Zaloguj się, aby obserwować  
Spayki

Wybierz slogan dla społeczności gram.pl!

423 postów w tym temacie

O, co za miła niespodzianka. Moje "Gdzie gracz spotyka gracza..." znalazło się w czołówce ;] Jakoś tak zbrzydło mi wciskanie wszędzie gdzie się da słowa "gram", albo "gram.pl" (po co powtrarzać, skoro slogan ten ma się znajdować pod głównym logo gram.pl) i wymyśliłem takie "cóś" ;) Czy wygra? Chyba za mało znajomości tutaj posiadam (pomijając samego Spaykusa, absolwenta najlepszego w Głogowie Liceum, a jednocześnie najlepszej z klas, czyli "G" - tylko inny rocznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:10, conradzik napisał:

O, co za miła niespodzianka. Moje "Gdzie gracz spotyka gracza..." znalazło się w czołówce
;] Jakoś tak zbrzydło mi wciskanie wszędzie gdzie się da słowa "gram", albo "gram.pl"
(po co powtrarzać, skoro slogan ten ma się znajdować pod głównym logo gram.pl) i wymyśliłem
takie "cóś" ;) Czy wygra? Chyba za mało znajomości tutaj posiadam (pomijając samego Spaykusa,
absolwenta najlepszego w Głogowie Liceum, a jednocześnie najlepszej z klas, czyli "G"
- tylko inny rocznik ;)

Akurat Twoje jest moim zdaniem najlepsze, najlepiej oddaje to o co chodzi w forum. Proste i jasne. Za to bezsensowne jest "pozytywne uzależnienie". Jak uzależnienie może być pozytywne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 17:42, rob006 napisał:

Mogą głosować niezalogowani użytkownicy? ;>
:P


Nie, bo to wybory tagline''a społeczności gram.pl, czyli Grmaowiczów :)

balduran2 > tagline jest jeden, więc i głos jest jeden. Cóż, musisz się zdecydować :]

conradzik > ooo, jaki ten Internet mały :D
Magiczna klasa G, ta od Szczepana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:10, conradzik napisał:

O, co za miła niespodzianka. Moje "Gdzie gracz spotyka gracza..." znalazło się w czołówce
;]

W 100% zgadzam się z Melchahem. Twoje hasło najlepiej oddaje ducha naszej gramowej społeczności. Żadna tam rymowanka czy hasło typu "ave gram.pl". Czuć ten swojski klimat, wszyscy się znają i szanują (no, są wyjątki, ale na tle innych for internetowych nie są one aż tak liczne) i w ogóle... To hasło ma w sobie "to coś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:33, Alexei Kaumanavardze napisał:

Szczerze mówiąc zawiodłem się widząc te propozycje... Takie... nijakie, typowe... Jedynie
ósemka mi się spodobała i to na nią zagłosowałem.


To tak jak ja, ale w sumie się nie dziwie bo gram.pl to poważna instytucja i nie może sobie pozwolić na jakieś luzackie hasło. Ja zagłosowałem na numer pierwszy bo fajnie brzmi. najbardziej żenujące jest chyba hasło gram.pl graMy. Jak to zostanie wybrane to naprawdę będę się zastanawiał by robić stąd wypad ;)

PS: Sorry jeśli uraziłem autora tego tekstu, ale tak sprawę widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee... a gdzie jest "Czy wyłączyłem żelazko"? :P
Ogólnie chyba faktycznie ciężki wybór, hasła faktycznie typowe, a około gramowe IMO nie pasują na slogan. Dlatego dałem głos na neutralny, ale... zapomniałem który to był. ;)
Zobaczymy.

--> Spayki
Szczepana Pieniążka? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś, kto jeszcze nie zagłosował wrzucić te hasła? Bo już nie pamiętam jakie były :P

Swoją drogą głosowałem na pierwsze - tak jakoś skojarzyło mi się ze sloganami jakie się słyszy w radiu (radio?), takie najbardziej "sloganowe" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 20:25, YahooPL napisał:

brzmi. najbardziej żenujące jest chyba hasło gram.pl graMy. Jak to zostanie wybrane to
naprawdę będę się zastanawiał by robić stąd wypad ;)

PS: Sorry jeśli uraziłem autora tego tekstu, ale tak sprawę widzę...

Hmmm, niech przemyślę... Nie, nie uraziłeś mnie brakiem aprobaty, w końcu takie Twoje prawo. Może inaczej spojrzysz na sprawę, gdy powiem, że lubię pewną spójność koncepcji i moja propozycja była pomyślana jako logiczne uzupełnienie bieżącego:
[logo gram.pl]
grasz?
Ja to po prostu widzę w ten sposób (może błędnie), że w miejsce obecnego grasz? pojawić ma się ten tag - czyli w przypadku mojej propozycji graMy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i czemu nie wzięliście "Na szczęście wzięli parówki"? xD Pzeceż to hasło było najlepsze. Rzeczywiście te hasła jakieś takie... osobiście głosowałem na "GraMy!", a poza tym czy "W to mi graj" to nie podróba jakiejś kioskowej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 22:30, Skywalker560 napisał:

Mi najbardziej podobało się to hasło "Gram naszym pasterzem - nie brak nam niczego" :P.


Amen bracie ;P .
Ale wracając na ziemię... Trza pogratulować tym gramowiczom, co mieli tyle pomyślunku i wymyślili takie fajne teksty - szacuneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 19:19, Spaykus napisał:

> Mogą głosować niezalogowani użytkownicy? ;>
> :P

Nie, bo to wybory tagline''a społeczności gram.pl, czyli Grmaowiczów :)

balduran2 > tagline jest jeden, więc i głos jest jeden. Cóż, musisz się zdecydować
:]

conradzik > ooo, jaki ten Internet mały :D
Magiczna klasa G, ta od Szczepana :D


Faktycznie ten internet mały :) Magiczna klasa "G" równie magicznego rocznika ''86 - Czarnobyl i te sprawy ;) Nie jestem pewien, ale kojarzysz pewnie Max''a, Kawała, Pydzia, czy Iżi''ego. A i pewnie w mojej rodzinnej Sławie nad jeziorem też byłeś. Z tego co pamiętam to nasz rocznik zapoczątkował ponoć erę "G" w 1 Ogólniaku i każda kolejna była równie udana :) Dokładnie od Szczepana, który miał niesamowitą "olewkę" na ten cały układ trzymający władzę (w szkole), zresztą... nie tylko - te teksty z którymi potrafił do delikwenta (ucznia) wyskoczyć nieraz zwalały z nóg. Ogólnie bardzo ciepło go wspominam. Orientujesz się może, co teraz wyprawia się na naszym ulubionym dworcu? (jak to mawiali zazdrośnicy z II LO ;)

Co do tematu, dziękuję za słowa wsparcia ze strony Melchaha i Igora FCBayern. Dzięki Panowie! ;)
Co do osób krytykujących wszystkie hasła: trzeba było wymyślić własne i lepsze! Było na to trochę czasu, więc nie rozumiem tego marudzenia. Zawsze łatwiej jest krytykować kogoś, niż samemu zrobić. Ech... Pewnie stracę w ten sposób parę głosów, ale co tam :) Nie krytykuję żadnych haseł, ponieważ wiem, że nie łatwo było takowe stworzyć - ja moje (tak na wszelki wypadek) "wygooglowałem", żeby upewnić się, że stworzyłem coś na swój sposób oryginalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2008 o 22:47, conradzik napisał:

Co do tematu, dziękuję za słowa wsparcia ze strony Melchaha i Igora FCBayern.
Dzięki Panowie! ;)
Co do osób krytykujących wszystkie hasła: trzeba było wymyślić własne i lepsze! Było
na to trochę czasu, więc nie rozumiem tego marudzenia. Zawsze łatwiej jest krytykować
kogoś, niż samemu zrobić. Ech... Pewnie stracę w ten sposób parę głosów, ale co tam :)


Większość osób udzielających się w tym temacie również wymyślało własne, a to że akurat te 8 spodobały się ekipie gram.pl nie oznacza że muszą się podobać innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2008 o 22:58, Mr. Cin napisał:

Większość osób udzielających się w tym temacie również wymyślało własne, a to że akurat
te 8 spodobały się ekipie gram.pl nie oznacza że muszą się podobać innym


Pewnie, że nie muszą. I ja nikogo nie zmuszam, aby na siłę polubił te hasła - wszak o gustach się nie dyskutuje. Jednak nie sztuką jest iść w zaparte za swoim - widocznie słabszym - sloganem, tylko spojrzeć pod innym kątem na pozostałe... Widocznie o to chodziło pomysłodawcom tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nie najgorsze te slogany, ale narzekać nie mogę bo sam żadnego nie wymyśliłem ;]
Osobiście podobała mi się najbardziej pozycja pierwsza "Ani gram-a nudy" i to na nią zagłosowałem...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować