Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda dżungla w Call of Duty: Black Ops

24 postów w tym temacie

Rajem dla snajperów w single player imo był Far Cry 2- właśnie tak najprzyjemniej grało mi się w tę grę. Natomiast w multi najlepiej pod tym względem wypadał Battlefield BC, choćby ze względu na skalę map i sensowne odległości- a w CoD jakoś tego nie widzę ;p Mają tam pewnie jakąś jedną średnich rozmiarów mapkę z paroma hot-spotami dla kampusów na krzyż, do których tuż po starcie będą się ścigać jak poparzeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 10:46, Robsson napisał:

Jak widzę te hit-box''y to ręce opadają. Czy tak trudno nad tym popracować ;/



jak by poprawili to konsole by mialy ciezko z ta gra ^^ a dla samego pc im sie nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Och żebym się nie zasapał ;p A skąd wiesz?- a może to specjalnie dla pecetowców żeby się mogli jarać swoimi matriksami waląc na oślep? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na PC i tak wszyscy pobiorą cziterskie mody do strzelania headshotów przez ściany więc po co się męczyć :D:D żartuje oczywiście. A tak na serio to nie wiem co się spinacie :D fajnie to wygląda :) ja nie mam do czego się przyczepić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 11:05, arborek napisał:

A tak na serio to nie wiem co się spinacie :D fajnie to wygląda :)


To akurat proste. Fanboje MoH muszą dokopać fanbojom CoD, fanboje pecetów - użytkownikom konsol, a ci ostatni dokopują sobie nawzajem. Ot, dzień jak co dzień na gramie...

Dnia 13.10.2010 o 11:05, arborek napisał:

ja nie mam do czego się przyczepić :D


Ja również nie narzekam. Mapa sprawia wrażenie na tyle obszernej, by było co na niej robić, a jednocześnie nie za dużej, bo wtedy zbyt wiele czasu traciłoby się na szukanie przeciwnika. Widać kilka ciekawych miejsc na zasadzki a całość wygląda bardzo sympatycznie. Ech, te dylematy... CoD czy nowy NFS...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda. Mnie przynajmniej się podoba.
Call of Duty: Black Ops w mojej subiektywnej opinii zbiera coraz więcej plusów i chciałbym, żeby cała gra była przynajmniej dobra. Bo IMO na taką właśnie się zapowiada. Nie mówię, że będzie rewelacyjna (bo raczej nie będzie), ale myślę, że dostarczy mi wielu godzin dobrej (i dynamicznej) rozrywki.
Bo tego oczekuję po tego typu grze.
I to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi wygląda jak MW2 ale akurat mi to nie przeszkadza, bo multi w MW2 było dobre, tylko niekiedy wkurzało ostro. Dżungla będzie dobrą mapą, ale parę momentów jak np 1:58 to mnie położyło... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2010 o 15:02, zawcia napisał:

Mnie ciekawi czemu nikt nie narzeka na brak odrzutu ;)


Bo może odrzut nie jest aż tak widoczny, ale za to występuje ROZRZUT. Broń jednak trochę sieje na boki, a to coś, czego w MoHu brakowało i na co ludzie narzekali. Tu widać, że raczej z pistoletu maszynowego headshota przez całą mapę nie zrobisz, chyba, że przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować