesłane z wynikiem? ;)
Tak między Bogiem a prawdą jakoś średnio mnie to obchodzi. Przypuszczam, że większość
userów także jakoś z wypiekami na twarzy nie czeka na te informację. Zwykłego forumowicza
tagline obchodzi mniej więcej tak jak zeszłoroczny śnieg. Nie żebym się czepiał...


Hah, a to dlaczego się dopisujesz do tego wątku? Bo coś mi się wydaje, że śledzisz go bardzo uważnie ... A jeśli odpowiesz mi, że tylko i włącznie po to, aby pokazać wszem i wobec jaki jesteś TrENdYNiE to ... to "bycienanie" nie jest trendy już, wiesz?;) I Yahoo, jedna prośba - jeśli któraś z inicjatyw, tudzież wątków Ci się nie podoba, to po prostu się nie dopisuj. Jest tyle fajnych miejsc na gramie ;) Te Twoim zdaniem "niefajne" zostaw innym.

Poniedziałkowe pozdrowienia,

Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pawełpluszowymisiokozierkiewicz" roxi ;D
"rzeza" hue hue <wypluwa płuca> ;D
No nie, kurde, nie mogę się pozbierać ; D

Aha, Tagline znośny. Ale taki...a czy ja wiem? Ja może za stary jestem na zabawy takimi hasłami. Wszyscy mają mambę, mam i ja ; p

I dwie uwagi - mniej skreczowania w tle + jestem ciekaw jak bedzie wyglądało takie nagrywanie w środku zimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2008 o 14:30, Soleila napisał:

Tamtaramtamtam! Szkoda, że mnie nie dotkną ten zaszczyt wypowiedzenia mojego nicka przez Plushowego... Ale może to i lepiej ;P. Nic to, tagline wybrany, IMO dosyć zjadliwy ;). No i muszę przyznać, że pomysł z wideozapowiedzią tygodnia okazał się strzałem w dziesiątkę, podobnie jak miało to miejsce przy okazji wprowadzonych niedawno wideorecenzji :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować