Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Mam pytanko do użytkowników gram.pl - Teraz w paźdzerniku 2009 pojawiła się pomaranczowa edycja klasyki z GTA VC i moje pytanko jest takie czy ona jest poprawiona w stosunku do wydania w supersellers? Chodzi o to, ze w edycji klasyki supersellers ta gra była totalne zwalona z tym, że wieszała się na sklepie z bronią i misji z samolotem i ulotkami - czy w tej pomarańczowej tez jest ten problem czy go naprawili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 19:42, Yupy napisał:

- czy w tej pomarańczowej tez jest ten problem czy go naprawili?


Ja mam z edycji "Kolekcja Klasyki" i mam dwie płyty jedna z grą a druga z patchem polonizującym oraz patchem, który poprawia ów błędy, które wymieniłeś, więc ta edycja powinna również posiadać dodatkową płytę, lub patch został już zaimplementowany w grę, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2010 o 19:42, Yupy napisał:

Mam pytanko do użytkowników gram.pl - Teraz w paźdzerniku 2009 pojawiła się pomaranczowa

/.../

Przetestowałeś inne edycje ? tzn. :



W wydanie premierowe

http://www.allegro.pl/item930889928_gta_grand_theft_auto_vice_city_folia_premiera_mapa.html


kolekcja klasyki

http://www.allegro.pl/item929807207_gta_vice_city_pc_grand_theft_auto_pl_tanio_nowa.html



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2010 o 07:16, kerkas napisał:

Przetestowałeś inne edycje ? tzn. :



miałem kiedyś własnie edycje na 2 płytach CD chodziła pieknie nie było bółędów - niestety grałem w nią tyle, ze się zniszczyła i stała się nieczytelna. Kupiłem więc kolekcjie klasyki z Supersellersa i tam wszystko było do bani. Czyli sklep z bronią wiesza i misje w wytwórni filmów xxx od misji z samolotem ( a tam cholewcia jest moja ulubiona misja z odpalenie refrektora z napisem), wymieniałem dwa razy w sklepie tą grę i zawsze był ten bug - co wynika, ze powstał on z winy polskiego wydawcy gram.pl. Teraz szukam wydania nowszego, które ma usunięte te błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra własnie zalicytowałem na allegro VC premierowe wydanie ktoś zbywa za 29,99 i sobie je kupiłem - czyli mój wcześniejszy post już nieaktualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 10.03.2010 o 14:47, Yupy napisał:

z odpalenie refrektora z napisem), wymieniałem dwa razy w sklepie tą grę i zawsze był
ten bug - co wynika, ze powstał on z winy polskiego wydawcy gram.pl. Teraz szukam wydania


Wydawca to Cenega i to oni są odpowiedzialni za skopaną grę edycja superseller i polonizację.

Ps. Cieszę że rozwiązałeś problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Udało mi się rozwiązać. Zainstalowałem program DAEMON Tolls Lite, utworzyłem obraz płyty(Disc Imaging), dodałem napęd wirtualny SCSI, zamontowałem ten obraz, a następnie użyłem programu sd4sucks do ukrywania napędu. W razie jakiś wątpliwości pytaj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z vc:mp. Wszystko pobrałem i zainstalowałem a gdy chcę wejść na jakiś serwer to uruchamia się normalna gra single. Wiecie co to? Mam grę z patchem pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 16.03.2010 o 19:31, Pile napisał:

serwer to uruchamia się normalna gra single. Wiecie co to? Mam grę z patchem pl.


Odinstaluj patch.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 19:45, kerkas napisał:

/.../
> serwer to uruchamia się normalna gra single. Wiecie co to? Mam grę z patchem pl.


Odinstaluj patch.pl.



Ale patch do ang. wersji może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 19:45, kerkas napisał:

/.../
> serwer to uruchamia się normalna gra single. Wiecie co to? Mam grę z patchem pl.


Odinstaluj patch.pl.



Przeinstalowałem gta całe i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba porawili, bo mi ostanio kumpel z pomarączowej edjci pożyczał, zainstalowałem patcha a potem łatkę polinizujacą i git działa kiedy broń kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować