Zaloguj się, aby obserwować  
Thrandir

Budo, czyli ostatni modek który powinien odejść... - PETYCJA DO EKIPY

588 postów w tym temacie

No dobra. Nadal twierdzę, że nie wierzę w odejście bohatera niniejszego wątku, ale na wszelki wypadek się podpiszę:P
Tak w razie czego, co by swoje zdanie wyrazić. Coraz mniej tych zdań mam tu do wyrażenia ostatnio. Może to i lepiej. Stary się robie....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi w to uwierzyć, choć może, kto wie. Ostatnio na gram nie za dobrze się dzieje. Podpisik naturalnie składam :P szybkiego powrotu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 00:01, gothicsheep napisał:

Tak, to byl zenujacy zart o polnocy. ;d

Po północy ;P.

Jak petycja to się podpisuję, Budo dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków, był bardzo dobrym moderatorem, szkoda, że go wywali? Bo chyba go wywalili nie? ;P. Poczytam jeszcze posty w tym temacie to się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, już znaleźliście linki będące bezpośrednią przyczyną, a raczej jeden link ;]

KrzysztofMarek---> dzięki za poparcie i podpis, chociaż myślę, że gram.pl zadziała wg Twojego schematu niestety :/

pizmak666---> chyba za dużo w Fabrykę Stworów grałeś ;]

A Dux się już ubezpiecza jak może... podpisuje, ale żeby nie było że wierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:00, Budo napisał:

Heh, już znaleźliście linki będące bezpośrednią przyczyną, a raczej jeden link ;]

KrzysztofMarek---> dzięki za poparcie i podpis, chociaż myślę, że gram.pl zadziała
wg Twojego schematu niestety :/

pizmak666---> chyba za dużo w Fabrykę Stworów grałeś ;]

A Dux się już ubezpiecza jak może... podpisuje, ale żeby nie było że wierzy :D


Stuknęło ci dzisiaj 1000dni na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:01, Pawlo09 napisał:

A za co on powinien odejść?

Nie powinien odejsc a zostal zwolniony z obowiazkow moderatora - po prostu jest teraz (nie)zwyklym userem
Prawdopodobnie za to http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38580&pid=124...

Dnia 02.07.2008 o 08:01, Pawlo09 napisał:

Stuknęło ci dzisiaj 1000dni na gram.pl

Jak wielu osobom, ktore zalozyly konto w pierwszym dniu istnienia portalu... :? Piszesz od rzeczy, a potem placzesz, ze innym nie podoba sie fakt twego odbanowania o.O

Fumiko

Dnia 02.07.2008 o 08:01, Pawlo09 napisał:

Prawdopodobnie chodzi o te 2 posty tutaj. Ale nie wiem tak w sumie dlaczego, że w sklepie jest bajzel wiedzą chyba wszyscy...

No niby tak, ale jednak Budo jako osoba zwiazana z gram.pl bardziej niz przecietny uzytkownik (wiem, ze niezalezy, ze to, ze tamto, ale to jednak moderator) wg. ekipy nie powinna tak pisac. Ale mysle, ze to portal internetowy, a nie Korea Polnocna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:06, Damian14BO napisał:

> A za co on powinien odejść?
Nie powinien odejsc a zostal zwolniony z obowiazkow moderatora - po prostu jest teraz
(nie)zwyklym userem
Prawdopodobnie za to http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38580&pid=124...

Watpie zeby Budo dostal wypowiedzenie za taka bzdure, jesli tak naprawde bylo to nie bede sie wypowiadal o soleili zeby nie zlamac regulaminu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:27, Kolumb95 napisał:

Ja sie nie podpisuje bo dał mi bana. :(

Bo dał mi bana - typowa gówniarska oddzywka !
Z pewnością bez powodu bana tego nie otrzymałeś !
JA dostałem 3, i co z tego ?
Ubolewaj dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:44, Tokix napisał:

> Ja sie nie podpisuje bo dał mi bana. :(
Bo dał mi bana - typowa gówniarska oddzywka !
Z pewnością bez powodu bana tego nie otrzymałeś !
JA dostałem 3, i co z tego ?
Ubolewaj dalej...


o rany...gdzie ty masz godność? to tak jak z psem, kopnąc go on i tak się bedzie łasił ...żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche forum robi się dla mnie dziwne . Np. te flaszki : od kiedy gram.pl pojawia sie treśc erotyczna ? Jest to dla mnie kontrast jak np. w liście tamtów sa wyprzedaże gier dla dzieci , jakies koknursy dla nich , a na górze te flaszki z takimi grami . Przeciez 99 % niepełnoletnich tam wejdzie .

Budo myśle , że wróci , nie ma co sie załamywac . Już raz nam zrobił psikusa :P

Jak w jednej piosence :

Budo come home . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:27, Kolumb95 napisał:

Ja sie nie podpisuje bo dał mi bana. :(


No i właśnie dlatego powinien zostać, że jak kogoś banuje to banuje słusznie - zrobiłeś coś, to to zauważ. Ja z tego co pamiętam z Budem (dobrze odmieniłem? :P) Nie miałem żadnych problemów, ale jak widziałem temat który powinen być zamknięty, lub użytkownika który powinen być zbanowany - Budo Albo Walgierz zawsze tam był... także BUDO WRACAJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ludzie spokojnie... nie chcę żeby z mojego powodu ktoś tu oberwał degrada, albo warna... kultura przede wszystkim ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kultura przede wszystkim? Phi. Powiedz to tym, którzy bronili Westerplatte ^_^ Trzeba walczyc! :D
Też sie podpisuje, nie można tak po cichu kogoś zlikwidowac niczym w latach ''80...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 08:52, Budo napisał:

Ludzie spokojnie... nie chcę żeby z mojego powodu ktoś tu oberwał degrada, albo warna...
kultura przede wszystkim ;]

Budo ja bym to nazwal inaczej. Oni się poświęcają, że nawet jeżeli za ta dyskują będą warnować/degradować/banować to i tak pozostaną przy tym abyś wrócił. Będą obrywać -2,-3,-5(!) ale nadal będzie "Budo wróć!11oneoneeleven" I to nie bedzie z Twojego powodu wtedy, sumienie czyste. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może robili losowe czystki w modkach i wypadło na Buda(jak nick spartoliłem to sorry,nie wiem jak to odmieniać:P)?
A pod petycją się podpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować