Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Far Cry 2 - znamy wymagania sprzętowe

127 postów w tym temacie

Jak na to, co gra narazie prezentuje (i mam nadzieję, że to wszystko się spełni w finalnej wersji) - to nie są jakieś wygórowane wymagania. Powiem nawet, że... Takie normalne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...jej...nie sądziłem, że będą, aż takie wymagania. Jeżeli kiedyś dorwę się do tego tytułu (lub zostanie wydane demo...jeżeli jednak była mowa o tym, iż takowego nie będzie to przepraszam, FC2 nie za bardzo śledzę) to pogram sobie na wysoko lub wysoko-średnich detalach : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standard, jednym słowem ujmując. Tak, czy inaczej na moim kompie (ani Xboksie) nie odpalę - i to nie z powodu wymagań sprzętowych...

P.S. Jak to zawsze w temacie o grze multiplatformowej bywa, zlecą się konsolowcy. I jak zawsze ich wypowiedzi należy ignorować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam kartę graficzną i odpalę grę na full detalach. :) Na razie pogram na średnich co najwyżej. ;]

Ps. Gra wyjdzie tylko na PC czy tez na PS3/X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

te wymagania to jest śmiech na sali> Jak widzę w rekomendowanych GF 8600 GTS to sorry ale nikt z nas głupi nie jest. No chyba, że rekomendowane od dziś dla ubi są do grania w 800x600 w bardzo średnich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie takie znów wygórowane te wymagania.. ale jakoś nie ciągnie mnie do FC2.. co innego na liście zakupów widnieje i zmieniać jej nie będę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yyy. . . powiem wam szczerze, że mnie wbiło w fotel.
Bardzo wywindowane wymagania, zwykły gracz nie pogra.
Dobrze, że w poniedziałek zmieniam procesor
a 4 GB RAM już w kompie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha ! ; DDDDDDDDD
Myślicie, że na kompach które spełniają zalecane wymaganie, pogracie w wysokich FPS''ach .... ?
Będzie tak jak z CRYSIS''em, nie ma co sie oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 18:45, Tokix napisał:

Haha ! ; DDDDDDDDD
Myślicie, że na kompach które spełniają zalecane wymaganie, pogracie w wysokich FPS''ach
.... ?


kto tak twierdzi? bynajmniej nie ja.. wiadomo że trzeba mieć 2x lepszego kompa niż zalecane, ale mi się nie chce w FC2 grać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na minimalnych wymaganiach powinienem sobie pograć, ale i tak nie będę grał, szkoda gry. Będzie trzeba pomyśleć na nowym sprzętem, lub konsolą... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, na minimalnych pogram raczej, ale tego sprzętu jakiego wymaga ta gra na zalecanych nie dorobię się przez następny rok/dwa. Ważne jednak że się uruchomi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować