Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard rzucił do Internetu kolejne screeny z Diablo III

39 postów w tym temacie

Ja tam wielkim fanem diablo2 nie byłem i nie jestem.Lecz obok tego projektu przejść obojętnie się nie da.W wowa grałem i wygląda to bardzo podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"The Kick-Ass Hand Axe"

*Pacnął się w czoło*

A tak w ogóle, to może mi ktoś powiedzieć co się stało z tą tradycyjną niebieską kulą many? Strasznie mi jej na tych screenach brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hardkorowi fani diabelnej serii z pewnością a? dostali po oczach segmentowanym paskiem doświadczenia znanym z World of Warcraft"

Taki pasek, był już w Diablo 2. To wyszukiwanie na siłe podobinestw do WoW''a staje sie już nużące...

20090401161432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny śliczne. Nie wyobrażam sobie jak pięknie będzie wyglądało Diablo w rozdziałce 1680x1050 (a inni będą mogli jeszcze większą ustawić). Tak czy siak Diablo to Diablo i kupić trzeba. Trochę tak jak z Bondem - jaki by nie był, to pójść do kina wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:07, Zu_Ben napisał:

"The Kick-Ass Hand Axe"

*Pacnął się w czoło*

A tak w ogóle, to może mi ktoś powiedzieć co się stało z tą tradycyjną niebieską kulą
many? Strasznie mi jej na tych screenach brakuje :(

To jest barb, on ma szał, nie manę.
A Kick-Ass Hand Axe rządzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i jestem zboczony, ale pas cnoty dający 69 obrony i podnoszący obronę przeciwko mężczyznom? Sorry, ale dzisiaj nie uwierzę w nic co piszą w necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pofantazjowali z nazwami przedmiotów... ciekawe czy w wersji finalnej te perełki znajdą także miejsce, czy to tylko na teraz jest tak żeby testerzy mieli wesoło...

Co i rusz pojawiają się zarzuty że grafika jest podobna do tej z WoW''a... kurcze albo jestem jakiś "nieteges", albo przez 2 lata grałem w jakąś podróbkę WoW''a bo jak dla mnie nijak podobne pod względem graficznym są te gry...

No i kwestia mhrocznego mhroku... mam nadzieje, że te screeny zawierają już finalną dozę mhroku... jak dla mnie są już wystarczająco zaciemnione... a kolor się przydaje. Zresztą jeśli ktoś nie lubi koloru to niech sobie utnie go odpowiednio ustawiając nasycenie parametrów RGB z poziomu karty graficznej, albo kupi czarno-biały monitor no i dodatkowo zjedzie brightness na minimum... powinien być wtedy wniebowzięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja wiem, co to znaczy "Strap on" ?? Bo na jednym ze screenów, obok kick-ass hand axe jest "Strap on of Pleasurement", co jest totalnie odjechane. Zboczeńcy z Blizza, ehh. :D
A interfejs jest miodzio, nie marudzić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2009 o 16:39, Camelowaty napisał:

World of Diablo, kurna!
To napewno będzie wspaniała gra, ale szata graficzna mnie odpycha. Wygląda to jakoś tak,
WoWowo, nie chce wowa, chce Diablo


Gdzie ty na tych screenach masz coś co przypomina WoWa o.o?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Exp pasek lami, śmieszne nazwy itemów... Czego chcieć więcej? Informacji o klasach postaci, dammit!

Strap on of Pleasurement i Belt of Virginity ownią ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phehehehe dobre.
Jakby któryś z Was czytał najnowszy BlizzCast
to by wiedział do czego służą te wasze "pomarańczowe kulki"

Kula furii tak nawiasem mówiąc się to nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji to ja tu WOWa już nie widzę.

Blizzard zmodyfikował już jakiś czas temu szatę graficzną.
A i owszem nie podobała mi się wcześniej,
ale teraz przyznaję że grafika jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba wygląd D3 chociaż tylko interfejsu, reszta jak zawsze co najmniej dziwna ;/

na dodatek widzę że nazwy prima aprilisowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hje hje hje ;). Fajne fejki.

"Strap-on of Pleasurement"?
"The Kick-ass Hand Axe"?
"Belt of pure Virinity"?

Żeby takie iremy znalazły się w grze ^^ było by przynajmniej zabawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować