Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

Ja myślę że żaden gramowicz nie ma tu nic do gadania. Jeśli Budo jest moderatorem to zostanie nim, dopóki ktoś z góry go nie ściągnie z tego stanowiska. Koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śledzę temat od jakiegoś czasu i chcę dać coś od siebie. Macie rację jeśli chodzi o gram.pl - od czasu uniezależnienia się od CDP dzieje się co najmniej nieciekawie - rozumiem reklamy googla, bo jakoś utrzymać się trzeba, ale takie inicjatywy typu Basia i Level z nią - mam takie dziwne wrażenie, że albo to był tylko taki pomysł który udał się tylko raz i na tym koniec, albo zrobiono to po to żeby rozruszać ludzi na forum, "bo fajna laska o grach będzie mówić". O flaszkach nie będę mówił, bo od kiedy to zobaczyłem aż żal na gram wchodzić - jak dla mnie nietrafiony pomysł - no dobra po top5 widać, że gramowicze lubią się pobawić w flaszówki dla dorosłych, ale od tego jest pełno stron - nie spodziewałem się, że takie śmieci na gramie zobaczę.
A degrad Buda? Sam nie wiem co o tym myśleć, bo to delikatnie mówiąc dziwne, żeby zrzucać lubianego moda bez żadnych wyjaśnień.
Jeśli to coś zmieni to jestem za - niech Budo wróci, bo dobry mod z niego był, a ze strony ekipy chciałbym usłyszeć jakieś wytłumaczenie - przecież ludzie nie spadają ze stanowisk tak bez powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu poczekajmy na jakieś w miarę oficjalne stanowisko zielonych? Bo na razie to się podniósł szum, jak na doniesienia włoskiej prasy o odebraniu na Euro 2012. Spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:16, Fumiko napisał:

> Może ktoś wie za jakie dwa głupie posty go wywalili?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37990&u=4

Prawdopodobnie chodzi o te 2 posty tutaj. Ale nie wiem tak w sumie dlaczego, że w sklepie
jest bajzel wiedzą chyba wszyscy...


Wątpię, żeby to było powodem jego odejścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:15, Lamb3rt napisał:

Ci ludzie cały czas siedzą na tym forum i widzą ten temat - w innych tematach się wypowiadają.


Załóżmy, że pracujesz na basenie. Czy kiedy po godzinach idziesz popływać ze znajomymi, to dalej czyścisz kafelki?
To, że pracownicy są na forum, wcale nie oznacza że pracują, to raz. A dwa - ja jakoś nie widziałem teraz zielonych odpowiedzialnych za modów :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 23:16, Fumiko napisał:

Prawdopodobnie chodzi o te 2 posty tutaj. Ale nie wiem tak w sumie dlaczego, że w sklepie
jest bajzel wiedzą chyba wszyscy...


Racja, wszyscy wiedzą że jest bajzel, ale komu jak komu, ale MODERATOROWI nie wolno tego powiedzieć. W tym szkopuł. Wcześniej tak było , tak jest i teraz. Swoją drogą, nie ma już żadnego moda z andera-> ciekawe dlaczego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni cokolwiek napisać, chociażby "Prosimy wstrzymać się z pochopnymi opiniami, jutro odpowiednie osoby ustosunkują się do tematu.". Milczenie jest najgorszą z możliwych dróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi to jak Gaile Gray dostala inna posade w AN.
"Gaile nie damy ci odejsc!!!!!!!!!"
"To juz nie bedzie to samo bez Gaile!!!!!!"
"To chyba jakis zart!!!!!!!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, było już mówione że ten post jest z pierwszego kwietnia. Date skojarz. Mówi Ci to coś? Prima Aprilis może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na blogu Budo pisał, że jemu podziękowano, a on chce wrócić na sprawowaną przez niego funkcje.
Gdzieś również pisał, że wyjazd do Hiszpani był to żart prima aprlisowy.
Ja już się pogubiłem.

W każdym razię korzystając z okazji chciałbym pozdrowić zagorzałego fana, który mi tutaj bluzgami sypie...
Pozdrawiam Cię numerze : 4127441 <------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O KU*** Jak to, czemu go zdjęli? Za co i czemu? Tak być nie może!!! W dodatku dzisiaj (a w zasadzie za pół godziny) jest mały jubileusz - 1000 dni Buda na gram.pl, a oni coś takiego odp**** Może mi ktoś przybliżyć ten temat, bo chyba coś przespałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak bardzo to tego wytłumaczyć się nieda :>
Poprostu zdjęli naszego Buda z funkcji moderatora i pa. Więcej wiedzą tylko osoby bespośrednio w to zamieszane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować